Dohánění novinkového deficitu: čtvrtek

15. srpna 2010 v 17:33 | Monsterfuck |  Music News
>>> Přestože Finové Amorphis už letos svým fanouškům jeden dárek na oslavu 20. výročí kapely nadělili, DVDčko "Forging the Land of Thousand Lakes", chystají ještě jeden další. 17. září vyjde disk s názvem "Magic & Mayhem - Tales from the Early Years". Bude se jednat o soubor znovu nahraných skladeb z období prvních tří desek Amorphis - "The Karelian Isthmus" (1992), "Tales from the Thousand Lakes" (1994) a "Elegy" (1995). Disk bude navíc obsahovat také předělávku "Light My Fire" od The Doors. Tracklist a obal jsou následující:

01. Magic & Mayhem
02.
Vulgar Necrolatry
03.
Into Hiding
04.
Black Winter Day
05.
On Rich and Poor
06.
Exile of the Sons of Uisliu
07.
The Castaway
08.
Song of the Troubled One
09.
Sign from the North Side
10.
Drowned Maid
11.
Against Widows
12.
My Kantele
13.
Light My Fire [bonus; The Doors cover]

>>> Kanadští death metalisté Kataklysm vypustili na svět videoklip "Push the Venom" ze svého aktuálního počinu "Heaven's Venom" (vyšlo 13. srpna). Natáčelo s v Bělehradě pod dohledem režiséra Ivana Colice, s nímž už Kataklysm mají zkušenosti z natáčení klipů pro projekt Ex Deo.


>>> Stejně jako Kataklysm zveřejnili ve čtvrtek nové video rovněž norsko-italští gothic metalisté Tristania. Jediný rozdíl je v tom, že jejich aktuální nahrávka "Rubicon", k níž klip "Year of the Rat" patří, na vydání ještě čeká. V našich zeměpisných šířkách by měla být k dostání od 30. srpna.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama