Situace ohledně nové desky Glorior Belli

3. června 2010 v 20:39 | Monsterfuck |  Music News
O vydání čtvrté dlouhohrající desky "The Full Intrepid Experience of Light" francouzských experimentálních black metalistů Glorior Belli jsme vás již informovali. Teď ale ohledně vydání alba nastává celkem zvrat. Deska samozřejmě vyjde, to ano, ale ne pod hlavičkou Glorior Belli, nýbrž jako debutový počin nově založeného projektu 11 as in Adversaries.

Situaci vyjasňuje prohlášení jediných dvou současných členů kapely (resp. obou kapel) - J. (aka Infestvvse), který ovládá veškeré kytary a zpěv, a G., jenž má na starosti bicí:

"Během posledních několika měsíců bylo vypuštěno hned několik zpráv o nové desce Glorior Belli a o jejím hudebním směřování, kam nás však všechny tyto změny zavedou, bylo nejasné. Rádi bychom vám tedy dali vědět, jak se věci mají:

Experimentování pro nás bylo vždy důležité, avšak pokud by nový materiál vyšel jako Glorior Belli, bylo by to velmi rozporuplné, přestože už se k hraní black metalu nikdy nevrátíme. A tak jsme se rozhodli stvořit nový vedlejší projekt 11 as in Adversaries a vydat 'The Full Intrepid Experience of Light' (které bylo původně zamýšleno jako čtvrtá deska Glorior Belli) jako jeho debut.

Toto rozdělení nám pomůže k větší rovnováze na všech frontách. Uvědomujeme si, že toto rozhodnutí může být pro někoho matoucí, ale ve skutečnosti je to jen formalita! Odvážní posluchači, kteří projevili svou podporu novému materiál a rádi by v tom pokračovali, jsou vítáni na novém MySpace profilu 11 as in Adversaries.

Uvědomte si prosím také to, že opravdový nástupce 'Meet Us...' ['Meet Us at the Southern Sign' - předchozí dlouhohrající počin Glorior Belli z roku 2009] je rovněž na cestě. Další informace již brzy."

Tracklist "The Full Intrepid Experience of Light" zůstává samozřejmě stejný, změny se však dočkala obálka (viz vpravo nahoře).

Jen ještě dodejme letmé info o albu:
  • celková stopáž se bude pohybovat okolo 40 minut
  • ve třetí skladbě "The Night Scalp Challenger" si zahostoval Niklas Kvarforth ze švédské kapely Shining
  • ukázku v podobě kompozice "Agitation in the Glorious Theme" poslouchejte na MySpace
  • kapela se postarala nejen o samotné nahrávání, ale vzala si na starost i produkci a mix
  • přesné datum vydání a label budou oznámeny v nejbližší době

Tracklist "The Full Intrepid Experience of Light":
01. The Full Intrepid Experience of Light
02. Agitation in the Glorious Theme
03. The Night Scalp Challenger
04. Reckless Beacons Attraction
05. Verses from Which to Whirl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama