Agalloch zveřejňují informace o příští desce

21. září 2010 v 21:31 | Monsterfuck |  Music News
Není, to zas tak dávno, co jsme vás informovali, že Američané Agalloch chystají nové album. Teď nadešel čas na bližší informace: firma Profound Lore Records vypustí opus s názvem "Marrow of the Spirit" 23. listopadu letošního roku. Kapela slibuje další progres ve svém unikátním stylu a nechala se slyšet, že podobně jako předchozí tři desky zněly naprosto rozdílně, i novinka "Marrow of the Spirit" bude opět o něčem jiném. Tentokrát by prý mělo jít o "nejtemnější, nejbezútěšnější, nejbeznadějnější a nejagresivnější" počin jejich kariéry. Jak to půjde dohromady s jejich pověstí folk/dark metalových náladotvůrců, uvidíme v listopadu.

"Marrow of the Spirit" bude první nahrávka Agalloch s novým bubeníkem Aesopem Dekkerem (Ludicra, jinak má prsty právě i ve vydavatelství Profound Lore). Jako hosté se na albu představí Jackie Perez Gratz (Grayceon, Giant Squid, ex-Asunder ad.), Jeffrey Neblock (Vindensång) a Nathan Carson (Witch Mountain).

Nahrávalo se v Audible Alchemy Studios v Portlandu, Oregonu s producentem Stevenem Wrayem Lodbellem, o mastering se pak postaral Justin Weis v kalifornských Trakworkx Studios.

Tracklist "Marrow of the Spirit":
01. They Escaped the Weight of Darkness
02. Into the Painted Grey
03. The Watcher's Monolith
04. Black Lake Niðstång
05. Ghosts of the Midwinter Fires
06. To Drown
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama