Belphegor se chystají do studia

12. května 2010 v 18:13 | Monsterfuck |  Music News
Rakouští perverzníci Belphegor stanovili, kdy a jaké studio půjdou znesvětit za účelem nahrání své deváté, dosud nepojmenované dlouhohrající desky. Místem jejich řádění bude Abyss ve Švédsku, kterému vévodí Peter Tägtgren (hraje v Hypocrisy a Pain, jako producent spolupracoval např. s Immortal, Celtic Frost nebo Dark Funeral), vtrhnou sem s příchodem 19. června. Výsledek jejich snažení plánuje firma Nuclear Blast vydat začátkem příštího roku. Zpěvák a kytarista Helmuth komentuje:

"Nová výzva. Nemůžeme se jí dočkat. Jsem odvařený ze spolupráce s týpkem, který nepotřebuje žádné instrukce a který je excelentním producentem a zvukařem. Jsem si jistý, že Peter vytvoří opravdu masivní zvukovou stěnu pro naší devátou fošnu. Na nové album se teď plně soustředíme, což je také důvod proč letos hrajeme tak málo letních open air festivalů [mezi nimi i headline set na českém Metalgate 12. června - pozn. redakce]. Plán je takový, že v září se do studia vydáme ještě jednou něco donahrát a vyladit detaily, čímž posuneme songy na vyšší level."

Svou trošku ohledně spolupráce s Belphegor si přisadil také Peter Tägtgren: "Na produkci a mixování nového alba Belphegor se vážně těším. To bude nářez... měli byste se začít připravovat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama