Behemoth, DevilDriver: Praha - Abaton, 8.11.2009

10. listopadu 2009 v 17:51 | Seda / Earthworm |  Reporty
Seda: Neckbreakers Ball Tour jede v plném proudu. Další stanicí byl pražský Abaton, poblíž domácího hřiště fotbalového týmu FK Meteor Praha. Na tomto turné se sešla opravdu pěkná čtyřka kapel. Americká dvojice v podobě DevilDriver a Arsis, skandinávští Scar Symmetry a hlavní headliner celého turné - Behemoth ze sousedního Polska.

První vystupující byli Arsis. Tato skupina pomalu proniká do podvědomí evropských fanoušků. Osobně jsem je před koncertem moc neznal a slyšel pouze dvě písně na YouTube. Ale hoši překvapili. Melodický death metal já můžu vždycky, a proto se mi jejich vystoupení líbilo. Show měla energii, rozhodně jste neumírali nudou. Možná škoda, že začínali jako první, spousta lidí si je kvůli frontám při vstupu nebo špatnými informacemi o začátku zmeškalo (na lístkách stálo 19:00, Arsis začínali zhruba okolo 18:30). Já jsem ale s kolegou Earthwormem byl přesně na jejich začátek, a tak mi unikla pouze minuta prvního songu. Na to, aby předvedli, co umí, měli asi půl hodiny. Hoši by si určitě zasloužili víc, škoda, že to bylo tak krátké. Vystoupení Arsis se mi líbilo. Určitě si jich teď začnu více všímat.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seda Seda | 10. listopadu 2009 v 17:54

Jestli máte někdo nejaky fotky, a chcete se podelit. Mohli by jste mi je nejak dodat? :) Na netu jsem zadny nenasel

2 Kashmeeer Kashmeeer | 10. listopadu 2009 v 20:32

Nezapomenutelná show :-P

3 Afri Afri | 12. listopadu 2009 v 20:38

No, kurva, byl jsem uplne vepředu uprostred a jsem za to fakt rad! lepsi koncert jsem nezazil, opravdu to behemoth s publikem umi. A pravda, atmosfera byla husta, ze by se dala krajet! NEUVERITELNE, behemoth maji proste neco v sobe, a ta energie kdyz jde do divaku je to fakt zazitek! ano, nezapomenutelne :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama