Morowe - Piekło.Labirynty.Diabły

24. září 2010 v 19:59 | Monsterfuck |  Recenze
Kde nic, tu nic a z ničeho nic z Polska přichází nový projekt, jemuž by měl věnovat pozornost každý příznivce těžké a náročné muziky. Morowe, v jejichž řadách se objevuje například Nihil z Massemord a Furia, se jen tak ze vzduchoprázdna ale nezjevili, byť to tak na první pohled vypadá. Datum založení se datuje do roku 2006, ale až do letoška nic nevydali, oficiální stránky neexistují, vůbec nic… snad až jen na onen debut, který opravdu stojí za to.

Název alba "Piekło.Labirynty.Diabły" je zároveň všeříkající i nicneříkající. Je nadevšechno jasné, že nelze očekávat nic jiného než velice ponurou a neveselou záležitost, ale trochu jiným způsobem, než byste možná čekali. Jestli totiž Morowe něco neprodukují, tak je to předvídatelná a nenápaditá hudba. Black metal v jejich podání si zaslouží přívlastky jako "post", "experimentální" či jistým způsobem i "avantgardní".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Seda Seda | 25. září 2010 v 12:01

Urcite si poprve reknete, jako ja: Jezis, zase dalsi nudnej blackmetal. Desku jsem ale zkusil a po prvnim poslechu je to skutecna lahudka. Tohle se proste musi libit kazdymu

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama