Scorpions končí

24. ledna 2010 v 22:40 | Monsterfuck |  Music News
Němečtí hard rockoví titáni Scorpions vydali na svých oficiálních stránkách následující prohlášení:

"Muzika byla vždy naším potěšením, smyslem našich životů, naší vášní a jsme šťastni, že jsme ji pro vás mohli hrát - ať již na koncertním pódiu či ze studia tvorbou nových skladeb.

Když jsme během těch několika posledních měsíců pracovali na novém albu, doslova jsme cítili, jak silné a tvůrčí naše snažení je a jak jsme si celý vznik desky užívali. Vždy tu ale bylo ještě něco jiného: naše rozhodnutí ukončit neobyčejnou kariéru Scorpions na vrcholu. Jsme nesmírně vděční, že nás hudba naplňuje stejně jako v našich začátcích. Už jen z tohoto důvodu, zvláště pak teď, jsme se rozhodli, že musí nastat konec. Zakončíme svou kariéru s albem, které považujeme za jedno z nejlepších, jaké jsme kdy nahráli, a s koncertní šňůrou, která začne v našem domovském Německu a v jejímž rámci se během několika příštích let podíváme na celkem pět světových kontinentů.

Chceme, abyste se o tom vy, naši fanoušci, dozvěděli jako první. Děkujeme vám za vaši nikdy nekončící podporu během všech těch let.

Zveřejňujeme také první úryvky z nové desky.

A teď... mejdan může začít, připravte se na 'Sting in the Tail'!

Uvidíme se na turné,
Vaši Scorpions"

Ještě jednou a zkráceně - Scorpions 19. března vydají studiovou novinku "Sting in the Tail", odehrají světové turné (mimo jiné se 15. května zastaví i v pražské O2 Aréně, možná poslední možnost vidět je u nás naživo) a nadobro ukončí svou, v současné době 45letou kariéru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 24. ledna 2010 v 22:47 | Reagovat

Lepší teď a takhle, když mají formu, než aby se postupem času stali karikaturou sama sebe a jen se ztrapňovali, jak to předvádějí jiní "borci"...
Kapela, která opravdu dokáže sama od sebe odejít na vrcholu, má moje uznání, ale těch je málo. Takhle z hlavy si vzpomínám jen na Ministry.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama