Duben 2010

1349 streamují celé nové album

21. dubna 2010 v 16:36 | Monsterfuck |  Music News
Norská black metalová vichřice 1349 již doslova za pár dní, v Evropě konkrétně 26. dubna, vydá svou novou dlouhohrající desku "Demonoir", která je po minulé rozporuplně přijaté experimentální nahrávce "Revelations of the Black Flame" o to očekávanější. Jestli se 1349 opravdu vracejí k black metalovému peklu, jak sami slibovali, můžete posoudit na této adrese.

Soilwork s obalem nadcházejícího alba

20. dubna 2010 v 20:10 | Monsterfuck |  Music News
"S artworkem jsme chtěli zachytit iluze lidské mysli, její mylné představy a stavy paniky. Bartosz Nalezinski odvedl vážně skvělou práci při ztvárňování této myšlenky. Obálka symbolizuje vládce snů se dvěma posluhovači, kteří mu pomáhají ve vytváření představ. Pozadí pak ilustruje abstraktní chaos, jenž pomalu nastává. Uvnitř bookletu zase můžete následovat psychologickou cestu, která vás naladí na 'Panické vysílání' ('The Panic Broadcast')," říká o právě zveřejněném obalu nadcházející desky Soilwork vokalista Björn "Speed" Strid. Podoba artworku je vpravo.

"The Panic Broadcast", jakožto netrpělivě vyčkávaný nástupce desky "Sworn to a Great Divine", vyjde 25. června pod hlavičkou Nuclear Blast. Půjde o první řadovou nahrávku těchto léty protřelých tahounů melodického death metalu po návratu původního kytaristy Petera Wicherse, který Soilwork opustil v roce 2005 a zpátky do sestavy naskočil o tři roky později. Společně se zbytkem skupiny, včetně v řadách Soilwork debutujícího druhého kytaristy Sylvaina Coudreta, pak stvořil následující desítku skladeb:

01. Late for the Kill, Early for the Slaughter
02. 2 Lives Worth If Reckoning
03. The Thrill
04. Deliverance Is Mine
05. Night Comes Clean
06. King of the Threshold
07. Let This River Flow
08. Epitome
09. The Akuma Afterglow
10. Enter Dog of Pavlov

Info o debutu ReVamp

20. dubna 2010 v 18:07 | Monsterfuck |  Music News
ReVamp, nový projekt bývalé zpěvačky After Forever, Floor Jansen, který byl založen po rozpadu právě After Forever, zveřejňuje kompletní informace o vydání své eponymní debutové desky "ReVamp". Ve Skandinávii bude album k dostání už od 26. dubna, v německy mluvících zemích, Beneluxu, Itálii a Španělsku od 28. května a v ostatních evropských zemích, včetné té naší, to bude od 31. května. V Americe se na pultech obchodů objeví až s příchodem 27. července. O vydání se stejně jako u nahrávek After Forever postará Nuclear Blast. Obal najdete vpravo

Tracklist "ReVamp":
01. Here's My Hell
02. Head Up High
03. Sweet Curse
04. Million
05. In Sickness 'Till Death Do Us Part: All Goodbyes Are Said
06. Break
07. In Sickness 'Till Death Do Us Part: Disdain
08. In Sickness 'Till Death Do Us Part: Disgraced
09. Fast Forward
10. Kill Me with Silence
11. The Trial of Monsters
12. Under My Skin
13. I Lost Myself
14. No Honey for the Damned [bonus track]

Sabaton zvěřejňují další píseň z novinky

19. dubna 2010 v 19:34 | Monsterfuck |  Music News
Power metaloví Švédové Sabaton od teď na svém MySpace profilu streamují již druhou skladbu ze svého nadcházejícího alba "Coat of Arms". Po prvním titulním kousku "Coat of Arms" tak můžete ochutnávat taktéž singlovku "Uprising". Kromě toho však k tomuto songu vznikne i video, o tom už ale slovy samotné kapely:

"S radostí oznamujeme, že natáčení našeho nového videoklipu k songu 'Uprising' bylo znovustanoveno, stane se tak během tohoto a příštího týdne ve Varšavě. Posunout natáčení o týden jsme se rozhodli z respektu k současnému polskému období smutku.

Píseň 'Uprising' je silná a procítěná pocta těm, kteří položili své životy při varšavském povstání v roce 1944, a takový bude také klip. Bude to jednoznačně doposud největší video produkce Sabaton a troufáme si říct, že i jedna z největších v heavy metalu vůbec."

V klipu se rovněž objeví švédský herec Peter Stormare, kterého jste mohli vidět například ve filmech "Constantine", "Kletba bratří Grimmů", "8MM" nebo v seriálu "Útěk z vězení". Režírovat bude Jacek Raginis.

Novinka "Coat of Arms" oficiálně vyjde 21. května 2010 pod křídly německého metalového gigantu Nuclear Blast Records. Zanedlouho se kapela vydá na její podporu na letní festivaly, během nichž se v červenci ukáže i na českém Masters of Rock ve Vizovicích. Už v srpnu startuje jejich samostatné headline turné World War Tour se dvěma zastávkami v České republice - 6. listopadu ve Zlíně a 7. listopadu v Praze. V příštím roce by pak mělo přijít další turné.

Tracklist "Coat of Arms":
01. Coat of Arms
02. Midway
03. Uprising
04. Screaming Eagles
05. The Final Solution
06. Aces in Exile
07. Saboteurs
08. Wehrmacht
09. White Death
10. Metal Ripper

Noví Kataklysm už v srpnu

19. dubna 2010 v 16:48 | Monsterfuck |  Music News
Kataklysm
Kanadská death metalová nakládačka Kataklysm dává vědět, že společně s labelem Nuclear Blast stanovila pevné datum vydání své nadcházející dlouhohrající fošny "Heaven's Venom" - v Evropě 20. srpna tohoto roku, za oceánem 24. srpna. Toto však prý není ještě ta nejlepší zpráva, to hlavní podle vyjádření kapely teprve přijde. Nechme se překvapit...

Předchozí řadová deska Kataklysm, "Prevail", vyšla v květnu 2008. Nahrávalo se v Audiohammer Studios na Floridě s producentem Jasonem Suecofem, který si na albu rovněž střihl jedno sólo. Další hostovačky pocházejí od Pata O'Briena (Cannibal Corpse) a Davea Linska (Overkill).

Ozývat se opět po nějakém čase začíná také Ex Deo, vedlejší projekt zpěváka Maurizia Iacona, v němž působí i všichni další členové Kataklysm. Ti na svém Facebook profilu zveřejnili zprávičku, že se v létě objeví na turné po boku králů polského extrémního metalu Behemoth. Těm rychlejším už možná docvaklo, že by se to mohlo týkat i českého festivalu Masters of Rock (Vizovice, 15.-18. července), kde jsou Behemoth již nějakou dobu potvrzeni. Upozorňujeme však, že nic zatím nebylo oficiálně potvrzeno, takže se může jednat o kachnu :-) Jasno každopádně bude už dnes večer, kdy by Ex Deo měli konkrétní data zveřejnit.

Blind Guardian: druhý klip z natáčení nadcházející novinky

19. dubna 2010 v 15:48 | Monsterfuck |  Music News
Německá power metalová veličina Blind Guardian zveřejňuje druhé video zachycující nahrávání její nadcházející studiové desky, která by měla vyjít na konci léta nebo začátkem podzimu. Druhý díl klipového seriálu ze studia s názvem "The Sacred Wheel of Time Cannot Erased the Medieval Song" sledujte o kousek níže. První je pak tady.

Video obsahuje krátké ukázky dvou skladeb, jenž se na doposud nepojmenovaném albu objeví - "A Voice in the Dark" a "Wheel of Time". Nahrávka vznikla v Twilight Hall studiu v Německu.

Předchozí řadové album Blind Guardian vyšlo v 1. září 2006 pod názvem "A Twist in the Myth".


Testament - More Than Meets the Eye

17. dubna 2010 v 22:10 | Monsterfuck |  Videa
Nevím jak vám, ale mně přijde, že už je pomalu čas na další video, které by tentokrát mělo udělat radost všem příznivcům pořádného thrash metalu. Hrát nám dnes totiž nebude nikdo menší než jedna z veličin svého žánru - Testament. Kromě toho však také zahrají i jako headlineři na českém Basinfirefestu, takže jejich pecka "More Than Meets the Eye" budiž takovým malým opáčkem, než opět po roce vtrhnou do ČR.

LIVE:
Basinfirefest, 2.-4. července 2010, Spálené Poříčí


Album: The Formation of Damnation (2008)
Rok: 2008
Styl: thrash metal
Formát: mkv
Rozlišení: 608×256
Velikost: 80MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Godsmack mají nové video

17. dubna 2010 v 14:02 | Seda |  Music News
Godsmack, kteří momentálně vydávájí nové album "The Oracle", vyšli ven s videoklipem. Zfilmována byla píseň "Cryin' Like a Bitch", ve které vystoupí několik skvělých bojovníků. Konkrétně Chuck Liddell, Rashad Evans, Brock Lesner, BJ Penn a Matt Hughes. Prostříhány jsou záběry na kapelu s knockauty těchto šampiónů.

"The Oracle" bude pátým albem této skupiny, datum vydání je stanoveno na 4. května.

Tracklist "The Oracle":
01. Cryin' Like a Bitch
02. Saints and Sinners
03. War and Peace
04. Love Hate Sex Pain
05. What If?
06. Devil's Swing
07. Good Day to Die
08. Forever Shamed
09. Shadow of a Soul
10. The Oracle


Enthroned - Pentagrammaton

16. dubna 2010 v 23:30 | Monsterfuck |  Recenze
Blasfemická sebranka Enthroned z Belgie je asi tím největším vývozcem surového černého kovu ze své domoviny (nebojte se, na Ancient Rites jsem nezapomněl, jen je podle mě zavádějící je považovat za čistý black metal). I když už se v současnosti v řadách této chásky nenachází jediný původní člen, Enthroned se po celých 17 let své existence drží svého kopyta satanic black metalu jako klíště.

Přestože nepopírám, že Enthroned na svém kontě mají pár opravdu povedených nahrávek, za nějakou black metalovou elitu bych je neoznačoval ani v nejmenším. Muzika to není špatná, to jistě ne, je to klasický rouhačský black metal každým coulem s vražedným tempem, dštící síru na všechny strany. Brutální dvoukopáková kulometná salva se prolíná s nepostradatelným krákorákem za vydatné podpory zabijáckých riffů, občas samozřejmě přijde ke slovu i nějaké to lehké zpomalení či dokonce temný chorál na zahuštění atmosféry před další bouří. Ano, přesně takové je i "Pentagrammaton", a pokud tohle někomu stačí k absolutnímu štěstí, nechť si k výslednému hodnocení přičte jeden bodík navíc.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tarot natočili nové video

16. dubna 2010 v 14:55 | Monsterfuck |  Music News
Finští heavy metalisté Tarot, vedení baskytaristou Nightwish, Marcem Hietalou, právě zveřejnili zbrusu nový videoklip ke skladbě "I Walk Forever" ze svého novinkového alba "Gravity of Light", které v jejich domácím Finsku vyšlo už 10. března (a umístilo se zde na 2. příčce místního žebříčku prodejnosti), zatímco v mimo jejich domovinu bude venku až za pár dní - 23. dubna. Jde již o celkově dévatou dlouhohrající desku v dvacetipětileté kariéře kapely.

Klip "I Walk Forever" byl natočen v Káhiře v Egyptě. Podívat se na něj můžete zde:


Zemřel Peter Steele z Type O Negative

15. dubna 2010 v 20:51 | Monsterfuck |  Music News
Už od dnešního rána se na internetu objevují fámy, že Peter Steele, zpěvák a baskytarista proslulých newyorských metalistů Type O Negative, je po smrti, což nakonec klávesista kapely, Josh Silver, a také label potvrdili. Příčinou smrti je podle všeho selhání srdce. Stalo se tak včera, ve středu 14. dubna kolem šesté hodiny večerní, ve věku 48 let. Oficiální vyjádření zbytku skupiny by mělo vyjít brzo.

Svou lítost nad jeho úmrtím již vyjádřily například kapely jako Kreator, Moonspell, Hatebreed nebo DevilDriver.

Salem stanovili datum vydání své novinky

14. dubna 2010 v 17:09 | Monsterfuck |  Music News
Extrémně metaloví veteráni a průkopníci izraelské scény Salem (působí již od roku 1985) stanovili datum vydání své nadcházející sedmé desky "Playing God and Other Short Stories" na 26. dubna v Evropě a 25. května v Severní Americe. Finální obal a dvanáctka skladeb pod ním ukrytých vypadají takto:

01. Drums of the Dead Part 1
02.
Drums of the Dead Part 2
03.
The Privileged Dead
04.
Exodus [Bob Marley cover]
05.
Downfall of Paris Part 1
06.
Downfall of Paris Part 2
07.
The Mark of the Beast Part 1
08.
Beast Lullaby
09.
The Mark of the Beast Part 2
10.
The Mark of the Beast Part 3
11.
I Hate Pigs!
12.
Playing God

Na albu se exkluzivně jako host podílel zpěvák Tomas Lindberg ze švédských gothenburg/melo-deathových harcovníků At the Gates. Zazpíval si v písničkách "The Mark of the Beast Part 1" a "The Mark of the Beast Part 2".

Minulý počin Salem vyšel pod názvem "Necessary Evil" v roce 2007. Tuto více jak hodinovou nálož řízné muziky vydali Season of Mist. Oproti tomu novinka bude v přehrávačích řádit pouze necelých 48 minut a o její vypuštění se postarají Pulverised Records.

Trailer k "Playing God and Other Short Stories" vypadá následovně:


Demonic Resurrection podepisují s Candlelight

14. dubna 2010 v 16:53 | Monsterfuck |  Music News
Míchanice death metalu a symphonic black metalu Demonic Resurrection z Indie právě podepsala smlouvu s evropským vydavatelstvím Candlelight Records (dále třeba Obituary, Emperor, Ihsahn, 1349 ad.), kteří pod svými křídly v celosvětové distribuci znovu vydají třetí desku kapely "The Return to Darkness", kterou si původně Demonic Resurrection vydali letos v lednu sami.

"Právě jsme završili celou dekádu v muzice a nedokážeme si představit lepší oslavu, než je podpis s Candlelight pro celosvětové vydání našeho třetího alba 'The Return to Darkness'. S upsáním se Candlelight se přidáváme do rodiny kapel, které byly nedílnou součástí našeho hudebního růstu, čehož si opravdu vážíme. Věříme, že Candlelight jsou ti praví pro naší muziku, label totiž plně respektuje naše umělecké potřeby. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci, která naší hudbě může jenom prospět," stojí v prohlášení Demonic Resurrection.

Jak již bylo řečeno výše, třetí dlouhohrající počin skupiny dostal název "The Return to Darkness" a vyšel 15. ledna 2010 vlastním nákladem. Seznam písniček a obal, jehož autorem je Xaay (spolupráce s Nile, Behemoth, Necrophagist ad.), prohlížejte nahoře vpravo a dole. Ještě víc dole pak můžete okusit aktuální promo klip k songu "The Unrelenting Surge of Vengeance".

Demonic Resurrection jsou rovněž potvrzeni pro letošní Brutal Assault festival v Josefově, 12.-14. srpna. Bude se jednat teprve o jejich druhé vystoupení v Evropě, premiéra proběhla doslova před pár dny na norském Inferno festivalu 1. dubna.

Tracklist "The Return to Darkness":
01. Between Infinity and Oblivion
02.
Where Dreams and Darkness Unite
03.
The Warriors Return
04.
A Tragedy Befallen
05.
The Unrelenting Surge of Vengeance
06.
Bound by Blood, Fire and Stone
07.
Lord of Pestilence
08.
Dismembering the Fallen
09.
The Final Stand
10.
Omega, I


Trollech - Jasmuz

13. dubna 2010 v 21:08 | Monsterfuck |  Recenze
Mlha se zvedá a koruny plzeňských hvozdů se opět hýbou. Z nor vylézají skřítci jakožto i další rozličná havěť lesní. Dokonce i ten starý obr žijící v rokli se probouzí. A má dobrý důvod, neboť králové lesa Trollech ukuchtili ve své sluji další album. Zatímco před čtyřmi léty se úspěšně skrývali v mlze, tentokrát se nám rozhodli vyprávět "tajemný příběh z pradávných časů"

Co mne jako první bouchlo do očí, je podle mého skromného názoru ne zrovna moc povedená, naopak spíše kýčovitá a přehnaně veselá obálka. Oproti výbornému obalu předchozího "Skryti v mlze" je to dost propad. Možná mám třeba jen blbý vkus, ale tak či tak, je to opravdu jediný výraznější nedostatek, který jsem na "Jasmuz" našel.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Slayer zveřejnili klip k "Beauty Through Order"

13. dubna 2010 v 18:34 | Earthworm |  Music News
Song "Beauty Through Order" pochází z nového alba "World Painted Blood", které samozřejmě Sicmaggot zrecenzoval. Tato skladba je podle Slayer o první známé sériové vražedkyni. Video můžete zhlédnout níže...


Edguy - Ministry of Saints

12. dubna 2010 v 22:28 | Monsterfuck |  Videa
Němci Edguy budou letos společně s krajany Rage headlinery třinecké Noci plné hvězd. Pokud chcete slyšet můj osobní názor (sice ne že by sem teď patřil, ale víte jak...), tak nevím nevím, jestli je to zrovna nejlepší nápad dělat hlavní hvězdy z kapel, které tu hrají skoro každý půlrok. Oukej, nepřejme však nikomu nic špatného, areál se stejně jistě zaplní tak jako tak a my, když už nic jiného, máme alespoň možnost si tu dát klípek ze žánru, který se v naší video sekci moc často neobjevuje. Já sice Edguy moc nežeru, ale videoklip a vlastně i song "Ministry of Saints" se celkem dost povedl, takže... proč to nestáhnout?

LIVE:
Noc plná hvězd, 25.-26. června 2010, Třinec - fotbalový stadion Borek


Album: Tinnitus Sanctus
Rok: 2008
Styl: power metal
Formát: avi
Rozlišení: 704×512
Velikost: 49MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Meshuggah na Brutal Assault

12. dubna 2010 v 17:58 | Monsterfuck |  Music News
Už minulý týden pořadatelé jednoho z největších českých metalových (v tomto případě extrémně metalových) svátků Brutal Assault avizovali, že dnes potvrdí dalšího headlinera, a tak se také stalo - jsou jimi švédští ultra-techničtí blázni Meshuggah. S nimi byla ještě odhalena další dvě jména - US thrashers Bonded by Blood a polská progresivní formace Proghma-C.

Line-up naopak opouštějí Arsis, kteří museli z "rodiných důvodů" zrušit všechny plánované evropské koncerty.

Meshuggah

Arsis - Starve for the Devil

11. dubna 2010 v 18:30 | Seda |  Recenze
Nejdříve bych se chtěl omluvit za zpoždění s touto recenzí. "Starve for the Devil" vyšlo již v únoru, toto album si ale zablokoval jeden redakční kolega a do psaní se mu nechtělo. Nakonec se recenze dostává do mých rukou, a tak tu konečně bude. Sice se zpožděním, ale bude.

K Arsis jsem se poprvé dostal ke styku na turné DevilDriver a Behemoth, kde Arsis večer otevírali. Už tenkrát mi přišla jejich hudba zajímavá a naživo mě velmi bavila (více než následující Scar Symmetry), byl to tedy důvod sledovat tuto kapelu dále. "Starve for the Devil" je čtvrté studiové album, Arsis mají na kontě ještě jedno EP a kompilaci starších, nezveřejněných songů.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Gorgoroth odpálili evropské turné, fotky a setlist online

11. dubna 2010 v 15:02 | Monsterfuck |  Music News
Znovuobrození norští satanáši Gorgoroth právě nakopli své aktuální evropské miniturné čítající celkem devět koncertů. První z nich se odehrál v pátek 9. dubna v belgickém městě Vosselaar ve společnosti krajanů Gravdal a Keep of Kalessin. Pokud by vás zajímalo, co alespoň přibližně očekávat od vystoupení Gorgoroth 12. srpna na českém festivalu Brutal Assault v Josefově, mrkněte na sérii kvalitních fotek z koncertu tady (včetně předkapel), setlist pak vypadal takto:

01. Bergtrollets hevn
02.
Aneuthanasia
03.
Katharinas bortgang
04.
Prayer
05.
Revelation of Doom
06.
The Rite of Infernal Invocation
07.
Forces of Satan Storms
08.
Ødeleggelse og undergang
09.
Blood Stains the Circle
10.
Satan-Prometheus
11.
Destroyer
12.
Incipit Satan
13.
Profetens åpenbaring
14. Måneskyggens slave

V současnosti Gorgoroth zároveň pracují na nástupci poslední fošny "Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt" z loňského roku. Předběžné datum vydání bylo stanoveno na příští rok.

Trailer k novému klipu Deftones online

10. dubna 2010 v 21:22 | Corey(8) |  Music News
O pár centimetrů níže můžete zhlédnout první sérii záběrů z nového klipu populárních metalistů Deftones k jejich písni "Diamond Eyes", jež pochází ze stejnojmenné nové desky, kterou na pultech obchodů můžeme vyhlížet od 4. května. Videoklip režíroval zkušený Roboshobo (a.k.a. Robert Schober; Metallica, Mastodon) a jeho plná verze se dočká své premiéry už 13. dubna skrze oficiální MySpace stránky kapely.

Tracklist desky "Diamond Eyes" vypadá následovně:

01. Diamond Eyes
02. Royal
03. CMND/CTRL
04. You've Seen the Butcher
05. Beauty School
06. Prince
07. Rocket Skates
08. Sextape
09. Risk
10. 976-EVIL
11. This Place Is Death


Septicflesh makají na dalším albu

10. dubna 2010 v 11:59 | Monsterfuck |  Music News
Řečtí bohové extrémního metalu Septicflesh dávají opět po čase vědět, že se neflákají, ale že naopak "zběsile" pracují na psaní nových skladeb, které se objeví na nadcházejícím albu, jehož předběžné datum vydání bylo stanoveno na konec tohoto roku. Kapela se rovněž rozhodla změnit studio, v němž deska vznikne - místo původně plánovaného Fredman Studio, kde byl nahrán i předchozí počin "Communion", se Septicflesh přesunou do svého vlastního, čerstvě vybudovaného nahrávacího studia Devasoundz v Athénách. Plány ohledně orchestrálních partů se však nemění, a tak stejně jako na minulé desce i na novince uslyšíme pražské symfoniky. Natáčet se začne v půlce léta. Mix na starosti dostane hlavní mozek Hypocrisy a Pain, Peter Tägtgren, ve svém studiu Abyss ve Švédsku.

"Communion" vyšlo 17. března 2008 pod hlavičkou Season of Mist ve dvou verzích - klasické a limitované. Limitovaná byla v podobě luxusního třípanelového digipacku se zcela novou exkluzivní grafikou (včetně bookletu), jejímž autorem není nikdo jiný než zpěvák a baskytarista Septicflesh, Spiros "Seth" Antoniou, který se kromě hudby věnuje právě i designu (vytvořil již grafiku desek/merchandisu například pro Moonspell, Soilwork, Rotting Christ, Exodus a spoustu dalších). V prosinci 2009 pak "Communion" rovněž vyšlo u kyperských Necroterror Records na limitovaném černém vinylu (pouhých 350 kusů) opět s novým obalem, který opět vytvořil Seth. V brzké době by měl být k dispozici ještě zlatý vinyl s dosud neupřesněnými dárky.

Annihilator streamují song z nadcházející desky

9. dubna 2010 v 22:57 | Monsterfuck |  Music News
Kanadská thrash metalová stálice Annihilator už příští měsíc vydá své nové album "Annihilator". Nástupce desky "Metal" z roku 2007 vyjde 17. května pod hlavičkou Earache Records a k dispozici bude hned ve dvou verzích - kromě té klasické bude k sehnání také deluxe edice v krabičce, v níž budou kromě samotné fošny ukryty také tři připínáčky, přívěšek na klíče, trsátko a nálepka.

Na MySpace profilu vydavatelské firmy je teď k náslechu první ukázka z alba - song "Coward". Hlavní postava kapely, kytarista Jeff Waters, ji popisuje jako ne moc složitou, avšak rychlou a chytlavou pecku stvořenou přímo pro headbanging. "Annihilator" jako celek je pak podle něj velmi rozmanitá a každá skladba zní odlišně.

Finální desítka songů o celkové délce necelých 49 minut vypadá i s obalem takto:

01. The Trend
02.
Coward
03.
Ambush
04.
Betrayed
05.
25 Seconds
06.
Nowhere to Go
07.
The Other Side
08.
Death in Your Eyes
09.
Payback
10.
Romeo Delight

Naživo můžete Annihilator spatřit na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích, kde formace vystoupí 17. července. Při své poslední návštěvě na této akci zde Annihilator natočili živé album a DVD "Live at Masters of Rock", které vyšlo v říjnu loňského roku.

Glorior Belli vyšli ven s coverem a tracklistem

9. dubna 2010 v 20:10 | Seda |  Music News
Francoužští black metalisté Glorior Belli dokončili práce na novém albu, které ponese název "The Full Intrepid Experience of Light". Deska vyjde později během tohoto roku.

Tracklist alba bude následující:

01. The Full Intrepid Experience Of oight
02. Agitation in the Glorious Theme
03. The Night Scalp Challenger

04. Reckless Beacons Attraction
05. Verses from Which to Whirl

V písni "The Night Scalp Challenger" hostuje Niklas Kvarforth ze Shining. Obal "The Full Intrepid Experience of Light" je vpravo.

Poslední práce Glorior Belli nesla název "Meet Us at the Southern Sign" a vyšla v Severní Americe 2. června minulého roku.

Megadeth zveřejňují videoklip "The Right to Go Insane"

9. dubna 2010 v 20:09 | Monsterfuck |  Music News
Thrash metaloví veteráni Megadeth vypustili na internet zbrusu nový videoklip ke skladbě "The Right to Go Insane", která pochází z poslední, loni v září vydané desky "Endgame". Video se natáčelo v Kalifornii s režisérem Billem Fishmanem, na jehož pažbě se skví také zářez v podobě minulého klipu Megadeth k songu "Headcrusher".

U Megadeth v nedávné době došlo ke změně na postu drtiče baskytarových strun, kam se po osmi letech vrací zakládající člen kapely David Ellefson. Jeden z jeho nástupců James LoMenzo, kterého si lídr Dave Mustaine ještě nedávno pochvaloval kudy chodil, se tak musel chtě nechtě odporoučet.

Megadeth se rovněž 19. června představí na festivalu Sonisphere na letišti v Hradčanech u Mimoně, mimo jiné po boku dalších tří členů Velké čtyřky thrash metalu - Metallicy, Slayer a Anthrax.


Heaven Shall Burn: nový song k poslechu

9. dubna 2010 v 18:35 | Monsterfuck |  Music News
Jako by těch Heaven Shall Burn nebylo v posledních několika dnech málo... Němci na svém čerstve přebudovaném MySpace, který je nyní oblečen do barev novinky "Invictus", zveřejnili novou skladbu "The Omen", která se objeví právě na tomto 24. května vycházejícím albu.

"Invictus" bylo nahráno v dánských studiích Antfarm Tue Madsena, kterého však kapela k produkci nepustila - tuto práci si na svá bedra vzalo duo kytaristů Maik Weichert a Alexander Dietz. "Invictus" bude završením trilogie, jejímž počátkem byla deska "Iconoclast" z roku 2008 a prostředkem DVD "Bildesturm - Iconoclast II (The Visual Resistance)" z roku 2009.