Další host na album Avantasia

30. října 2009 v 15:42 | Monsterfuck |  Music News
Další host byl potvrzen pro nové album hvězdného projektu Avantasia Tobiase Sammeta (Edguy) - zpěvák Symphony X, Russell Allen, který se tak připojil k už teď nadupané sestavě hostů, přičemž seznam stále ještě není kompletní. Svou spolupráci Avantasii zatím přislíbily tyto osobnosti:

Klaus Meine (Scorpions), Tim "Ripper" Owens (Yngwie Malmsteen, ex-Judas Priest, ex-Iced Earth), Eric Singer (Kiss, Alice Cooper), Michael Kiske (ex-Helloween), Jørn Lande (Masterplan), Bob Catley (Magnum), Sascha Paeth, Felix Bohnke (Edguy), Alex Holzwarth (Rhapsody of Fire), Russell Allen (Symphony X)

Tobias Sammet také potvrdil, že nejnovější album Avantasie, jehož datum vydání je stále ještě nejasné (střízlivé odhady ale hovoří o první polovině příštího roku), bude rozděleno na dvě části, stejně jako vůbec první kapitola tohoto projektu s názvem "The Metal Opera". Jestli obě části vyjdou samostatně s rozestupem, zároveň, nebo obě v jednom balení, není známo. Vše prý bude záležet na labelu, který desku nakonec vydá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama