Sodom: DVD "Lords of Depravity - Part II" připraveno k vydání

17. června 2010 v 16:08 | Monsterfuck |  Music News
Kultovní němečtí thrash metalisté Sodom konečně dokončili veškeré práce na svém novém DVD "Lords of Depravity - Part II", které je, jak již jeho název napovídá, pokračováním "Lords of Depravity - Part I" z roku 2005. Obě vydání dohromady zachycují kompletní historii této legendární kapely - zatímco první díl se věnoval rokům 1982-1995, aktuálně vycházející díl, jenž by na pultech evropských obchodů měl přistát s příchodem 12. července, se věnuje období 1995-2009.

"Lords of Depravity - Part II" vyjde jako dvou-diskový set v podobě digipacku ve formátu A5. První disk zachycuje historii Sodom v celém výše zmiňovaném období v celkem 55 kapitolách o celkové délce okolo 200 minut. Na druhém, přibližně 160 minut dlouhém DVD najdete kompletní výroční show z festivalu Wacken Open Air v roce 2007, kde se na pódiu objevil nejeden bývalý člen Sodom, dva videoklipy ("Fuck the Police" a "City of God") a nakonec vystřižené scény. Oba disky jsou v obrazovém formátu 16:9 (NTSC), zvukovém formátu DD 2.0 a DD 5.1, s anglickými a německými titulky.

V současnosti se Sodom chystají nastoupit do studia, aby zde nahráli svou celkově již 13. studiovou desku, jejíž vydání slibuje kapela ještě v letošním roce před Vánoci.

Lords of Depravity 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama