Airbourne - No Guts, No Glory

27. března 2010 v 16:07 | Seda |  Recenze
no guts, no glory
Už to vypadalo, že se AC/DC nedočkají svého následovatale. Ovšem to by se nesměli zjevit Airbourne, kapela, která pochází ze stejné země a má stejný cíl - bláznit na pódiu a hrát do té doby, než to jen půjde.

Co se týče historie Airbourne, tak ta je poměrně krátká, přesto obsáhlá. Prvně o sobě dali vědět už v roce 2004, kdy vyšlo ven EP "Ready to Rock". První studiové album se jmenuje "Runnin' Wild" a obsadilo vyšší patra všemožných žebříčků. Tímto albem se Airbourne dostali poměrně vysoko a jejich hitovky se umisťovaly do různých soundtracků. Songy "Too Much, Too Young, Too Fast" nebo "Runnin' Wild" se staly poměrně žádaným zbožím.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 27. března 2010 v 16:30

Pohodová a nenáročná muzika, která prostě nemůže urazit. Já osobně mám ale radši hudbu náročnou a nepohodovou, takže u mě za pěknou 6tku :-)
Jo a když si pořídíte limitovanou edici, dostanete navíc celkem 5 bonusových songů, což už je na podobný žánr opravdu velká nálož (60 minut rovných) a začíná to po té 3/4 hodině už docela nudit...

2 Cnuk Cnuk | 30. března 2010 v 10:08

Album je dobré, ale Runnin' Wild bylo o kousek lepší. A ty bonus tracky na limitce  moc nemusím.

3 Garden Garden | 2. dubna 2010 v 10:40

Jelikož jsem fanda této muziky (AC/DC jsou srdcovka), tak se mi Airbourne líbí. Ovšem, debut byl o chlup lepší. No Guts. se pěkně rozjíždí, postupem času však trochu ztrácejí dech. Jakoby všechen silný arzenál vypálili hned na začátku (favorité: Born To Kill, No Way, But The Hard Way, Raise the Flag, Bottom of the Well, Chewin' the Fat také není špatná), zbytek mě zas až tak nevzal. Pokud bych měl hodnotit Runnin' Wild tak je to za pěkných 8/10 (stejně jako Black Ice). U novinky dávám 7/10. P.S.: snažím se být nezaujatý posluchač (poslouchám mnoho stylů, takže mám celkem přehled) :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama