Koncerty na červenec

23. června 2010 v 14:43 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
Aerosmith (USA)
1. 7. - Praha, O2 Aréna (20:00)
Cena: 990 - 2590
Více informací: Live Nation

Bleeding Through (USA), The Faceless (USA), Dysrhythmia (USA)
1. 7. - Plzeň, Pod Lampou (19:00)
Cena: 299
Více informací: Obscure Promotion a Shindy

Basinfirefest 2010
2. - 4. 7. (+ warm-up 1. 7.) - Spálené Poříčí (12:00)
Vystoupí: Alkehol (CZ), Arakain (CZ), Artur (CZ), Atari Terror (CZ), Aurora (HUN), Avenger (CZ), Bad Victim (CZ), Bank of Joe (SVK), Benjaming Band (CZ), Black Majesty (CZ), Born in Prypiat (CZ), Crashroad (CZ), D2 (BGR), Debustrol (CZ), Definitivní Ententyk (CZ), Deja-Vu (GER), Despise (CZ), Dirty Game (CZ), Dissolving of Prodigy (CZ), Doga (CZ), Dogmen (CZ), Dope Stars Inc. (ITA), Dream Evil (SWE), Dva a půl cvrčka (CZ), Dylath-Leen (FRA), Dymytry (CZ), Dysmorphia (CZ), Ektomorf (HUN), Elementary (CZ), Emergency Gate (GER), Endless (CZ), Evarest (CZ), Falešný obvinění (CZ), Fast Food Orchestra (CZ), Galactic Industry (CZ), Galadriel (SVK), Green Frog Feet (GER), Greymon (CZ), Harlej (CZ), Hazydecay (CZ), Hruškowicz (CZ), In Motion (CZ), Insense (NOR), Jabkowitz (CZ), Kapišto (CZ), Koblížci (CZ), Kokrhell Band (CZ), Krucipüsk (CZ), Locomotive (CZ), Los Desperados (CZ), Lunatic Gods (SVK), Madgod (CZ), Neutral (CZ), Pathology Stench (CZ), Phobos (CZ), Plexis (CZ), Positive Mind (CZ), Punk Floid (CZ), Radim Hladík & Blue Effect (CZ), S.A.S. (CZ), Second Chance (CZ), Seven (CZ), Silent Stream of Godless Elegy (CZ), Sinistra (CZ), Skandaal (CZ), Skavare Flascheta (CZ), Snail (CZ), Sociální teror (CZ), Spínací špendlík (CZ), Spleen (CZ), S.P.S. (CZ), T.A.N.K. (FRA), Testament (USA), The Chancers (CZ), The Streetfighters (CZ), the.switch (CZ), Thunderbolt (NOR), Titanic (CZ), Unborn (CZ), V3ska (CZ), Venefica (CZ), Venom (UK), Vilém Čok & Bypass (CZ), Visací zámek (CZ), Vision Days (CZ), Volant (CZ), Votchi (CZ)
Cena: 850/1100
Více informací: Basinfirefest

Rock for People 2010
3. - 6. 7. - Hradec Králové (15:00)
Vystoupí: Coheed and Cambria (USA), Evergreen Terrace (USA), Skindred (UK), Suicidal Tendencies (USA), The Prodigy (UK), Visací zámek (CZ) + velká spousta dalších, kteří na metalové stránce s největší pravděpodobností nikoho zajímat nebudou
Cena: 1570/1900
Více informací a vstupenky: Rock for People

Neuropathia (POL), Putrescence (CAN), Decomposing Manure (CZ)
9. 7. - Praha, Jet (19:00)
Cena: 130
Více informací: L'inphantile Collective

Masters of Rock 2010
15. - 18. 7. - Vizovice, areál likérky Rudolf Jelínek (15:00)
Vystoupí: Accept (GER), Annihilator (CAN), Arakain (CZ), Axel Rudi Pell (GER), Behemoth (POL), Bethrayer (CZ), Bloodbound (SWE), Callejon (GER), Chaos in Head (CZ), Citron (CZ), Communic (NOR), Crate (CZ), Delain (NL), Destruction (GER), Dirty Game (CZ), Doga (CZ), Doro (GER), Dying Passion (CZ), Dymytry (CZ), Eagleheart (CZ), Endless (CZ), Epica (NL), Euthanasia (CZ), FDK (CZ), Filthy Minds (CZ), Final Fiction (CZ), Forgotten Silence (CZ), Free Fall (CZ), Gaia Messiah (CZ), Gamma Ray (GER), Gate Crasher (CZ), Grand Magus (SWE), Harlej (CZ), Holyhell (USA), Horkýže Slíže (SVK), K2 (SWE), Kimaera (LBA), Krleš (CZ), Lacrimosa (GER), Legendy se vrací (CZ), Lordi (FIN), Manowar (USA), Metalforce (GER), Mike Terrana (USA), Miloš Dodo Doležal and Band (CZ), Power 5 (CZ), Primal Fear (GER), Psycho Radio (CZ), Queensrÿche (USA), Rhemorha (RUS), Rising Dream (CRO), Sabaton (SWE), Salamandra (CZ), Second Chance (CZ), Shatoon (CZ), Shockwave (CZ), Six Degrees of Separation (CZ), Snovonne (CZ), Silent Stream of Godless Elegy (CZ), Soulsick (CZ), Symphonity (CZ/GER), Škwor (CZ), Tarja (FIN) + Filharmonie Bohuslava Martinů (CZ), Tublatanka (SVK), Unisonic (GER), Unzucht (GER), Visací zámek (CZ)
Cena: 1200
Více informací Masters of Rock

Obscene Extreme 2010
15. - 17. 7. - Trutnov, Na Bojišti (15:00)
Vystoupí: 2 Minuta Dreka (ITA), Ablach (UK), Amputated (UK), Archagathus (CAN), Attack of the Mad Axeman (GER), Avulsed (SPA), Beyond Terror Beyond Grace (AUS), Bloody Phoenix (USA), Catherer (USA), Cattle Decapitation (USA), Cerebral Bore (UK), Cripple Bastards (ITA), Cut to Fit (FIN), Deranged (SWE), Disfigured Corpse (CZ), Doom (UK), D.R.I. (USA), Eardelete (CZ), Exhale (SWE), Facial Abuse (SWE), Funerus (USA), General Surgery (SWE), Haemorrhage (SPA), Hovadah (UK), Incantation (USA), Inevitable End (SWE), Ingrowing (CZ), Insidious Decrepancy (USA), Instinct of Survival (GER), Japanische Kampfhörspiele (GER), Krush (NL), Looking for an Answer (SPA), Lycanthropy (CZ), Malignant Tumour (CZ), Martyrdöd (SWE), Master (USA), Mindflair (GER), Minkions (ITA), Misery Index (USA), Mucus (BEL), Nashgul (SPA), Noisebazooka (AUT), Noxa (Indonésie), Obscure Mortuary (GER), Passiv Dödshjälp (SWE), Psychofagist (ITA), Purulent Jacuzzi (RUS), Putrescence (CAN), Rompeprop (NL), Roxor (SVK), Sexy Police (NOR), Social Chaos (BRA), Tinner (FIN/SWE), The Arson Project (SWE), The Sickening (NOR), Thornafire (CHI), Trauma Moralis (LAT), Trigger (GER), Unlearned (GER), Victims (SWE), Vilefuck (SWE), Viral Load (USA), Warpath (IRE), Wasteform (USA), Whoresnation (FRA), World Downfall (GER), Xaros (FRA)
Cena: 900/1000
Více informací: Obscene Extreme

Hell Fast Attack 4
16. - 17. 7. - Brněnec u Svitav (17:00)
Datum konání: 16.-17. července
Vystoupí: Aeon Winds (SVK), Aetherius Obscuritas (HUN), Ancestral Volkhves (SVK), Asgard (CZ), Askeregn (GER), Black Mirror (CZ), Cruadalach (CZ), Delzvan (CZ), Detonator 666 (CZ), Eternal Helcaraxe (IRE), Heiden (CZ), Hromovlad (SVK), Infer (SVK), Kult (ITA), Prarod (SVK), Satanic Vomit (SVK), Sezarbil (CZ), Skyforger (LAT), Slunovrat (CZ), Somrak (SLO), The True Endless (ITA), Trautenauer 666 (CZ)
Cena: 490/550
Více informací: Hell Fast Attack

Metalfest Volyně 2010
24. 7. - Volyně, koupaliště (12:00)
Vystoupí: Assessor (CZ), Avenger (CZ), Bane (SRB), Depresy (CZ), Infer (SVK), Infest (SRB), Ingrowing (CZ), Locomotive (CZ), Martytium Christi (CZ), Oblomov (CZ), Oversight (CZ), Panychida (CZ), Radiolokátor (CZ), Root (CZ),
Pořadatel: Rámus (Avenger)
Cena: 250/299
Více informací: Metalfest Volyně

Gadget (SWE), Psychotic Despair (CZ), Uprise (CZ)
23. 7. - Praha, Modrá Vopice (19:00)
Cena: 130
Více informací: L'inphantile Collective

Benátská noc 18
30. 7. - 1. 8. (+ warm-up 29. 7.) - Malá Skála
Vystoupí: Abraxas (CZ), Aleš Brichta (CZ), Alkehol (CZ), Arakain (CZ), Blue Effect (CZ), Cocotte Minute (CZ), Doga (CZ), Dymytry (CZ), Endless (CZ), Fast Food Orchestra (CZ), Final Fiction (CZ), Gary Moore (UK), Harlej (CZ), Interitus (CZ), Kreyson (CZ), Krokus (SWI), Krucipüsk (CZ), Nil (CZ), Root (CZ), Sirenia (NOR), Slade (UK), Stratovarius (FIN), Škwor (CZ), Tublatanka (SVK), Turbo (CZ), Vitacit (CZ), Vítkovo kvarteto (CZ), X-Left to Die (CZ) + spousta dalších, kteří na metalové stránce s největší pravděpodobností nikoho zajímat nebudou
Cena: 1118 (3 dny), 618 (1 den), 318 (warm-up)
Více informací: Benátská noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama