Melechesh jdou nahrávat

20. března 2010 v 13:29 | Monsterfuck |  Music News
Orientální black/thrash metalisté Melechesh, původem z Izraele, oznámili, že 10. duben bude dnem, kdy nastoupí do nahrávacího studia Babajin v Istanbulu v Turecku, aby zde zaznamenali následovníka vysoce ceněného opusu "Emissaries" z roku 2006.

"Hledali jsme místo, jež nám mohlo nabídnout inspirující prostředí. Chtěli jsme zůstat věrní svým kořenům, opět bořit dané standardy a také se vzepřít stanoveným normám. Proto budeme nahrávat v Istanbulu. Víte, je zvykem nahrávat na západě. To je obvyklé. My ale chceme mířit na východ. Istanbul tak byl tím pravým místem, kde se východ a západ potkává, prolíná, střetává, mísí a sráží již po tisíce let. Samotná hudba je rozhodně poplatná Melechesh, ale stejně jako každá naše deska, i tato má své charakteristické znaky," říká hlavní mozek Melechesh Ashmedi.

Tato dosud nepojmenovaná nahrávka bude první počinem Melechesh pod záštitou německého vydavatelského gigantu Nuclear Blast, k němuž kapele přešla od Osmose Productions. Label s vydáním alba počítá už na léto.

Níže sledujte živý záznam jedné z nových písní. Její název není znám a na onom koncertě zazněla v instrumentální verzi, čili bez vokálních linek, které na albové verzi přítomny samozřejmě budou.

[Pozn. 2013: Video již bylo smazáno a nebylo možné jej zpětně dohledat.]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama