Kytarista Trivium je "super nadšený" z nového songu

28. ledna 2010 v 17:40 | Corey(8) |  Music News
Floridští metalisté z Trivium právě okupují nahrávací studio, kde připravují hned dva nové songy - jedním je zbrusu nová píseň "Shattering the Skies Above", druhým pak cover verze známého válu "Slave New World" od Sepultury. Kytarista Corey Beaulieu k nahrávacímu procesu řekl následující:

"Právě jsme dokončili nahrávání 'Shattering the Skies Above', teď přichází chvíle Marka Lewise, jenž zítra začne s mixáží 'Shattering' a našeho nového coveru 'Slave New World' od Sepultury! Jsme super nadšení z toho, jak se nám to celé podařilo nahrát. Jedná se o vůbec první Trivium song, na kterém uslyšíte vokály Matta [Heafy, kytara/zpěv], Paola [Gregoletto, baskytara] a mé maličkosti zároveň. Prostě jsme to chtěli nahrát takovým způsobem, jakým to budeme hrát na koncertech, což s sebou přináší jistou dávku dynamiky, se kterou jsme se u nás zatím nikdy nesetkali. Jsme rádi, že jsme konečně dali prostor něčemu takovému. Pro všechny, co se nás na to pořád vyptávají - ano, 'Shattering the Skies Above' budeme hrát na našich nadcházejících koncertech!"

Píseň "Shattering the Skies Above" se stane součástí soundtracku nadcházejícího herního blockbusteru "God of War III", který vyjde exkluzivně pro PlayStation3. Více informací o "God of War" najdete na webovkách www.godofwar.com.

Live provedení songu "Slave New World" v podání Trivium můžete zhlédnout zde:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama