Kytarista Trivium objasňuje odchod bubeníka

29. března 2010 v 17:15 | Corey(8) |  Music News
trivium
O telefonickém vyhazovu bubeníka Trivium, Travise Smitha, jste na našem blogu mohli číst už několikrát, pro zasvěcení do děje tedy pročtěte starší zpravodajství, nyní následuje osvětlení, nasvětlení a vysvětlení celé situace z pohledu kytaristy Coreyho Beaulieua:

OneMetal.com: "Ok, nebudeme chodit kolem horké kaše, stejně tuhle otázku asi očekáváš... Jak se to tedy má s vyhazovem bubeníka Travise Smitha a jeho náhradou Nickem Augustem?"

Corey: "(smích) Jasně, jasně.. No, vlastně je to docela dlouhý příběh. Prostě to ale časem přestalo fungovat. Zrovna jsme byli na turné po USA a zhruba v jeho polovině nám Travis oznámil, že na dalším už s námi hrát nebude. Věděli jsme tedy, že musíme začít shánět někoho nového, a když jsme začali hrát s Nickem, věděli jsme, že je to přesně to, co potřebujeme. Nicméně v té době jsme pořád nevěděli, jestli se k nám Nick připojí, nebo budeme muset hledat dál. Bylo nám akorát jasné, že to musí být někdo nový - bylo to pro dobro kapely, pro její další progres. Museli jsme se rozhodnout, jestli uděláme krok vpřed, nebo začneme stagnovat. Prostě jsme to museli udělat - posunout všechno kupředu v pozitivním slova smyslu."

OneMetal.com: "Je něco pravdy na informacích, které tvrdí, že byl Travis vyhozen po telefonu? Bylo to vůči němu fér?"

Corey: "No, byli jsme zrovna na turné, takže to jinak nešlo. Říkali jsme mu něco jako: 'Hej, rozhodli jsme se pokračovat bez tebe' a on na to: 'Jo, jasně, je mi to fuk'. Něco se prostě muselo stát, otázkou bylo jenom to, jestli to přijde z naší nebo z jeho strany. Věci se nám tak trochu sypaly pod rukama, takže jsme tu spoušť zmáčkli jako první, abychom to konečně ukončili. S Nickem nám to jde skvěle, a pokud přijdete na náš koncert, přesvědčíte se sami."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama