Ronniemu James Diovi objevena rakovina žaludku

25. listopadu 2009 v 22:47 | Seda |  Music News
Wendy Dio, manželka a zároveň manažerka legendárního metalového zpěváka Ronnieho James Dia (Dio, Black Sabbath, Heaven & Hell, Rainbow), přišla s následujícím prohlašením:

"Ronniemu byla objevena brzká fáze rakoviny žaludku. Okamžitě jsme začali léčbu v nemocnici Mayo [v originále Mayo Clinic - pozn. redakce]. Poté, co tohoto draka skolí, se Ronnie vrátí zpátky na pódium, kam patří. Kde také dělá, co miluje - hrát pro fanoušky.

Děkujeme všem jeho přátelům a fanouškům z celého světa za podporu a za poslání všeho nejlepšího, hodně nám to pomohlo. Děkujeme," dodala Wendy ještě.

Pokud by se našel i někdo, kdo historii Dia nemá tak prostudovanou, přínášíme i krátký úryvek jeho kariéry. Ronniemu Jamesi Diovi je právě 67 let, hrál se skupinami jako Elf, Rainbow nebo Black Sabbath. Založil si také svojí vlastní skupinu, kterou pojmenoval podle sebe - Dio. Ronnie James Dio je známý jako jeden z nejlepších heavy metalových zpěváků, hlavně díky svému výbornému hlasu. Do podvědomí fanoušků se také dostal díky ukazováním "ďáblových rohů," které se brzo rozšířily do celé metalové kultury. Momentálně vystupuje se skupinou Heaven & Hell, ve které se objevují i další bývalí členové Black Sabbath: Tonny Iommi, Geezer Butler a Vinny Appice. Jejich první album vyšlo tento rok 28. dubna.

Jménem celé naší redakce přejeme Diovi brzké uzdravení a rychlý návrat na pódia.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama