Akercocke opouští kytarista

1. března 2010 v 19:05 | Monsterfuck |  Music News
Kytarista Matt Wilcock opouští řady progresivně death/black metalových Britů Akercocke. V kapele působil v letech 2004 až dosud a podílel na dvou řadových nahrávkách - "Words That Go Unspoken, Deeds That Go Undone" (2005) a "Antichrist" (2007). S Akercocke odehraje ještě poslední čtyři koncerty v březnu, kde bude skupina vystupovat jako support Dark Funeral na jejich turné po Velké Británii.

"Po pěti letech s Akercocke a po spoustě skvělých zážitků nadešel čas, abych se pohnul dál. Hudebně se rozcházím s tou pudovější cestou, na níž se Akercocke vydávají, takže si myslím, že bude nejlepší jít si takříkajíc po svých. Nejsou v tom žádné sračky mezi námi, strašně se třeba těším na ty poslední čtyři koncerty. Kluků si vážím, zejména Jasona [Jason Mendonça - zpěvák, kytarista a hlavní postava kapely - pozn. redakce] a Davea [David Gray - bubeník]. S Davem budu dále spolupracovat na našem projektu The Antichrist Imperium, který se již brzy rozjede [debut by měl vyjít v létě]. Velmi si také vážím všech lidí, které jsem za ty roky na cestách a různých akcích potkal," říká o svém odchodu Matt.

Poslední deska Akercocke, "Antichrist", vyšla před třemi lety, 28. května 2007, ve dvou formátech - kromě klasické edice vyšla i limitovaná, jež navíc obsahovala předělané skladby od Morbid Angel ("Chapel of Ghouls") a Death ("Leprosy"). Na letošní rok skupina chystá své první DVD vůbec s názvem "A Decade of Devil Worship".

Akercocke
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama