Leden 2010

Marilyn Manson - Disposable Teens

31. ledna 2010 v 18:16 | Seda |  Videa
Máme tu další videoklip! Tentokrát od "šíleného" Marilyna Mansona, který se minulý rok moc nepředvedl (špatné vystoupení v Brně, podprůměrná deska). Tento song je deset let starý, takže letos bude slavit jubilejní výročí. Ve většině Mansonových klipů se vyskytují velice zajímavé a morbidní věci a ani tento není vyjímkou, takže se je na něco dívat. Přeji příjemnou zábavu.

Manson - Disposable teens

Album: Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death)
Rok: 2000
Styl: industrial metal
Formát: avi
Rozlišení: 520x352
Velikost: 35MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Mnemic - Sons of the System

30. ledna 2010 v 18:46 | Seda |  Recenze
Mnemic - cover
Mnemic mi vždycky přišli jako kapela, které se nikdy nepodařilo vylézt ze stínu Fear Factory. Momentální deska "Sons of the System" možná někoho zaujme, dle mého opět ale zaleze s příchodem "Mechanize" od Cazaresovy party. Mnemic zřejmě u sebe nemá takové osobnosti jako právě Fear Factory. Navrát Cazarase a přichod Hoglana lidi zkrátka potáhne. Hudba Mnemic se více než podobá té od Fear Factory, je tu vidět značná inspirace. Snaží se znít zhruba stejně, takže modernější zvuky kytar, rychlé bicí a zpěv měnící se z growlu do klasického čistého.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Bližší info k novému singlu Rammstein

30. ledna 2010 v 15:59 | Corey(8) |  Music News
Německé industriálně metalové hvězdy Rammstein se po prasečinkami napěchovaném singlu "Pussy" chystají na vydání druhého singlu z aktuální desky "Liebe ist für alle da", kterým bude ocejchována neméně kontroverzní skladba "Ich tu dir weh" (videoklip zde). Tentokrát půjde o praktiky ryze sadomasochistické (album má kvůli tomu problémy v Německu), čemuž odpovídá i obal singlu (vpravo).

Singl vychází v Evropě 5. února, američtí posluchači, kteří jej budou moci zakoupit výhradně skrze iTunes, si pak počkají do 9. února. Kompletní track list singlu "Ich tu dir weh" vypadá následovně:

01. Ich tu dir weh
02. Pussy (Scooter Remix)
03. Rammlied (Devin Townsend Remix)
04. Ich tu dir weh (Smallboy Remix)
05. Ich tu dir weh (F*kkk Off Mix)

Dark Fortress: "Hirudineans" videoklip

29. ledna 2010 v 16:03 | Monsterfuck |  Music News
Němečtí black metalisté Dark Fortress zveřejňují nový videoklip na podporu svého aktuálního studiového počinu "Ylem", který právě v těchto dnech vychází. Pohyblivými obrázky byla vybavena skladba "Hirundineans" a výsledek sledovat můžete tu:


K desce "Ylem" však vzniklo ještě jedno video. Sice není myšleno jako úplně klasický oficiální videoklip, přesto za jeho vznikem stojí samotná kapela, respektive její firma Century Media. Jedná se o koncertní záběry z nedávného turné se Satyricon (prosinec 2009), podbarvené písní "The Valley":


Videoklip k singlu "Thumper" od Enter Shikari

29. ledna 2010 v 10:44 | Seda |  Music News
Britská kapela Enter Shikari i během své turné stíhá spoustu věcí. Například nahrát celý nový singl "Thumper", který se objeví na minialbu "Tribalism". Toto minialbum můžete momentálně předobjednávat, objevily se ale takové zprávy, že už na skladě žádný není. Kapela nedávno ohlásila turné pro americký kontinent, kde je fanoušci již dlouho očekávali.


Sigh - Scenes from Hell

28. ledna 2010 v 23:06 | Monsterfuck |  Recenze
Japonci Sigh jsou bezesporu jednou z nejkultovnějších smeček východní Asie. Že to nejsou žádná ořezávátka, dokazuje i fakt, že jejich talent svého času rozpoznal i samotný Euronymous (ano, přesně TEN Euronymous), který s nimi dokonce podepsal smlouvu pro svůj label Deathlike Silence Productions. Poté však Euronymous potkal jistého Varga Vikernese a všichni víme, jak to dopadlo a debut Sigh, "Scorn Defeat", tedy vyšel až po Euronymousově smrti. Od té doby však Japonci urazili předlouhou cestu až k dnešní orchestrálně-avantgardní podobě black metalu.

Jestli se dá "Scenes from Hell" charakterizovat jedním slovem, pak to bude stejně jako v případě minulého "Hangman's Hymn - Musikalische Exequien" slovo "šílené". Alespoň z našeho evropského pohledu. Sigh totiž pocházejí z úplně druhého konce světa a je to na jejich hudbě znát. Věci, které by evropskou skupinu ani nenapadly, Sigh do posluchače sázejí s naprostou samozřejmostí a chladnou hlavou. První poslech je něco jako rána pěstí do držky - člověku se protočí panenky z toho, co to na něj ti Japonci vybalí za úchylárny. Pravda, pokud máte "Hangman's Hymn - Musikalische Exequien" naposlouchané skrz naskrz stejně jako já, tak pro vás novinka jistě nebude až zas takový šok jako první poslech "Hangman's Hymn". I tak se ale pořád jedná o řádnou dávku šíleností.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tristania nahrává novou desku

28. ledna 2010 v 19:44 | Monsterfuck |  Music News
Norská gothic metalová kapela Tristania začala s nahráváním svého nového, dosud nepojmenovaného alba, které by mělo vyjít na přelomu jara a léta letošního roku. Známy jsou zatím jen názvy několika skladeb - na desce se objeví například tituly jako "Patriot Games", "Year of the Rat", "The Emerald Piper" nebo "Sirens".

"Nahrávání bicích pro nové album se již blíží ke konci. 11 písní je již hotových, jedna další zbývá. Nahrávání kytar a baskytary začne v neděli. Prozatím se vše vyvíjí výborně, nemůžeme se dočkat, až to vydáme," popisuje proces vzniku kytarista a jeden ze zpěváků Anders Høyvik Hidle.

Půjde o první nahrávku s novým kytaristou Gyri S. Losnegaardem a baskytaristou Ole Vistnesem, ale především i s novou dámou za mikrofonem - Mariangelou "Mary" Demurtas, která vystřídala dlouholetou zpěvačku Vibeke Stene.

Doposud poslední studiovka kapely vyšla v lednu 2007 pod názvem "Illumination". kromě faktu, že se jedná o poslední desku pro hned několik (teď již bývalých) členů není bez zajímavosti, že si na ní zahostoval i zpěvák Vorph ze švýcarských Samael.

Eluveitie zveřejňují další skladbu ze své novinky

28. ledna 2010 v 19:02 | Monsterfuck |  Music News
Švýcarští folkaři Eluveitie zveřejňují druhou písničku ze svého nadcházejícího alba "Everything Remains as It Never Was", které vychází 19. února. Tentokráte jde o pecku "Kingdom Come Undone" a poslouchat ji můžete na oficiálním MySpace profilu.

"Přinášíme vám druhou píseň z naší nadcházející desky, tentokrát jde o 'Kingdome Come Undone'. Je to jedna z našich tvrdších skladeb, v níž se brutální riffy potkávají s chytlavými folkovými melodiemi. A o podobně divoké osobě vypráví i textová stránka.

Písnička je o Vercingetorixovi, galskému bojovníkovi za svobodu, který žil za dob galských válek [58-51 př.n.l. - pozn. redakce]. Snažil se o sjednocení galských kmenů.

Skladba je vlastně vášnivá řeč, kterou Vercingetorix pravděpodobně mohl pronést před shromážděnými galskými válečníky," popisuje koncept frontman Chrigel Glanzmann.

Eluveitie

Kytarista Trivium je "super nadšený" z nového songu

28. ledna 2010 v 17:40 | Corey(8) |  Music News
Floridští metalisté z Trivium právě okupují nahrávací studio, kde připravují hned dva nové songy - jedním je zbrusu nová píseň "Shattering the Skies Above", druhým pak cover verze známého válu "Slave New World" od Sepultury. Kytarista Corey Beaulieu k nahrávacímu procesu řekl následující:

"Právě jsme dokončili nahrávání 'Shattering the Skies Above', teď přichází chvíle Marka Lewise, jenž zítra začne s mixáží 'Shattering' a našeho nového coveru 'Slave New World' od Sepultury! Jsme super nadšení z toho, jak se nám to celé podařilo nahrát. Jedná se o vůbec první Trivium song, na kterém uslyšíte vokály Matta [Heafy, kytara/zpěv], Paola [Gregoletto, baskytara] a mé maličkosti zároveň. Prostě jsme to chtěli nahrát takovým způsobem, jakým to budeme hrát na koncertech, což s sebou přináší jistou dávku dynamiky, se kterou jsme se u nás zatím nikdy nesetkali. Jsme rádi, že jsme konečně dali prostor něčemu takovému. Pro všechny, co se nás na to pořád vyptávají - ano, 'Shattering the Skies Above' budeme hrát na našich nadcházejících koncertech!"

Píseň "Shattering the Skies Above" se stane součástí soundtracku nadcházejícího herního blockbusteru "God of War III", který vyjde exkluzivně pro PlayStation3. Více informací o "God of War" najdete na webovkách www.godofwar.com.

Live provedení songu "Slave New World" v podání Trivium můžete zhlédnout zde:


Nový song Raintime ke streamu

28. ledna 2010 v 17:34 | Seda |  Music News
Melodičtí metalisté Raintime zveřejnili první novou píseň z připravovaného alba "Psychromatic", které by mělo vyjít v březnu. Poslední album této kapely vyšlo roku 2007 a jmenovalo se "Files and Lies". Nový song s názvem "Fire Ants" můžete poslouchat na MySpace.

"Psychromatic" vyjde v Evropě přes Lifeforce, ve Francii speciálně přes Replica, v Asii přes Soundholic a americký kontinent zařizuje Bieler Bros.

Koncertní video nové písničky Melechesh online

27. ledna 2010 v 21:50 | Monsterfuck |  Music News
Kapela Melechesh, kombinující extrémní metal s folklórními prvky a atmosférou své izraelské domoviny (pozor, již několik let ale skupina sídlí v Nizozemsku), stále pomalu připravuje materiál pro svojí studiovou novinku. Jednu z nových písniček (její název není znám) už prezentovali i na svém nedávném koncertě v Rotterdamu v Nizozemsku z 23. ledna. Záznam sledujte níže.

Kdy očekávaný nástupce desky "Emissaries" z roku 2006 vyjde, ještě stále není jasné. Podle všeho má být ale stejně "multi" jako předchozí nahrávky. Některé nové songy budou navíc napsány a zahrány dvanáctistrunnou kytarou. Brzy se lídr kapely, Melechesh Ashmedi, také vydá do Istanbulu do Turecka, aby nasál potřebnou orientální atmosféru pro skládání a také sehnal hudebníky pro nahrání místních tradičních nástrojů. Novinka bude rovněž první deskou pod novým labelem Nuclear Blast.

[Pozn. 2013 - video již bylo smazáno a nebylo možné jej zpětně dohledat]

Ihsahn - After

26. ledna 2010 v 20:06 | Monsterfuck |  Recenze
Já osobně rozhodně nejsem odpůrcem progrese v hudbě. Spíše naopak, až na nějaké čestné výjimky ji ve většině případů spíše vyžaduji. Občas se ale zákonitě musí přihodit, že nějaká kapela svou progresi nasměruje do končin, do nichž ji již posluchačsky nedokážu následovat, protože mě to prostě a jednoduše už nebere. Správně tušíte, že toto je svým způsobem i případ Emperor, potažmo Ihsahnových sólovek.

Samozřejmě, nic proti Emperor, jejich první desky "In the Nightside Eclipse" (1994) a "Anthems to the Welkin at Dusk" (1997) jsou skvosty, o tom není pochyb. Nikdy to sice nebyl úplně klasický black metal, a právě v tom bylo možná kouzlo Emperor, že už v době oné slavné druhé vlny black metal byli trochu jiní, s příchodem "IX Equilibrium" (1999) a "Prometheus: The Disciple of Fire & Demise" (2001) jsem však začal cítit, že je v jejich hudbě to progrese chvílemi "trochu moc". Pořád však oba počiny považuji za skvělé a čas od času si je s ohromnou chutí poslechnu. Kdyby však dále šli tímto směrem, možná bych už jejich další počiny nerozdýchal. A v jakém duchu by Emperor s největší pravděpodobností pokračovali, ukazují právě kontinuálně navazující Ihsahnova sólová alba. Není totiž žádným velkým tajemstvím, že to byl právě on, kdo měl v Emperor hlavní slovo.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Download 2010 hlasí první kapely

26. ledna 2010 v 16:52 | Corey(8) |  Music News
Je to už 30 let, co se pódia v anglickém Doningtonu rozezněla pod taktovkou slovutných Judas Priest a dala tak vzniknout legendárnímu festivalu Monsters of Rock, jenž v roce 2003 dostal modernější hábit a v dnešní době celkem aktuální název Download Festival. Ročník s pořadovým číslem 2010 proběhne ve dnech 11. až 13. června a nabídne následující výčet specialit (více kapel by mělo být zveřejněno v nejbližších dnech na oficiálním webu festivalu):


Chcete hrát na baskytaru u Annihilator?

26. ledna 2010 v 16:46 | Monsterfuck |  Music News
Pokud je odpověď na otázku v nadpisu kladná, pak teď máte možnost! Nároky nejsou přehnané - stačí umět hrát na basu, mít zkušenosti s živým vystupováním, bydlet v Kanadě, od dubna být k dispozici k permanentnímu turné (platný pas samozřejmostí!) a také vám musí být něco mezi 21 a 35 lety.

Splňujete všechny podmínky? Tak už jen stačí poslat na adresu neverlandmusic@bell.net email s detaily o vaší osobě (kde jste již prznili uši posluchačů a proč chcete do kapely), nějaké vaše fotky (akty jsou prý povolené!), MP3ku s vaší verzí songu "Phantasmagoria" (k náslechu na MySpace), přičemž vaše basa musí být řádně nahlas, a také link na YouTube s vaším baskytarózním výstupem.

Kdyby vás náhodou Annihilator do svých řad přijali, budete mít mimo jiné i možnost zahrát si na českém festivalu Masters of Rock 2010, kde Anihilator vystoupí. Při jejich poslední návštěvě tohoto festu vzniklo i DVDčko "Live at Masters of Rock", jehož obal najdete vpravo.

Další nával festivalových přírůstků

26. ledna 2010 v 15:45 | Monsterfuck |  Music News
Dnešek s sebou přinesl opět spoustu nových jmen na soupisky letních festivalů, tak se na to pojďme podívat:

Zastávka č.1 - Brutal Assault, Josefov, 12.-14. srpna 2010
K již tak nabouchané sestavě jubilejního 15. Brutal Assaultu se teď nově přidává americká death metalová řezničina Monstrosity, finští melodici Catamenia a hlavně hvězda současné francouzské moderní scény Gojira.

Zastávka č.2 - Masters of Rock, Vizovice, 15.-18. července 2010
Po loňském výpadku z důvodu zranění se budou opakovat emáci (i když pořadatel Pragokoncert říká "mladí a neúnavní zombie fešáci") Callejon z Německa, uznávaní švédští heavy metalisté Grand Magus a norská progresivní lahoda Communic.

Zastávka č.3 - Metalfest, Plzeň, 21.-23. května 2010
Na Metalfest přibývá jen jedna skupina - heavy metaloví Švédové HammerFall.

Ještě si doplníme resty z nedávné minulosti - Noc plná hvězd (25.-26. června, Třinec) včera potvrdila Wohnout; dále severočeský MetalGate (12. června, Vostrov u Mnichova Hradiště) již zkompletoval svojí soupisku - poslední kapelou jsou domácí pagan/folk metalisté Cruadalach (na fotce).

Cruadalach

Akercocke - Antichrist

25. ledna 2010 v 20:40 | Earthworm |  Recenze
akercocke antichrist cover
Chtěl jsem se vzdálit od všeho toho progu typu Shadow Gallery a Dream Theater, tak jsem se podíval úplně na druhou stranu, k black metalu a death metalu, ovšem jsem narazil (nebo jsem byl naražen Monsterfuckem) na kapelu, která se dá taky označit jako progresivní a avantgardní. Akercocke je, dámy a pánové, prostě bordel a prasárna. Satanisté, kteří hrají zásadně ve stylu "suit up!" (v obleku) a tvoří kombinace všemožných stylů, nejen metalu. Už myslíte, že máte představu, jak ta hudba může znít? Já si zase myslím, že se pletete.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Scorpions končí

24. ledna 2010 v 22:40 | Monsterfuck |  Music News
Němečtí hard rockoví titáni Scorpions vydali na svých oficiálních stránkách následující prohlášení:

"Muzika byla vždy naším potěšením, smyslem našich životů, naší vášní a jsme šťastni, že jsme ji pro vás mohli hrát - ať již na koncertním pódiu či ze studia tvorbou nových skladeb.

Když jsme během těch několika posledních měsíců pracovali na novém albu, doslova jsme cítili, jak silné a tvůrčí naše snažení je a jak jsme si celý vznik desky užívali. Vždy tu ale bylo ještě něco jiného: naše rozhodnutí ukončit neobyčejnou kariéru Scorpions na vrcholu. Jsme nesmírně vděční, že nás hudba naplňuje stejně jako v našich začátcích. Už jen z tohoto důvodu, zvláště pak teď, jsme se rozhodli, že musí nastat konec. Zakončíme svou kariéru s albem, které považujeme za jedno z nejlepších, jaké jsme kdy nahráli, a s koncertní šňůrou, která začne v našem domovském Německu a v jejímž rámci se během několika příštích let podíváme na celkem pět světových kontinentů.

Chceme, abyste se o tom vy, naši fanoušci, dozvěděli jako první. Děkujeme vám za vaši nikdy nekončící podporu během všech těch let.

Zveřejňujeme také první úryvky z nové desky.

A teď... mejdan může začít, připravte se na 'Sting in the Tail'!

Uvidíme se na turné,
Vaši Scorpions"

Ještě jednou a zkráceně - Scorpions 19. března vydají studiovou novinku "Sting in the Tail", odehrají světové turné (mimo jiné se 15. května zastaví i v pražské O2 Aréně, možná poslední možnost vidět je u nás naživo) a nadobro ukončí svou, v současné době 45letou kariéru.

Enslaved už začali s nahráváním nové desky

23. ledna 2010 v 15:29 | Monsterfuck |  Music News
Norští progresivně experimentální (black) metalisté Enslaved již začali s nahráváním nového nástupce předchozích, kritikou vysoce ceněných desek "Ruun" (2006) a "Vertebrae" (2008). Kompletní album vznikne v pro kapelu domovském městě Bergen. Většina instrumentů bude zaznamenána v Earshot Studiu, které patří Herbrandu Larsenovi a Ice Daleovi (klávesák a kytarista Enslaved), nahrávky bicích vzniknou v Duper Studious a menší závěrečné úpravy ještě proběhnou ve studiu Peersonal Sound druhého kytaristy Ivara Bjørnsona.

V současnosti jsou již nahrány bicí party pro dvě skladby. Pokud půjde vše podle plánu, dočkáme se novinky s největší pravděpodobností ještě v letošním roce.

Enslaved

Ozzy Osbourne mění název svého alba

23. ledna 2010 v 15:09 | Monsterfuck |  Music News
Ozzy Osbourne se rozhodl změnit název své příští desky, která se původně měla jmenovat "Soul Sucka". Důvodem je špatná odezva fanouškovské základny na toto jméno. Červencové datum vydání se ale nemění, stejně jako se nemění ani fakt. že půjde o první počin s novým kytaristou Gusem G. z Firewind. Nový název ještě znám není.

Ozzy rovněž do světa vypustil informaci, že se tento rok vrátí po jednoleté pauze kultovní putovní festival Ozzfest.

Frontman Bullet for My Valentine o své kurevské radosti

23. ledna 2010 v 14:22 | Corey(8) |  Music News
Velšští metalisté Bullet for My Valentine chystají na konec dubna vydání svého třetího, zatím bezejmenného řadového alba, na adresu kterého pronesl zpěvák a kytarista Matt Tuck následující slova:

"Nestydím se to říct - mám z toho kurevskou radost! Vždycky, když to slyším, mě to totálně nakopne a chci to jít hned zahrát lidem. Určitě nás ta deska dokáže posunout do jiné dimenze, protože jde o ohromný krok vpřed. Nebylo to tak, že bychom záměrně začali pracovat na něčem specifickém, ale prostě jsme si řekli, co na posledních dvou deskách fungovalo, nebo naopak nefungovalo, a podle toho jsme začali nahrávat nejlepší album, jaké bylo v našich silách udělat. Dokážeme náš zvuk adaptovat.. jsme hard rocková kapela s metalovými vlivy, tohle jsem tvrdil od prvního dne."

Rob Zombie a nové video

22. ledna 2010 v 20:53 | Seda |  Music News
Již příští měsíc vycházející album "Hellbilly Deluxe 2" od Roba Zombieho má teď už na kontě první videoklip. Rob si k zfilmování vybral song "Sick Bubblegum", který už je venku po docela dlouhou dobu. "Hellbilly Deluxe 2" vyjde přes Roadrunner Records a má nasledující tracklist:

01. Jesus Frankenstein
02. Sick Bubblegum
03. What?
04. Mars Needs Women
05. Werewolf, Baby!
06. Virgin Witch
07. Death and Destiny Inside the Dream Factory
08. Burn
09. Cease to Exist
10. Werewolf Women of the SS
11. The Man Who Laughs

Videoklip můžete sledovat kliknutím na tento odkaz.

První ochutnávka oldschoolové KoRn desky online

22. ledna 2010 v 19:42 | Corey(8) |  Music News
Myslí to KoRn s návratem ke kořenům opravdu tak vážně, nebo jsou to jen prázdné sliby a kapela se tím snaží o laciné promo nové desky? První vlaštovkou budiž raná verze písně "My Time", která by se měla objevit na novém albu "Korn III: Remember Who You Are". I když jde zatím pouze o verzi bez některých kytarových a vokálních partů, o konečné podobě skladby si z ní určitě obrázek uděláte. Píseň můžete přehrávat zde:


KoRn figurují v sestavě vystupujících putovního Rockstar Energy Drink Mayhem Festivalu, který bude během července a srpna objíždět severoamerické metropole. Kompletní soupiska kapel vypadá takto:

Main Stage: KoRn, Rob Zombie, Lamb of God, Five Finger Death Punch
Mayhem Festival Stage: Atreyu, Norma Jean, In This Moment, 3 Inches of Blood
Jägermeister Stage: Hatebreed, Chimaira, Shadows Fall, Winds of Plagues

In Vain - Mantra

22. ledna 2010 v 17:27 | Monsterfuck |  Recenze
Mantra
Tak jsem se konečně dočkal! Debutová deska In Vain, "The Latter Rain", s mými ušními bubínky svého času pěkně zamávala a od té doby jsem jen netrpělivě vyhlížel pokračovaní. I když to nakonec trvalo déle, než bylo původně plánováno (deska měla vyjít už loni v květnu), na "Mantra" by se stejně vyplatilo čekat i 10 let. Je to totiž neuvěřitelná lahůdka. Nejdříve jsem myslel, že bude nemožné se "The Latter Rain" vyrovnat, či na něj alespoň patřičně navázat, ale stejně jako před třemi lety, i teď In Vain nakonec dokázali předčit veškerá má očekávání. A to bez toho, aby "Mantra" byla kopírkou debutu. Naopak, jde si svou vlastní cestou, přesto však nese obdobné vztyčné body, díky nimž kapelu ihned rozpoznáte.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Těšte se na nové Trollech

21. ledna 2010 v 20:38 | Monsterfuck |  Music News
Pagan black metaloví raraši Trollech z Plzně se brzy chystají vydávat novou studiovou placku. Nástupce "Skryti v mlze" z roku 2006 ponese název "Jasmuz" a vyjde 1. března na CD pod křídly německých Ketzer Records. Vinylová verze bude k dispozici už o měsíc dříve, 7. února, a pokud byste o ni měli zájem, neváhejte a rychle předobjednávejte u Werewolf Production, neboť tato edice je limitována na pouhých 333 kousků!

Tracklist "Jasmuz":
01. Moudrost kováře
02. Královský jezdec
03. Podkovy
04. Brnění
05. Strom koloběhu
06. Do vězení
07. Osvobození
08. Jasmuz už spí

Drowning Pool s novým videoklipem

20. ledna 2010 v 21:38 | Seda |  Music News
Drowning Pool k nedávno zveřejněnému singlu "Feel Like I Do" natočili videoklip. Album, které ponese stejný název jako skupina, vyjde letos v dubnu přes label Eleven Seven Music. S tímto labelem kapela spolupracuje od třetího alba "Full Circle", první dvě alba vyšla pod taktovkou Wind Up.

Měsíc poté, co byla skupina zavřena ve studiu v New Jersey, vyšla s prohlášením, že se bude jednat o nejvíce dynamické album, máme se tedy na co těšit.