Akercocke - Antichrist

25. ledna 2010 v 20:40 | Earthworm |  Recenze
akercocke antichrist cover
Chtěl jsem se vzdálit od všeho toho progu typu Shadow Gallery a Dream Theater, tak jsem se podíval úplně na druhou stranu, k black metalu a death metalu, ovšem jsem narazil (nebo jsem byl naražen Monsterfuckem) na kapelu, která se dá taky označit jako progresivní a avantgardní. Akercocke je, dámy a pánové, prostě bordel a prasárna. Satanisté, kteří hrají zásadně ve stylu "suit up!" (v obleku) a tvoří kombinace všemožných stylů, nejen metalu. Už myslíte, že máte představu, jak ta hudba může znít? Já si zase myslím, že se pletete.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 25. ledna 2010 v 20:53

Jestli někdo hraje dobrou hudbu, tak to jsou Akercocke. Tohle CDčko je výborný, skvělý, úžasný. Jeho jediná nevýhoda spočívá v tom, že přišlo těsně po takřka geniálním "Words That Go Unspoken, Deeds That Go Undone".
A Worme, tebe to chvílema nudí? Tos mě teda zklamal :D Nevěřte mu, "The Promise" je stejná pecka jako všechny ostatní ;-)

2 earthworm earthworm | 25. ledna 2010 v 21:11

Kdyby mě chvílema nenudilo tak dam 10 :D Odpustíš mi? :D

3 Monsterfuck Monsterfuck | 25. ledna 2010 v 21:21

Aha, tak já kdybych měl dávat desítku všemu, u čeho se nenudím, tak má 10 každý druhý album :D Ale s tim odpuštěním si to ještě rozmyslim :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama