Rob Zombie podepisuje s Roadrunner Records

29. října 2009 v 21:33 | Corey(8) |  Music News
zombie
Jak jste si mohli přečíst v předchozím zpravodajství, anoncovaný odklad desky "Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool", kterou Rob Zombie plánoval vydat už v průběhu letošního listopadu, byl způsoben špatnou komunikací mezi umělcem a vydavatelstvím Geffen Records. Jen málokdo ale čekal, že se král záhrobního rocku kvůli těžkostem s marketingovou podporou nového materiálu rozhodne změnit svou vydavatelskou adresu, kor když byl Zombie s jmenovkou Geffen Records spojen po dlouhých 18 let, prodal pod ní přes 15 milionů desek a jeho současná smlouva měla vypršet až po vydání "Hellbilly Deluxe 2".

Hudební scéna je však plná překvapení, a tak dnes Rob Zombie zčistajasna oznámil svůj celosvětový úpis labelu Roadrunner Records, který si tak od dnešního dne může začít hýčkat další věhlas evokující akvizici ve své stáji. Délka kontraktu nebyla oznámena, Roadrunner Records nicméně od Geffenu přebírají všechny vydavatelské povinnosti k desce "Hellbilly Deluxe 2" a co bude dál, to snad zatím neví ani Rob sám.

"Po všech těch letech se rozhodně nejednalo o snadné rozhodnutí, ale musel jsem to udělat. Miluji své nové album a chtěl jsem se obklopit lidmi, kteří ve mně znovu zažehnout plamen touhy po práci s hard rockovým vydavatelstvím. Roadrunner se jeví jako perfektní místo," prohlásil Zombie.

Rob Zombie již za několik hodin odpálí v Phoenixu své první severoamerické turné po dvou letech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama