Sicmaggot koncertní agitka

28. října 2009 v 13:22 | Corey(8) |  Music News
Našeho blogu si začínají všímat i samotní muzikanti, o čemž svědčí i fakt, že se nám v poslední době na nechvalně proslulé e-mailové adrese redakce@sicmaggot.cz začínají množit prosby o zveřejnění více či méně zajímavého koncertního infa. Můžete to zkusit také, místa tu máme dost a nic za to nechceme... tedy zatím. Na blog nejde samozřejmě všechno, obzvlášť takzvané řetězovky povětšinou končí ve víru naší toalety, takže pozor, přátelé!

Zlo, Bloody Lair, Black Mirror, Trautenauer 666 - 14.11.2009 - Žatec

"14.listopad 2009, Žatec, Lidový dům. Kapely Zlo, Bloody Lair, Black Mirror a Trautenauer666. Vše old school black metal, start 20.00, vstup 150,- Zároveň se nebráním tomu, kdyby váš zin udělal na akci report. S pozdravem Lukáš, kapela BLOODY LAIR!"

A hle, hnedka akce pro zhrzelého black metalového uchazeče o místo v naší redakci. Za pozdrav děkujeme a uvidíme, zdali nějaká blacková duše sídlící v našem týmu zvedne vhozenou rukavici.


Northern Trendkill Party IV - 31.10.2009 - Děčín

"Zdravím! Dne 31.10.2009 se v děčínském S-Centru uskuteční Northern Trendkill party IV, kde vystoupí slovenští Dementor a Abstract s českým supportem Wyrm, Fastness a Obscurum."

Nebudeme si mazat krupičnou kaši kolem úst, většina vystupujících jde absolutně mimo mé sluchové ústrojí. Pokud nemáte podobně křivé hudební vnímání, můžete už v sobotu vyrazit na zaručeně extrémní párty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama