1349 pojmenovali novou desku

23. února 2010 v 19:55 | Monsterfuck |  Music News
Black metalová vichřice 1349 z Norska chystá na 26. duben svůj celkově pátý dlouhohrající zásek, který je po minulém, povětšinou negativně přijatém experimentu "Revelations of the Black Flame" očekáván s o to větší netrpělivostí. Nahrávka ponese název "Demonoir".

"'Demonoir' je bez jakýchkoliv pochyb doposud tím nejtemnějším, nejhrozivějším a nejbrutálnějším počinem v historii 1349. Kapela se z nezřízené extrémnosti vydává šokovat a dále prozkoumávat žánr. Black metal už nikdy nebude takový jako dřív.

1349 na své páté nahrávce vysáli tu nejdivočejší a nejmocnější energii z každého jednotlivého člena a přetavili ji ve skladby, které pulzují zlověstnou atmosférou, syrovostí a nervydrásající intenzitou. Celý proces nahrávání bylo jedno velké vyčerpávající vyvolávání temné magie, které se prostě nemohlo nepovést," říká oficiální zpráva.

"Demonoir" bude k dispozici v celkem třech formátech - klasická edice, limitovaný digipack se speciálním artworkem a bonusovým diskem s cover verzemi a konečně i vinyl, rovněž i s předělávkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama