Brutal Assault 15: Jaroměř - Josefov, 12.-14.8.2010 (část 2)

20. srpna 2010 v 19:58 | Monsterfuck / Seda |  Reporty

Pátek:


Den začíná se Sedovými oblíbenci Bleed from Within. Redakční kolega by mi asi do smrti neodpustil, kdybych je vynechal, ale asi ještě víc ho naštve, když tu veřejně vyhlásím, že nestáli za nic (smích). Deathcorový průměr, hráli slabou půlhodinku a i na takhle krátké časové ploše mě nudili. Zejvně se snažili, aby vypadali fakt jakože drsně, ale věřte jim to. Tomu zpěvákovi nevěřím ani to, že už má občanku (smích).

Monsterfuckovi se tato kapela vůbec nelíbí, já mám přesně opačný názor. Slyšel jsem jejich obě dvě desky a obě jsou velice kvalitní. Jejich vystoupení bylo rychlé, protože jim pořadatelé moc času nepřiřadili, což je určitě škoda. První song jsem nestihl, protože byly velké fronty u vstupu, a tak pořádně vnímám až zhruba od třetí písně. Stihl jsem ale hlavní hity jako "The Healing" nebo poslední "Servants of Divinity".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Text: Monsterfuck
Text kurzívou: Seda

Fotky byly vypůjčeny z Musicfoto.net (Sigh, Hypnos, Ihsahn) a Photomusic.cz (Bleed from Within; autor: sOBE)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TomasV TomasV | 21. srpna 2010 v 19:24

Sybreed a disco? Tady je nekdo sakra vedle a moc huli! Nerika vam neco pojem industrial/electro metal? O tehle kapele, ktera ma mnohem propracovanejsi hudbu, texty a aranze nez cely zbytek brutalu napsat 4 radky? Si od nich poslechnete treba 'i am ulraviolence' nebo 'machine gun messiah'. Jedna z mala kapel, ktera do metalu neco novyho prinasi a prave jejich CD si stoji za to koupit. Ten samy komentar k Mnemic. A nechapu ze tady nekdo vyzdvihava Diablo swing orchestra, to se (aspon pro me) neda poslouchat, je to jak kdyz pejsek s kocickou vari dort a hodi tam vsechny blistivy veci, ktery se jim libi. A vsichni jim to zerou, jak to je blby. Ten komentar k Ill Nino taky nechapu, kdyz nekdo pouziva clean vokal, je to hnedka evil, panove musi byt porad drsnaci!

2 Monsterfuck Monsterfuck | 21. srpna 2010 v 22:52

Hmmm, miluju komentáře typu "si piča, protože si nevychválil mojí oblíbenou skupinu"...

Disko bylo myšlený v nadsázce, kdyby to někomu nedošlo (příště radši do závorky napíšu "vtip", aby to bylo hned jasný), a to, že si někdo z nečeho dělá srandu ještě neznamená, že o tom neslyšel. To je mi zase jednou logika.

4 řádky jsou podle mě dostatečný. Nejde ke každý skupině napsat 1000 slov, to by pak totiž nebyl report, ale Vojna a mír.

Jinak jen tak mezi náma, Sybreed rozhodně nejsou zas tak strašný a nepřekonatelný inovátoři a vizionáři tvrdý hudby, jak se nám tu už v druhym komentu snažíš namluvit. Kdo má propracovanější hudbu atd.? Myslim, že třeba takovej Devin s Ihsahnem by se s tebou rádi pohádali :D

Nemáš rád Diablo Swing Orchestra? Ok, nikdo ti je nenutí, ale tím pádem bys  zase moh pochopit, že zase ne všichni musí Sybreed považovat za polobohy.

3 Wake up Wake up | 24. srpna 2010 v 13:52

Tak trocha si rýpnu do vás obou :-)... takže... Sybreed nazvat discem, je vcelku trefné (třeba Static-X říkají sami, že hrají Evil disco :-)) a sám tak o nich hovořím. Pro mě osobně patřili Sybreed k mému top na Brutal, proč vůbec jsem tam jel. Na vystoupení mě totálně rozbili, prostě dokonalost sama. Takže čekal jsem trocha více řádků, ale zase chápu, že autor "disco" moc nemusí... taky jsem se u Hypnose nudil a to progresivní hudbu můžu ;).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama