Příval nových artworků: The Ocean, Gwar, God Dethroned

28. září 2010 v 8:24 | Monsterfuck |  Music News
>>> S oblibou experimentující Němci The Ocean zanedlouho, přesně jak slíbili, vydají desku "Anthropocentric", která je koncepčně provázaná s předchozí "Heliocentric" z jara letošního roku. "Heliocentric" se zabývá teorií heliocentrismu (tj. že slunce je středem vesmíru) a jejím dopadem na křesťanství od dob středověku. "Anthropocentric" oproti tomu kriticky rozebírá teorii, že středobodem vesmíru je Země. Přesné datum vydání novinky prozatím není známo, ale podle všeho by počin měl stihnout vyjít ještě letos. Každopádně už je od srpna hotový finální mastering, o nějž se v Helsinkách postaral Svante Forsbäck. Tracklist s obálkou jsou následující:

01. Anthropocentric
02. The Grand Inquisitor I: Karamazov Baseness
03.
She Was the Universe
04.
For He That Wavereth…
05.
The Grand Inquisitor II: Roots & Locusts
06.
The Grand Inquisitor III: A Tiny Grain of Faith
07.
Sewers of the Soul
08.
Wille Zum Untergang
09.
Heaven TV
10.
The Almightiness Contradiction
11.
The Grand Inquisitor IV: Exclusion from Redemption

>>> U vesmírné tématiky zůstaneme (byť to u The Ocean nebyl vesmír v tom pravém slova smyslu), avšak v poněkud jiném pojetí. Další nálož mezihvězdného humusu totiž chystají kosmičtí úchyláci Gwar. Jejich novinka se jmenuje "Bloody Pit of Horror" a první ukázku z ní v podobě songu "Zombies, March!" lze poslouchat tady (malý přehrávač těsně pod velkým obrázkem). Počin vyjde v nákladu Metal Blade 9. listopadu s následujícím obalem.

>>> A na závěr nezaškodí trocha toho kulervoucího death metalu. Nová nahrávka "Under the Sign of the Iron Cross" Nizozemců God Dethroned už pomalu získává konkrétnější obrysy, což prakticky znamená, že po předchozích informacích už zbývá doplnit jen seznam songů s přebalem:

01. The Declaration of War
02.
Storm of Steel
03.
Fire Storm
04.
The Killing is Faceless
05.
Under the Sign of the Iron Cross
06.
Chaos Reigns at Dawn
07.
Through Byzantine Hemispheres
08.
The Red Baron
09.
On Fields of Death and Desolation
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama