System Divide - The Collapse

29. prosince 2009 v 13:48 | Seda |  Recenze
System Divide - The Collapse
System Divide je velice mladá kapela. Byla založena minulý rok a na kontě má zatím pouze jedno EP. Skupina již podepsala smlouvu s Metal Blade Records a momentálně tráví veškerý čas ve studiu. Plánované datum vydání nového alba je červen roku 2010. Kapela by měla mít na triku ještě jeden videoklip, ale ten se asi někde ztratil, protože už zhruba od října nám ho System Divide slibují a stále nic. Vyšel pouze 30 vteřinový trailer, ve kterém se navíc ukazuje pouze 7 sekund vůbec z natočeného materiálu! Celá verze ještě není oficiálně venku, a kdo ví, kdy bude.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 29. prosince 2009 v 14:51

Mě osobně tenhle matroš ze židle nezvednul. Poslouchat se to dá, ale je to spíš průměr a vzhledem k tomu, že já jsem co se hudby týče hodně náročnej parchant, a že to zrovna není můj žánr, dávám lehce podrůměrnou známku. Palec nahoru ale za zpěvačku, kdyby zpívala jenom ona, hned by mi to šmakovalo víc :-)

2 jackvegas jackvegas | Web | 29. prosince 2009 v 23:15

Sven De Caluw z Aborted má hodně dobrý vokál, vůbec bych ho nezatracoval...jinak jsem zvědavý co bude dál.

3 Monsterfuck Monsterfuck | 29. prosince 2009 v 23:48

[2]: To sem ani nevěděl, že je to on. Ale problém neni v to, že by zpíval špatně, to vůbec. Ony jen všechny kapely z žánru System Divide znějí úplně stejně (to neni prázdná fráze, ale fakt) a právě jenom ta zpěvačka skupinu alespoň trochu odlišuje. A na to, že ona je jedinej důvod, proč se o System Divide vůbec zajímat (protože bez ní by člověk moh poslechnout cokoliv jinýho ze žánru a vyšlo by to nastejno), dostává pohříchu málo prostoru.

4 Monsterfuck Monsterfuck | 29. prosince 2009 v 23:48

[3]: Proč já vždycky všechno tak moc okecávám? :D

5 Seda Seda | 30. prosince 2009 v 0:53

[2]: jj samozrejme, Sven je na tom hodne dobře, ale ta zpevacka tomu dodava tu unikatnost. Jak jsem psal, bez zpevacky by ta kapela nemela co nabidnout. Byla by to proste dalsi kopie a zneli by, jako ti ostatni. Spis bych nechaval vyniknout zpevacku a Svena tam daval jen obcasne

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama