Septicflesh - Communion

11. prosince 2009 v 19:07 | Monsterfuck |  Recenze
Že bych si střihnul recenzi na doposud poslední opus řeckých bohů Septicflesh, jsem přemýšlel už dlouho. A protože mě vycházející desky letošního prosince zajímají asi stejně jako volební práva kleštěných vrabců, je čas na dohánění restů. A že si "Communion" prostor opravdu zaslouží, to mi věřte.

První kontakt s "Communion" se rovná bombě do držky. Z reprobeden se na vás vyvalí totální chaos a tolik šíleností, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Chaos je však jen zdánlivý, když totiž překonáte počáteční šok a do desky se pořádně ponoříte, objevíte, že nejen že má "Communion" hlavu a patu, ale ta hlava má dokonce i mozek a obě paty jsou prosty jakýchkoliv genetických poruch. Septicflesh jsou schopni narvat do jedné skladby tolik nápadů, že by to normální kapele stačilo na celé album (no dobře, to možná přeháním, ale minimálně na pět songů ano), vždy to ale působí, že vědí, co a proč dělají.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 shadow94k shadow94k | 11. prosince 2009 v 20:04

Horní obal vypadá celkem dobře! ;-)
Jinak po albu se rozhodně podívám.

2 Dan Dan | 11. prosince 2009 v 21:02

Mohl bych se zeptat, proč se přestává hodnotit procenty, zvlášť když se nedávno zavedla ta tabulka? :-?

3 Monsterfuck Monsterfuck | 11. prosince 2009 v 21:16

[2]: Důvod je jednoduchej - jak se časem ukázalo, ne všem členům redakce ten systém úplně vyhovoval (už když se to zavádělo, tak k tomu měl někdo menší výhrady), tak sme se nakonec domluvili na něčem, co vyhovuje všem. Nicméně pořád platí, že například album s hodnocením 6 považujeme za dobrý a nadprůměrný :-)

4 Dan Dan | 11. prosince 2009 v 22:30

Aha, tak to jo, už je mi to jasný :-)

5 Jenda Jenda | 12. prosince 2009 v 13:33

Jestli procenta nebo cisla je snad uplne jedno ne? Kdyz chces procenta, tak si vem ze 10 bodu je 100%, takže napr. 9/10 je 90%

6 Corey(8) Corey(8) | 12. prosince 2009 v 14:41

Ty procenta jsou zabité - u hudby určitě, hudební hodnocení by mělo být co nejjednodušší - není to jako u her, kde můžeš vystihnout faktické bugy a nedokonalosti. To, co u hudby jeden považuje za zhovadilost, jiný miluje. Proto zjednodušení hodnocení - hlavní je textová recenze, číslo na konci má pouze demonstrovat, zda-li se jedná o desku prachbídnou, průměrnou nebo poslouchatelnou. :)

7 stana stana | 14. prosince 2009 v 3:35

pěkná recenze, tuhle desku poslouchám fakt pořád ode mě má 10/10. jen taková drobnost, je omyl že by po znovu-oživení zkrátili název o tu mezeru, je to prostě jenom změna loga, jejich název je pořád Septic Flesh

8 Monsterfuck Monsterfuck | 14. prosince 2009 v 14:52

[7]: Ono to je s tim jménem takový zmatený, jednou to je psaný tak a podruhý zase jinak. Já mám doma limitovanou verzi a na boku digipacku je psaný Septic Flesh, na přední straně zase Septicflesh, v bookletu je taky Septicflesh. Když zase podíváš na oficiální stránky, jednou tam taky mají psaný Septicflesh a o kousek dál Septic Flesh. Na stránkách labelu sou prezentovaný znovu jako Septicflesh. Aby se v tom prase vyznalo... Já osobně sem byl ale vždycky přesvědčenej, že ke změně názvu opravdu došlo :-)

9 Blackfang Blackfang | 28. ledna 2014 v 18:20

Už se ani nepamatuju, v jaké souvislosti jsem se se Septicflesh před (asi) dvěma roky setkal. Tehdy jsem byl asi dost divnej, páč mě to moc nebralo.
Kdežto nyní jakoby se karta obrátila. A na té špičce, "Persepolis", se teda rozhodně shodujem :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama