Rob Zombie - Hellbilly Deluxe 2

10. února 2010 v 0:27 | Monsterfuck |  Recenze
Hellbilly Deluxe 2
Sice to chvíli trvalo, než se Rob Zombie konečně dokopal k vydání pokračování svého dnes již takřka legendárního sólového debutu "Hellbilly Deluxe" z roku 1998, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali. A jaká tedy deska s celým názvem "Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool" je?

Nejdříve je nutné si zodpovědět otázku, co od hudby Roba Zombieho očekáváte. Pokud to není žádné velké umění, ale parádní a chytlavé songy, které se vám zakousnou do palice tak vehementně, že je odsud nedostanete ani heverem, ulítlé, komiksově úchylné a s nadhledem podané pecky, které vás čapnou za flígr a vymetou s vámi podlahu vašeho obýváku, tak jste na tom podobně jako já. V čem je tedy problém? Snad v ničem… jen možná, že na "Hellbilly Deluxe 2" se tohle tak trochu (a u Roba poprvé v kariéře) nepovedlo. Není to žádný průser, o tom žádná, ale přece jenom v kontextu Zombieho předchozí tvorby, musím novince přiklepnout ze všech (teď již čtyř) sólovek tu poslední pozici. Svému staršímu bráchovi z devadesátého osmého nesahá nový "Hellbilly Deluxe" ani po pytlík.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Corey(8) Corey(8) | Web | 10. února 2010 v 13:53

výborná deska, není to věc na jeden poslech, ale když se dostane pod kůži, jen tak se jí nezbavíte.. rozhodně lepší než táborácké zaříkávání koní.. :)

2 Seda Seda | 10. února 2010 v 20:13

Zacatek dobrej, prostredek nuda, ke konci to zachranuje Burn. Nej songy: Sick Bubblegum a Jesus Frankenstein.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama