Nové album Soulfly bude kratší a agresivnější

11. listopadu 2009 v 15:57 | Speedy |  Music News
Soulfly se vrátili do studia 6. listopadu, kde začnou nahrávat nové album, které by mělo vyjít začátkem roku 2010. Basák Bobby Burns na oficiální Soulfly fórum napsal krátkou zprávičku: "Nyní se nám společně hraje líp než kdykoliv předtím a nemůžeme se dočkat, až tuto novou věc začneme nahrávat!"

V nedávném rozhovoru frontman Max Cavalera řekl pár slov k novému albu: "Přemýšlíme spíše o náhrání kratších písní, takže pokud si dokážete představit Minor Threat smíchané s albem 'Reign in Blood' od Slayer smíchané se Soulfly a do toho přidánou trochu té world music, ale vážně jen trošku, a k tomu krátké písně. Bude to více agresivní než 'Conquer', a to z toho důvodu, protože bude kratší než 'Conquer'! Bude to něco jako když Slayer nahráli 'Reign in Blood'."

Posledního alba "Conquer" se minulý rok prodalo kolem 8400 kopií za první týden, a to jen ve Spojených státech amerických, což zařídilo albu 66. příčku v žebříčku The Billboard 200 Chart. Toto číslo je skoro stejné, jako když vyšlo v říjnu 2005 album "Dark Ages", které zaznamenalo přes 8000 prodaných kopií a přistálo na 155. příčce ve stejném žebříčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama