Eluveitie - Everything Remains as It Never Was

27. února 2010 v 0:05 | Monsterfuck |  Recenze
Everything Remains
Na dnešní přeplněné scéně, kdy je pomalu více kapel a desek než posluchačů, je velice těžké oddělit zrno od plev, zvláště v případě žánru, který se dostane do popředí zájmu jako nový trend. To se přesně týká folkového, pohanského nebo chcete-li vikinského metalu, jehož před pár lety nastal obrovský boom, jenž pořád trvá. Rojí se stále nové a nové skupiny, přičemž některé z nich jsou přinejmenším opravdu úsměvné (už jsem například narazil i na Vikingy z Brazílie apod.).

Samozřejmě ale existují i kvalitní folková uskupení, jenže objevit je v takové obrovské záplavě trendařů je občas opravdový problém. Eluveitie sice registruji už delší dobu, vždy jsem je ale považoval právě za podobný trendový produkt. Ani úspěch, kterého se jim v současnosti dostává, mi na důvěře moc nepřidal, spíše naopak, protože u mě osobně většinou platí, že čím více známější formace, tím méně se mi líbí její hudba (čest výjimkám!). Nakonec u mě však přece jenom převládla zvědavost a jejich čerstvou novinku "Everything Remains as It Never Was" jsem si obstaral.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 uNs_ uNs_ | 27. února 2010 v 14:29

9/10

2 Sirena Sirena | 28. února 2010 v 16:47

Z jejich alb mohu doporučit všechna kromě prvního tam toho moc k poslechu ani není a z jednotlivých písniček Slania's Song , Primordial Breath , Calling the rain , Your Gaulish War a The Song Of Life a také nějaké ty bezvokálovky jsou od nich moc dobré .

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama