Říjen 2009

Zpěvačka Nightwish hostuje u The Rasmus

16. října 2009 v 13:21 | Monsterfuck |  Music News
Finská kapela The Rasmus vydává 25. listopadu kompilaci "Best of 2001-2009", která bude obsahovat jednu novou píseň, v níž hostuje zpěvačka Nightwish, Anette Olzon. Song "October & April" vyjde 11. listopadu jako singl a 23. října bude zveřejněn jeho klip.


Winds of Plague opouští klávesistka

15. října 2009 v 22:11 | Monsterfuck |  Music News
Americkou deathcore partu Winds of Plague, která má na triku čerstvé album "The Great Stone War", opouští dosavadní klávesistka Kristen Randall.

"Rozhodla jsem opustit svou pozici klávesistky v kapele Winds of Plague a ráda bych poděkovala všem členům skupiny a samozřejmě i fanouškům. Vše, co jsme spolu zažili, bylo pro několik posledních let podstatnou částí mého života. Přeji kapele vše nejlepší v jejích budoucích aktivitách. Pro mě osobně je muzika má největší vášeň a těším se na spolupráci s dalšími hudebníky, kteří budou naladěni stejně jako já."

Winds of Plague zatím prozradili náhradnici pro nadcházející americké turné California Love, které za účasti dalších formací Stick to Your Guns, Sleeping Giant, Oceano a Circle of Contempt startuje 20. listopadu. Všechny koncerty "odklávesí" Lisa Marx (Day of Contempt, ex-Kittie; na fotce).

Swallow the Sun s ukázkou z nadcházející desky

14. října 2009 v 21:16 | Monsterfuck |  Music News
Finští doomaři Swallow the Sun vydají 4. listopadu další album "New Moon" a dnes, necelý měsíc před vydáním, zveřejnili první kompletní skladbu z nahrávky. Úvodní píseň s názvem "These Woods Breathe Evil" poslouchejte na oficiálním MySpace kapely.

Limitovaná krabice k novému albu Rammstein

14. října 2009 v 18:36 | Seda |  Music News
K novému albu "Liebe ist für alle da" od Rammstein si budete moct pořídit speciální box v limitované edici. Krabice obsahuje šest sexuálních pomůcek (jako počet členů), pouta a lubrikační gel. Rammstein tedy navazují na svůj klip "Pussy", který hodně pobouřil, pobavil i udělal.


Skindred - Shark Bites and Dog Fights

14. října 2009 v 16:31 | Seda |  Recenze
Shark Bites and Dog Fights
Skindred se po dvou letech vrací na pulty obchodů, e-shopů, iTunes a prostě všemožně, kde se dá hudba získat. Vydavají totiž své další EP s názvem "Shark Bites and Dog Fights." Skindred před dvěma lety nasadili vysokou laťku s albem "Roots Rock Riot", které dosahovalo opravdu vysoké kvality, to se projevilo jak na prodaných kusech, tak vysokými hodnoceními v recenzích. Při oznámení dalšího alba se většina ptala na jednu otázku - povede se jim tento kousek zopakovat?

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Hodnocení recenzí? Hodnocení recenzí!

13. října 2009 v 23:18 | Monsterfuck |  Blog News
Nejednou se už zde probíralo věčná téma hodnocení recenzí, povětšinou se jednalo o nadsazování oblíbené kapely a tím pádem přepálenou výslednou hodnotu. Konečně jsme se rozhodli to nějak řešit - pevným nastavením hodnotící laťky, a to pomocí tabulky, kterou se od teď budou všichni recenzenti řídit podle svého nejlepšího svědomí. Kvality daného alba tudíž musí v očích redaktora odpovídat slovnímu hodnocení v tabulce. Tabulka by měla být zároveň pomocnou rukou i pro vás, aby každému bylo jasné, co které procento znamená. Na první pohled se tím teoreticky nezmění nic, tabulka má však význam takové "pomůcky", jež by měla sloužit ke spravedlivějším verdiktům. K hodnocení každé recenze bude připojen link odkazující na tuto tabulku (= na tento článek). Aby to celé ve své podstatě mělo smysl, došlo k celkovému zpřísnění.

Pamětníci mezi vámi si možná pamatují, že se zde kdysi dávno jedna taková tabulka už objevila. Nová vznikla z důvodu, že oné původní si v podstatě nikdo nevšímal a byla zde jen na ozdobu. Tou současnou se všichni psavci recenzí zavázali striktně řídit, tudíž to snad už bude fungovat Usmívající se

Co se týče již zveřejněných recenzí, u těch se samozřejmě nic měnit nebude. Co bylo, bylo. Podle současných pravidel by se stejně změnilo maximálně číslo na konci článku, samotný obsah však ani v nejmenším.

A jak tedy nová tabulka vypadá? Následovně:
10/10 - Arcidílo nadpozemského a božského rozměru, jaké by člověk jen těžko dokázal stvořit. Je velice nepravděpodobné, že by něco takového vůbec někdy vzniklo.

9,5-9/10 - Opus jen těžko popsatelný slovy. Snad jen výraz "genialita" by mohl obsáhnout hloubku takové desky. Alba s takovým hodnocením se rovnají malému zázraku, zároveň jsou však "velmi ohroženým druhem".

8,5-8/10 - Něco jako malá vodíková bomba, nasazená do ušního ústrojí posluchače. Naprostá špice ve svém oboru, jakou by měl dokázat ocenit každý bez sluchové poruchy. Většinou se jedná o opravdové klenoty.

7,5-7/10 - Naprosto skvělá deska, na jejíž stvoření může být autor náležitě hrdý. Někomu se možná nemusí zamlouvat, přesto je takové hodnocení zárukou vysokých kvalit.

6,5-6/10 - Nadprůměrná a kvalitní nahrávka, při níž minimálně fandové žánru/kapely budou slintat blahem.

5,5-5/10 - Album, které už by se dalo označit za průměrné. Některé písničky můžou být nudné či vycpávkové, na druhou stranu může stále obsahovat výborné pecky. Po poslechu takových desek určitě nebudete mít žaludeční potíže.

4,5-4/10 - Tady už poslech bude po podstatnou část hrací délky nudit, pořád ale ještě probleskují slibné momenty se slušným potenciálem. Psychická újma nehrozí ani v nejmenším.

3,5-3/10 - U takového hodnocení už slušně začíná přituhovat. Většinou jsou desky daleko za očekáváním. Pořád se to dá skousnout, ale poslech se rozhodně nerovná extázi. Záležitost pro opravdu skalní příznivce.

2,5-2/10 - Tohle už je těžký průser. Pokud náhodou nejste příznivci masochismu, sáhněte radši po něčem jiném. Dalo by se to přirovnat k pornu 80leté senilní učitelky občanské výchovy.

1,5-1/10 - Zlo! Jestli máte byť jen minimální pud sebezáchovy, tak ruce pryč. O takovém albu se dá jen těžko mluvit pomocí slušných slov.

0,5-0/10 - Tady už se nejedná o hudbu, ale o zbraň hromadného ničení. Hirošima byla jenom slabým odvarem. Po poslechu vám pukne hlava. Zachraň se kdo můžeš!

P.S. Očekáváme vaše názory, postřehy a připomínky v komentářích Usmívající se

Eluveitie: další deska na obzoru

13. října 2009 v 18:44 | Monsterfuck |  Music News
Švýcaři Eluveitie už pomalu kuchtí nové album, které ponese název "Everything Remains as It Never Was" (obal vpravo). Světlo světa by mělo spatřit někdy začátkem příštího roku. O procesu vzniku se rozhovořil frontman Chrigel Glanzmann:

"Právě teď s Colinem a Martynem [Colin Richardson a Martyn Ford - producenti - pozn. redakce] makáme na závěrečném mixu desky. Věřte mi, že to bude nářez! Jak bych to řekl... Colin je totiž doopravdový génius.

Během dvou měsíců nahrávání jsme pracovali až do úmoru. Bylo to vypjaté a vyčerpávající, ale nakonec i velice uspokojující a všichni jsme do toho šli na 150%. Spousta nápadů vznikla spontánně, což činí písničky upřímné a autentické.

Ohledně samotného nahrávání, nesmím zapomenout zmínit skvělou práci Tommyho Vetterliho, který makal jak čert. Opět dokázal, že je jedním z nejlepších světových zvukových inženýrů. Tohle o jeho výkonu pronesl Colin Richardson: 'Jedno z nejprofesionálnějších nahrávání bicích a kytar, co jsem kdy viděl!' Dále vám chceme představit první náhled obalu, který stvořil známý výtvarník Travis Smith, jenž namaloval také artwork k našemu albu 'Spirit' [2006].

Textově je album založeno na různorodých příbězích a vyprávěních z dob staré Galie: historické události a osudy jednotlivců, stejně tak jako mýty a legendy vyprávěné už staletí. Texty jsou také postavené na 'lidských' aspektech těchto historických událostí a pokládají různé otázky s hořkosladkým úsměvem. Uvědomujeme si totiž dnes prostě nemůžeme říct, co přesně se tenkrát dělo."

Hatebreed - Hatebreed

12. října 2009 v 19:26 | Monsterfuck |  Recenze
Hatebreed
K novince Hatebreed jsem přistupoval s mírným despektem. Před vydáním totiž kapela rozhlašovala, že si tam každý najde to svoje, a když tohle někdo řekne, já osobně to chápu jako snahu o oslovení většího počtu lidí, nebo-li cestu kompromisu, což je něco, co nemám zrovna v oblibě. Jasně, občas se ukáže, že se jedná pouze u můj předsudek a deska je kvalitní, jenže u "Hatebreed" se mé obavy vyplnily.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Mé dítě vzývá Satana!

12. října 2009 v 18:25 | Corey(8) |  Music News
Jelikož nejsme žádní burani a jde nám především o hudebně-religionistickou osvětu čtenářů, nemůžeme nečinně přehlížet skvěle herecky obsazenou epizodku "Mé dítě vzývá satana!", která se před pár dny objevila v oduševněle-demagogickém (to aby těch přívlastků nebylo málo) cyklu Rodina a já, jenž by se dal s trochou nadsázky nazvat bratříčkem podobně pošukaného pořadu Tykadlo (taktéž v produkci České televize). Sledujte zde!


A my zajásejme - poplatky koncesionářů dokáží na Kavčích horách využít opravdu nevídanými způsoby.

Arch Enemy - My Apocalypse

11. října 2009 v 22:06 | Monsterfuck |  Videa
Dneska je neděle, z čehož logicky vyplývá, že zítra bude pondělí, což je pro většinu lidí neradostný den. Někteří musí opět a znovu nastoupit do rachoty, jiní si zase ve školních lavicích budou namáhat mozkové závity. A abychom vám ten vstup do nového týdne zpříjemnili, servírujeme další klip.

Arch Enemy právě vydávají desku "The Root of All Evil", my však zalovíme v jejich ne zas až tak dávném archívu, odkud se na nás směje video k songu "My Apocalypse" ve vskutku vymazlené kvalitě.


Album: Doomsday Machine (2005)
Rok: 2006
Styl: melodic death metal
Formát: vob
Rozlišení: 720×480
Velikost: 233MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Misfits: nový singl na letošní Halloween

11. října 2009 v 17:26 | Monsterfuck |  Music News
Průkopníci horror punku Misfits vydají na letošní Halloween (31. října) singl s názvem "Land of the Dead". Bude se jednat o novou porci muziky po rovných deseti letech. Singl bude obsahovat dva songy - "Land of the Dead" a "Twilight of the Dead".

Poslední řadová nahrávka Misfits, "Famous Monsters", vyšla roku 1999. Po ní už se objevilo pouze album předělávek "Project 1950" (2003).

Další video od Ensiferum

11. října 2009 v 9:59 | Monsterfuck |  Music News
Albová novinka "From Afar" Finů Ensiferum schytává od všech recenzentů jedno špatné hodnocení za druhým (dokonce i Sicmaggot si přisadil, ale našich 4/10 patří ještě k těm příznivějším hodnocením, kterých se albu dostává). Jenže label kapely se ze stále ještě trvajícího folkového trendu chystá nadojit co nejvíc, takže hurá, máme tu další klip. Napereme k sobě nějaké koncertní sestřihy se záběry ze zákulisí a vyjde nám "Twilight Tavern".


Výlet do světa prodejních čísel v USA pt.4

10. října 2009 v 21:39 | Corey(8) |  Music News
parental
Léto je, co se týče prodejních čísel, nuda. Kdo by taky páchnul mezi upocené regály v době, kdy může své vypracované sádlo vystavovat u nejbližší vodní nádrže a jeho nejbližší kontakt s hudebním světem je návštěva vesnického festivalu, kde se pod záminkou hudební osvěty opíjí do bezvědomí. S příchodem podzimu a blížícími se Vánoci (další rok s blogem, přátelé) však situace otáčí o 180 stupňů. Proto je na čase, abychom se znovu čas od času ponořili do světa prodejních čísel za oceánskými vodami. Nejzajímavější novinky tohoto týdne jsou následující:

134 489 - přesně tolik prodaných kusů zaznamenala čtvrtá řadovka rockerů Breaking Benjamin, start rozhodně povedený, a pokud se bude singlům z desky dařit podle očekávání (a jakože se jim vzhledem k současné auře okolo této party dařit bude), platina pro desku "Dear Agony" je více než pravděpodobná. Breaking Benjamin tak potvrdili svou pozici jednoho z hlavních moderně rockových želízek v USA - škoda jen, že se jich u nás dočkáme jenom stěží.

Na některé kapely se holt nezapomíná. Alice in Chains přišli o zpěváka a dlouhých 14 let pořádně nehrábli do strun, ani to jim však nezabránilo v bombastickém comebacku, který korunovali vydáním kritkou adorované desky "Black Gives Way to Blue". Něco málo přes 126 000 prodaných kusů a grandiózně restartovaná kariéra jako bonus.

Předlouho platilo, že death metal je co do prodejů nevděčná muzika. Pak se zjevila kapela z kresleného seriálu a s číslem 33 000 prodaných kusů debutovala v roce 2007 na 21. místě žebříčku Billboard 200, čímž vytvořila nový rekord v daném žánru. Před pár dny vyšla animákům Dethklok deska druhá nazvaná "Dethalbum II" a znovu, světe, div se, přepisovala tabulky. Necelých 45 000 kusů ukázalo, že s trochou chytrého marketingu lze i z death metalu vytřískat nemalé zisky. Jak paradoxní, že zrovna tento styl našel své hrdiny v pajdulácích pro náctileté.

Že by už Hatebreed tolik netáhli? Fanoušci jistojistě nesouhlasí, nicméně prodejní čísla bohužel pro mlátičku z New Haven hovoří zcela jinak. Eponymně pojmenovaná novinka odstartovala na šedivých 15 000 kusech, což je dvakrát méně než v případě jejího předchůdce "Supremacy" z roku 2006. Jasně, síla Hatebreed rozhodně není na pultech obchodů a jejich kvality docení spíše koncertní návštěvníci, ale o příznivý signál rozhodně nejde.

V prvním říjnovém týdnu na nás Billboard 200 vyplivl následující konečné výsledky (interpret/album/tento týden/celkem):

4. místo - Breaking Benjamin - "Dear Agony" 134 489 / 135 276 (new)
5. místo - Alice in Chains - "Black Gives Way to Blue" 126 146 / 126 210 (new)
12. místo - AFI - "Crash Love" 51 586 / 52 019 (new)
15. místo - Dethklok - "Dethalbum II" 44 833 / 45 120 (new)
17. místo - Three Days Grace - "Life Starts Now" 36 339 / 115 706
18. místo - Lynyrd Skynyrd - "God & Guns" 34 182 / 34 294 (new)
30. místo - Five Finger Death Punch - "War Is the Answer" 18 732 /63 130
37. místo - Hatebreed - "Hatebreed" 15 453 / 15 509 (new)
46. místo - Nickelback - "Dark Horse" 12 540 / 2 327 373
60. místo - Shinedown - "Sound of Madness" 10 172 / 754 326
68. místo - Megadeth - "Endgame" 8640 / 66 264
93. místo - Theory of a Deadman - "Scars & Souvenirs" 6211 / 720 790
112. místo - Sick Puppies - "Tri-Polar" 5005 / 76 638
139. místo - Chickenfoot - "Chickenfoot" 3877 / 323 285
175. místo - The Black Dahlia Murder - "Deflorate" 2999 / 20 611
179. místo - Porcupine Tree - "Incident" 2965 / 25 624
188. místo - Shadows Fall - "Retribution" 2780 / 20 029

Zdroj: oficiální americký albový žebříček Billboard 200

My Dying Bride s klipem

10. října 2009 v 12:01 | Monsterfuck |  Music News
Britští doomaři My Dying Bride konečně zveřejnili první videoklip ke své poslední desce "For Lies I Sire". Zfilmována byla skladba "Bring Me Victory", která je zároveň titulním songem nového minialba, jež vyjde 26. října.


Black Label Society se chystají nahrávat

10. října 2009 v 11:58 | Monsterfuck |  Music News
Zakk Wylde a jeho kumpáni z Black Label Society se na začátku roku 2010, během ledna a února, chystají zavřít sami sebe do studia, kde nahrají své nové album. Nástupce řadovky "Shot to Hell" by měl vyjít na jaře téhož roku.

Pain of Salvation zveřejňují tracklist EP Linoleum

9. října 2009 v 17:39 | Earthworm |  Music News
Švédská progresivní banda Pain of Salvation nahodila na svůj web tracklist nového EP "Linoleum", které má vyjít 16.listopadu. Co je podle mě ale mnohem zajímavější, je skvělý obal EP :) Čím asi bude novinka výjimečná?

Tracklist "Linoleum":
01. Linoleum
02. Mortar Grind
03. If You Wait
04. Gone
05. Bonus Track B
06. Yellow Raven

Evansecence zahrají na temnější notu

8. října 2009 v 20:59 | Corey(8) |  Music News
amylee
Zpěvačka hard rockové formace Evanescence, Amy Lee, se na oficiálních stránkách kapely podělila s lačnými fanoušky o následující zprávu:

"Sedím tady a pročítám hromady vašich dotazů (na oficiálním Evanescence fóru) a komentářů.. snažíce se najít nějakou, na kterou jsem zatím neodpověděla a chtěla bych. Hlavně vám chci ale poděkovat za to, že se díky vám cítím dobře. Ha, je super vědět, že vám ta hudba chybí a chcete vědět, kdy uslyšíte další várku. Dostala jsem se do bodu, kdy na tom pracuju prakticky denně (tedy spíš po nocích). Miluju to dost na to, abych o to bojovala. Dost na to, abych znovu otevřela ta dvířka chaosu, i když mne to děsí.

Nechci se moc rozšiřovat o tom, jak to bude znít, protože se toho před koncem ještě tolik změní, ale je to.. určitě ne takové, jaké byste očekávali. Rozhodně to není žádná veselá slaďárna, ale taky to není celou dobu jenom pochmurná muzika o smrti. Je to temné, sarkastické, legrační, podivné, povědomé a zároveň velmi zvláštní. Cítím se díky tomu naživu a chtěla bych se o to s vámi podělit hned teď. Kdybychom byli u mě doma, nabídla bych vám drink, pustila to pěkně nahlas a pořádně bychom si to užili. Určitě by se vám to líbilo."

Mudvayne a nový song

7. října 2009 v 21:57 | Seda |  Music News
Mudvayne se po ne moc povedeném albu "The New Game" vrací opět na scénu. Na svém MySpace uveřejnili první singl s názvem "Beautiful and Strange", který se vyskytuje na novém albu. Vše by mělo vyjít 22. prosince, tedy přesně před Vánoci - pro někoho určitě žhavý kandidát pod stromeček.


Аркона: "Гой, Роде, Гой!" video

7. října 2009 v 18:30 | Monsterfuck |  Music News
Ruská folková formace Аркона zveřejnila nový videoklip k titulní skladbě svého nadcházejícího alba "Гой, Роде, Гой!". Zhlédněte jej můžete na konci článku.

Album "Гой, Роде, Гой!" vychází pod hlavičkou Napalm Records bude k dispozici od konce října. V České republice by jej obchody měly nabízet od 2. listopadu.


Immortal - All Shall Fall

7. října 2009 v 15:59 | Monsterfuck |  Recenze
Immortální pohádky I: Navrát krále
Dnešním světem vládne trend recyklace. Recyklují se filmy, recyklují se odpadky, recyklují se stroje na recyklaci, a v neposlední řadě sami sebe recyklují i dlouho nefungující kapely nebo projekty. Však to znáte, obrovská vlna comebacků, kdy se na scénu vrací/vracelo všechno od Celtic Frost až po Michaela Jacksona. A v této době začíná náš příběh... Bylo nebylo, kdesi na zasněžených vrcholcích norských hor, seděli Immortal na svých trůnech, dloubali se v nose, pojídali bůček, leštili ledovce, prostě idylka. Ale i leštění ledovců zanedlouho přestane člověka bavit a přestalo to bavit i Immortal, kteří tak neměli do čeho píchnout (někdo z vás by mohl namítnout, že se mohli píchat navzájem, ale nic takového tady nechci slyšet, vy dobytci nemravný). A tak zadul vítr a až na střechu světa zanesl zvěsti o comebackové módě. I děl mocný Abbath památnou větu "Kurva hoši, to je ono, jdeme do toho!" a comeback Immortal byl na světě. A co se nejdříve odehrálo pouze jako návrat koncertní, brzy přerostlo i v návrat albový...

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Stránka MySpace odmítá hrát poslední klip Dark Funeral

7. října 2009 v 15:22 | Monsterfuck |  Music News
Server MySpace stáhl necenzurovanou verzi posledního videoklipu Dark Funeral k písni "My Funeral". Slovy kytaristy Lorda Ahrimana:

"Tak to trvalo tři dny, po 30 000 zhlédnutí nám MySpace stáhl z oběhu naše nové velkolepé video k songu 'My Funeral'. To kurva nasere, abych řekl pravdu! Přestože MySpace a jejich pravidla respektuji, jsem tvrdě proti jakékoliv cenzuře. Já to vidím tak, že dokud obsah není protizákonný (a v našem klipu určitě nic ilegálního není), a nelíbí se vám to, tak se na to kurva nedívejte! To je to tak těžké? A ty, kterým se to líbí, nechte dívat se. Na druhou stranu jste nám tím vlastně udělali velkou službu, za to díky. Lidé se teď budou snažit necenzurovanou verzi zhlédnout kdekoliv a jsem přesvědčený, že díky tomuto vašemu nesmyslnému kroku se na klip podívají tisíce a tisíce lidí. Takže ještě jednou díky, zároveň ale táhněte do prdele! Doufám, že zbytek lidí si nový song a klip užije i tak!"

Necenzurovanou verzi sledujte tady:


Rammstein formují svůj comeback, Rock am Ring už čeká

6. října 2009 v 18:31 | Corey(8) |  Music News
Industriální prasáci z Rammstein (klip "Pussy" měl, obzvlášť na základních školách, z pochopitelných důvodů nevídaný úspěch) byli dnes potvrzeni jako hlavní tahák nadcházejícího ročníku slovutných německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park, které proběhnou ve dnech 4. až 6. června 2010. Díky vytříbeným vyjednávacím schopnostem a štědré peněžence organizátorů navíc půjde o jediné festivalové vystoupení Rammstein na území Německa v roce 2010! Lístky můžete nakupovat už nyní, startovací cena, jež platí do 30. ledna, je vskutku lidová - směšných 140 Euro (v přepočtu cirka 3500 Kč). Více informací, včetně potemnělé animace připominající životní jubilea obou podniků, najdete na oficiálních stránkách Rock-Am-Ring.com!


Gunfire 76 jsou již hotovi

6. října 2009 v 18:02 | Seda |  Music News
Americká skupina Gunfire 76 vydává své první album s názvem "Casualties & Tragedies." O této bandě byla poslední novinka někdy v srpnu (zde), taktéž informace o právě vydané desce. V Gunfire 76 působí známý horror-punker Wednesday 13 (ex- Murderdolls). Tato deska by měla být podobná skupinám jako Kiss, New York Dolls nebo Deadboys. Pokud jste příliš líní si tuto placku shánět, máte šanci na MySpace, které obsahuje (zatím) 10 z 11 písní na albu.


Baskytarista Evile umřel

6. října 2009 v 17:35 | Monsterfuck |  Music News
Baskytarista Mike Alexander z britské kapely Evile umřel ve věku pouhých 32 let. Stalo se tak v nemocnici ve švédském městě Luleå, kam byl převezen uprostřed probíhajícího turné s Amon Amarth.

Mike Alexander

Noví Root se blíží

5. října 2009 v 21:52 | Monsterfuck |  Music News
Česká legenda Root oznámila, že již započala předprodukce jejich příští desky "Heritage of Satan", která by měla vyjít někdy v příštím roce. Stylově by se mělo jednat o návrat ke klasickému black metalu a po dlouhých letech se zde objeví česky zpívaná skladba s názvem "In Nomine Satanas".

Root také v těchto dnech vydávají na vinylu pod křídly americké firmy Dark Symphonies Records reedici fošny "The Temple in the Underworld", původně vydané v roce 1992. Tato luxusní 2LP edice bude dále obsahovat plakát, nášivku, samolepku a placku. U nás bude k dostání pouze v e-shopu na stránkách kapely.