Říjen 2009

The Pussycat Dolls - When I Grow Up

31. října 2009 v 17:21 | Monsterfuck |  Videa
Tak aby bylo trochu srandy, dáme si dneska trochu extrémnější videoklip. Bližšího komentáře k této brutální náloži není potřeba. Dávkujte s rozumem :)


Album: Doll Domination (2008)
Rok: 2008
Styl: ani se neptejte (smích)
Formát: XViD
Rozlišení: 1000×550
Velikost: 126MB
SICMAGGOT INDEX: bez hodnocení

Alice in Chains zahráli v "The Tonight Show" - video online

31. října 2009 v 11:38 | Speedy |  Music News
Američtí grungeři Alice in Chains zahráli píseň "Check My Brain" minulou noc (tedy 30. října 2009) v pořadu "The Tonight Show with Conan O'Brien". Video jako vždy najdete na konci článku.

Chlapíci z Alice in Chains znovu spojí síly s režisérem Stephenem Schusterem, který už režíroval klip "A Looking in View", aby nahráli nový videoklip pro další singl "Your Decision". Další informace kapela oznámí brzy.

Shodou okolností nový singl "Your Decision" vyjde ve Velké Británii 16. listopadu, a to kapela bude zrovna na svém turné po Evropě. Pokud tuto kapelu máte rádi určitě byste neměli vynechat i její koncert v České republice, který je v plánu 24. listopadu 2009 v Lucerně a lupení stojí 895 Kč.

Píseň "Your Decision" bude už druhým singlem z nového alba "Black Gives Way to Blue", které vyšlo po neuvěřitelných 14 letech, za první týden se prodalo přes 126 000 kopií této desky ve Spojených státech amerických, což tím pádem kapelu vyneslo na 5. přičku v žebříčku The Billboard 200 (zařadili se za nejnovější desky Paramore, Mariah Carey a Breaking Benjamin).

Kapela také naverbovala popovou legendu Eltona Johna, aby zahrál úvodní píseň na piano, která byla napsána na počest Laynea Staleyho, bývalého zpěváka Alice in Chains, který v roce 2002 zemřel.

Album "Black Gives Way to Blue" bylo nahráno s producentem Nickem Raskulineczem (Foo Fighters, Rush) v Northridge, kalifornském studiu frontmana Foo Fighters, Davea Grohla.

[Pozn. 2012 - video již bylo smazáno a nebylo možné jej zpětně dohledat]

Nirvana "Live at Reading" - trailer online

30. října 2009 v 18:18 | Corey(8) |  Music News
Nirvana
Ještě než si ve svém křesle nechal Kurt Cobain projít hlavou všechny své chmurné myšlenky a ukončil tím jeden poměrně krátký, nicméně o to intenzivnější hudební proud, odehrál s Nirvanou 30. srpna roku 1992 památný koncert na festivalu v Readingu, který se nyní, více než 15 let od Kurtovy smrti, dočkává svého oficiálního vydání na CD a DVD nosičích. Jednoduše pojmenovaný set "Nirvana Live At Reading" (obal připlácnut k novince) vychází už 3. listopadu - vinylová edice jej bude následovat přesně o dva týdny později. Trailer můžete zhlédnout níže.

Bubeník Dave Grohl vzpomíná na legendární vystoupení následovně: "Byla to obrovská show, už jenom kvůli tomu, že jsme byli headlinery. Navíc jsme nezkoušeli asi tři měsíce, takže jsme čekali, že to bude stát za hovno. Nakonec z toho vzešlo něco naprosto úžasného."

Koncert Nirvany v Readingu se umístil na 1. místě žebříčku "100 koncertů, které otřásly světem", který sestavili redaktoři britského magazínu Kerrang!. Čtenáři serveru NME jej prozměnu ocenili titulem "Nejlepší moment v historii Nirvany".

Setlist CD/DVD "Nirvana Live at Reading" vypadá následovně:

01. Breed
02. Drain You
03. Aneurysm
04. School
05. Sliver
06. In Bloom
07. Come as You Are
08. Lithium
09. About a Girl
10. Tourette's
11. Polly
12. Lounge Act
13. Smells Like Teen Spirit
14. On a Plain
15. Negative Creep
16. Been a Son
17. All Apologies
18. Blew
19. Dumb
20. Stay Away
21. Spank Thru
22. Love Buzz
23. The Money Will Roll Right In [Fang cover]
24. D-7 [Wipers cover]
25. Territorial Pissings


Po delší době nasazena nová anketa! Z té předchozí vyplynulo, že nejlepší tvrdou hudbu smaží v Hamburgerstánu. Hlasujte!

Overkill pod křídly Nuclear Blast

30. října 2009 v 16:00 | Monsterfuck |  Music News
Nuclear Blast, německý vydavatelský gigant v oblasti metalu, ulovil do svých sítí další kapelu - thrash metalové veterány Overkill, kteří pod touto firmou vydají hned své příští album "Ironbound", jehož datum vydání je stanoveno 29. ledna 2010.

"Je dobré být pod firmou, která rozumí, o čem jsou Overkill a o čem je metal v roce 2010," komentoval podpis smlouvy frontman Bobby "Blitz" Ellsworth.

"Ironbound" vyjde v pěti různých formátech - jako klasika v plastikové krabičce, limitovaný digipack, 180g vinyl, zelený vinyl taktéž s gramáží 180g (k dostání pouze přes Nuclear Blast) a speciální, striktně limitovaná edice (rovněž k dostání pouze skrze Nuclear Blast).

Momentálně také Overkill pracují na přípravě nového evropského turné po tom, co byla jejich původně plánovaná koncertní šňůra s Obituary kompletně zrušena.

Tracklist "Ironbound":
01. The Green and Black
02. Ironbound
03. Bring Me the Night
04. The Goal Is Your Soul
05. Give a Little
06. Endless War
07. The Head and Heart
08. In Vain
09. Killing for a Living
10. The SRC

Další host na album Avantasia

30. října 2009 v 15:42 | Monsterfuck |  Music News
Další host byl potvrzen pro nové album hvězdného projektu Avantasia Tobiase Sammeta (Edguy) - zpěvák Symphony X, Russell Allen, který se tak připojil k už teď nadupané sestavě hostů, přičemž seznam stále ještě není kompletní. Svou spolupráci Avantasii zatím přislíbily tyto osobnosti:

Klaus Meine (Scorpions), Tim "Ripper" Owens (Yngwie Malmsteen, ex-Judas Priest, ex-Iced Earth), Eric Singer (Kiss, Alice Cooper), Michael Kiske (ex-Helloween), Jørn Lande (Masterplan), Bob Catley (Magnum), Sascha Paeth, Felix Bohnke (Edguy), Alex Holzwarth (Rhapsody of Fire), Russell Allen (Symphony X)

Tobias Sammet také potvrdil, že nejnovější album Avantasie, jehož datum vydání je stále ještě nejasné (střízlivé odhady ale hovoří o první polovině příštího roku), bude rozděleno na dvě části, stejně jako vůbec první kapitola tohoto projektu s názvem "The Metal Opera". Jestli obě části vyjdou samostatně s rozestupem, zároveň, nebo obě v jednom balení, není známo. Vše prý bude záležet na labelu, který desku nakonec vydá.


Ram-Zet - Neutralized

30. října 2009 v 12:11 | Monsterfuck |  Recenze
Norové Ram-Zet jsou jednou z těch skupin, u kterých platí přímá úměra, že čím méně jsou známější, tím je jejich hudba kvalitnější. A přestože v těchto dnech vydávají už svou čtvrtou řadovku s názvem "Neutralized", je to stále ještě záležitost pro fajnšmekry. Avantgarda holt netáhne a v podstatě nikdy netáhla. Přitom právě Ram-Zet patří podle mého názoru mezi její nejlepší představitele.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Rob Zombie podepisuje s Roadrunner Records

29. října 2009 v 21:33 | Corey(8) |  Music News
zombie
Jak jste si mohli přečíst v předchozím zpravodajství, anoncovaný odklad desky "Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool", kterou Rob Zombie plánoval vydat už v průběhu letošního listopadu, byl způsoben špatnou komunikací mezi umělcem a vydavatelstvím Geffen Records. Jen málokdo ale čekal, že se král záhrobního rocku kvůli těžkostem s marketingovou podporou nového materiálu rozhodne změnit svou vydavatelskou adresu, kor když byl Zombie s jmenovkou Geffen Records spojen po dlouhých 18 let, prodal pod ní přes 15 milionů desek a jeho současná smlouva měla vypršet až po vydání "Hellbilly Deluxe 2".

Hudební scéna je však plná překvapení, a tak dnes Rob Zombie zčistajasna oznámil svůj celosvětový úpis labelu Roadrunner Records, který si tak od dnešního dne může začít hýčkat další věhlas evokující akvizici ve své stáji. Délka kontraktu nebyla oznámena, Roadrunner Records nicméně od Geffenu přebírají všechny vydavatelské povinnosti k desce "Hellbilly Deluxe 2" a co bude dál, to snad zatím neví ani Rob sám.

"Po všech těch letech se rozhodně nejednalo o snadné rozhodnutí, ale musel jsem to udělat. Miluji své nové album a chtěl jsem se obklopit lidmi, kteří ve mně znovu zažehnout plamen touhy po práci s hard rockovým vydavatelstvím. Roadrunner se jeví jako perfektní místo," prohlásil Zombie.

Rob Zombie již za několik hodin odpálí v Phoenixu své první severoamerické turné po dvou letech.

Deftones a jejich benefiční koncert

29. října 2009 v 16:09 | Speedy |  Music News
Sacramentská partička Deftones na svých stránkach napsala tuto zprávu : "2. listopadu roku 2008 se náš bratr a baskytarista Chi Ling Cheng připletl do strašné autonehody, která ho přivedla do stavu bezvědomí. Při jeho cestě ke zotavení se jeho rodině nahromadila neuvěřitelná částka zdravotních poplatků, které pojištění celé nepokryje.

Proto jsme se mu rozhodli pomoct tím, že vybereme nějakou částku na jeho pomoc, a to tak, že zahrajeme benefiční koncert 19. listopadu v klubu Avalon v Hollywoodu, Kalifornii. Lístky se začnou prodávat tuto středu 28. října a prodej potrvá do pátku 30. října. Všechny peníze získané z tohoto prodeje půjdou na sbírku Chi Ling Cheng Special Needs Trust, kterou založila Chengova rodina za cílem uhradit hromadící poplatky, které jsou potřeba pro Chiovo přežití a zotavení.

Pro ty, kteří nebydlí v Los Angeles, nebo si nestihnout koupit lístek na show, uděláme několik online aukcí, online obchod a další možnosti, jak byste mohli přispět do této sbírky. Více detailů už brzy.

Máme ty nejlepší fanoušky na světě a věřímě, že si Chi nesmírně váží této pomoci, stejně jako vás všech. Prosíme vás, abyste nepřestali s vaší nesmírnou podporou v této velice špatné situaci."

Nedávno baskyrista Reginald "Fieldy" Arvizu z americké kapely KoRn spojil síly s muzikanty ze skupin Metallica, SlipKnoT, Machine Head, Disturbed, Killswitch Engage, Sevendust, P.O.D. a Hatebreed, se kterými nahrál instrumentální píseň na pomoc Chi Ling Chengovi.


Chengův bratr nedávno na internetových stránkach napsal, že zdravotní pojišťovna zastavila platby pro jeho lečbu, a to v polovině ledna. Jeho matka zase napsala, že jeho dům byl vrácen bance a jeho pes byl dán pryč.

Chiovu rodinu a jeho samotného můžete podpořit, když navštívíte oficiální stránky, kde si můžete zdarma stáhnout píseň, zhlédnout video, ale i to nejdůležitější, a to poslat nějaké peníze. 100% z této částky půjde na podporu jeho samotného, jeho rodiny a na úhradu všech těch zdravotních poplatků.

Následující muzikanti účinkovali při nahrávaní písně :

Jim Root (SlipKnoT, Stone Sour)
Sid Wilson (SlipKnoT)
Ray Luzier (KoRn)
Reginald "Fieldy" Arvizu (KoRn)
Dave McClain (Machine Head)
Robert Trujillo (Metallica)
Clint Lowery (Sevendust)
Morgan Rose (Sevendust)
Brian "Head" Welch (ex-KoRn)
James "Munky" Shaffer (KoRn)
Wayne Lozinak (Hatebreed)
Wuv (P.O.D.)
Mike Wengren (Disturbed)
Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage)

Producenti této písně byli Fieldy a Q (Stillwell), sestříhaní si vzali na starost Q a Ralph Patlan. Mixování obstaral Jim "Bud" Monti.

Videoklip, který najdete na konci článku, režíroval Sébastien Paquet.

"A Song for Chi" oficiální video :


"Fate Stepped In" od DevilDriver ve videoklipu

29. října 2009 v 0:52 | Seda |  Music News
Třetí pořadová píseň "Fate Stepped In" od skupiny DevilDriver se dočkala zfilmované verze. Tento song pochází z posledního alba amerických metalistů "Pray for Villains". Právě na adresu tohoto alba se snáší samá chvála a označuje se i jako nejlepší výtvor těchto hudebníků.

Videoklip obsahuje hodně živých záběrů a zachycuje tak skvělou atmosféru, která doprovází snad každý jejich koncert. Pokud tedy stále váháte s návštěvou jejich pražského vystoupení společne s Behemoth, mohly by vás tyto pohyblivé obrázky přesvědčit. Koncert proběhne 8. listopadu v pražském Abatonu.

Videoklip sledujte kliknutím na tento odkaz.

Rammstein nakoukli v USA do nejlepší patnáctky!

28. října 2009 v 20:34 | Corey(8) |  Music News
rammstein
Rammstein expedovali v USA jenom za první týden po vydání přes 22 000 kusů své nové desky "Liebe ist für alle da", což je vystřelilo na 13. místo prodejního žebříčku Billboard 200! Dosud nejlepším umístěním Rammstein za oceánem bylo 45. místo, které si připsalo v roce 1998 album "Sehnsucht", jehož hlavním hnacím motorem za dosažením prodejních vavřínů byl velmi úspěšný singl "Du hast". I když se "Liebe ist für alle da" stalo nejlépe postaveným albem v celé diskografii německých metalistů, v počtu prodaných kusů zaostává za svým kolegou "Reise, Reise" z roku 2004, jehož vizitku tvoří 26 000 prodaných jednotek po prvním týdnu na trhu. Úspěch rozhodně, nic převratného se však nekoná.

V celosvětovém měřítku Rammstein potvrdili roli jednoho z hlavních rockových tahounů - v sedmi zemích se radovali z 1. místa prodejnosti, v několika z nich už stihli vyfasovat i zlatou, respektive platinovou desku. Gratulujeme!

Return to Innocence opouští kytarista

28. října 2009 v 16:44 | Monsterfuck |  Music News
Mladoboleslavskou kapelu Return to Innocence opouští její dosavadní kytarista Dharm. Před svým definitivním odchodem ještě odehraje všechny domluvené koncerty. Skupina tak vyhlašuje konkurz na nového kytaristu. Případní zájemci se mají obrátit na email a.mb@seznam.cz

"Nemám rád ubrečené konce, takže se zde pokusím vyjádřit stručně.

Po téměř 3 letech spolupráce a více než 50 odehraných koncertech, rozhodl jsem se pro odchod z kapely. Hlavním důvodem je můj nesouhlas s novým materiálem a obecně směřováním RTI v budoucnu. Není v tom nic osobního a myslím, že jsem se zbytkem kapely vycházel v pohodě a že spolu zažijem ještě hodně povedených afterparty. Do budoucna přeji RTI vše dobré a hodně povedených alb a koncertů."

Proč Rob Zombie odkládá svou desku?

28. října 2009 v 15:27 | Monsterfuck |  Music News
Rob Zombie prozradil, proč se rozhodl pro posunutí data vydání své čtvrté sólové desky "Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool" z původně avizovaného 17. listopadu na dosud neupřesněné datum v roce 2010. Situace okolo alba prý byla chaotická a uspěchaná a kvůli listopadovému vydání se Zombieho label Geffen Records nemohl pořádně věnovat propagaci nahrávky. Kvůli startujícímu turné také není čas na natočení videoklipu k pilotnímu singlu "What?". Díky posunutí se tak desce dostane proma, jaké si zaslouží.

Fiver Finger Death Punch s dalším klipem

28. října 2009 v 15:17 | Monsterfuck |  Music News
Five Finger Death Punch natočili nové video, v pořadí už druhé na podporu svého posledního alba "War Is the Answer", které vyšlo 22. září. Zfilmován byl úvodní song desky s názvem "Dying Breed". Klip sledujte níže.

Album "War Is the Answer" mělo za první týden od svého vydání na kontě 44 000 prodaných kopií v USA, což stačilo na 7. místo žebříčku The Billboard 200, který mapuje prodejní čísla hudeních nosičů za oceánem.


Sicmaggot koncertní agitka

28. října 2009 v 13:22 | Corey(8) |  Music News
Našeho blogu si začínají všímat i samotní muzikanti, o čemž svědčí i fakt, že se nám v poslední době na nechvalně proslulé e-mailové adrese redakce@sicmaggot.cz začínají množit prosby o zveřejnění více či méně zajímavého koncertního infa. Můžete to zkusit také, místa tu máme dost a nic za to nechceme... tedy zatím. Na blog nejde samozřejmě všechno, obzvlášť takzvané řetězovky povětšinou končí ve víru naší toalety, takže pozor, přátelé!

Zlo, Bloody Lair, Black Mirror, Trautenauer 666 - 14.11.2009 - Žatec

"14.listopad 2009, Žatec, Lidový dům. Kapely Zlo, Bloody Lair, Black Mirror a Trautenauer666. Vše old school black metal, start 20.00, vstup 150,- Zároveň se nebráním tomu, kdyby váš zin udělal na akci report. S pozdravem Lukáš, kapela BLOODY LAIR!"

A hle, hnedka akce pro zhrzelého black metalového uchazeče o místo v naší redakci. Za pozdrav děkujeme a uvidíme, zdali nějaká blacková duše sídlící v našem týmu zvedne vhozenou rukavici.


Northern Trendkill Party IV - 31.10.2009 - Děčín

"Zdravím! Dne 31.10.2009 se v děčínském S-Centru uskuteční Northern Trendkill party IV, kde vystoupí slovenští Dementor a Abstract s českým supportem Wyrm, Fastness a Obscurum."

Nebudeme si mazat krupičnou kaši kolem úst, většina vystupujících jde absolutně mimo mé sluchové ústrojí. Pokud nemáte podobně křivé hudební vnímání, můžete už v sobotu vyrazit na zaručeně extrémní párty.


Et Moriemur se začínají hýbat

28. října 2009 v 10:05 | Monsterfuck |  Music News
Et Moriemur, nová akvizice na české doom metalové scéně, se začíná pohybovat kupředu. Po rozpadu sestavy přibrali několik nových členů a v současné době probíhají závěřečné práce na prvním demu, jež by mělo být k dispozici v listopadu. Poté se kapela začne chystat na koncertní vystupování. Několik skladeb můžete už teď poslouchat na Bandzone profilu.

Chimaira odhaluje záběry z nového DVD

28. října 2009 v 9:35 | Speedy |  Music News
Na oficiálních stránkách clevelandské smečky Chimaira se objevila táto zpráva : "Jsme tak moc nadšení z vystoupení, které jsme natáčeli s Toddem Bellem pro naše nové DVD (vyjde někdy v roce 2010), že se nemůžeme dočkat, až ho uvidíte. Tady máte (na konci novinky) 'The Disappearing Sun' živě z Helsinek ve Finsku."

Kytarista Matt DeVries chyběl pár týdnu na evropském turné a tento čas strávil doma se svým synem, který se mu narodil. Těchto pár týdnu ho zastupoval Emil Werstler z americké kapely Dååth. DeVries se vráti na americké turné s Trivium, které má naplánovaný začátek na 29. října.

Dále také skupina bude pokračovat svou šňůru po Austrálii a Novém Zélandu v lednu 2010. Jako support si Chimaira vybrala kapelu Double Dragon. Toto bude vůbec první turné po Austrálii a Novém Zélandu, kde bude Chimaira headlinerem. Předtím pouze dělala předkapelu In Flames, Biohazard a KoRn.


Inferno - Black Devotion

28. října 2009 v 9:13 | Monsterfuck |  Recenze
Inferno. Pod tímto vcelku neoriginálním jménem se skrývá jedna z nejkultovnějších smeček českého podzemí, která drtí vše, co se jí postaví do cesty, a to už třináctým rokem. A že ani rok 2009 je nezastaví, dokazují vydáním nové desky "Black Devotion". Již od počátku se kolem novinky nesla aura očekávání čehosi vysoce nadstandardního, minimálně v rámci naší scény. Sám za sebe mohu říct, že v tomto případě to nebyl planý poplach.

"Black Devotion" už nějaký čas vstřebávám a pokud si vyloženě nebudu hrát na hnidopicha a nebudu vyhledávat nějaké prkotinky, nemám co vytknout. Zřejmě nějaká extrémně příznivá konstelace hvězd či co, ale na téhle fošně se povedlo v podstatě vše - od samotných písní, přes zvuk, až ke grafice.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Kiss a "Say Yeah" poprvé živě

27. října 2009 v 22:50 | Seda |  Music News
Zamaskovaní rockeři Kiss si do svého setlistu poprvé zařadili píseň "Say Yeah" z nového alba "Sonic Boom." Stalo se tak 26. října v Atlantě. "Sonic Boom" zatím poměrně slaví úspěch, prodalo se již přes 108 tisíc kopií. Celé video i s písní můžete sledovat níže.


Limp Bizkit připravují svou nejchytlavější desku

27. října 2009 v 21:29 | Corey(8) |  Music News
Jak jistě víte, Fred Durst a jeho nu-metalový ansámbl Limp Bizkit pracují od konce letních prázdnin na své comebackové nahrávce. Fred se k dosavadním přípravám desky vyjádřil skrze svůj Twitter účet následovně:

"Instrumentálně se nám podařilo, alespoň dle našeho názoru, nahrát zatím nejchytlavější Limp Bizkit album. V tuto chvíli se nacházím ve svém domácím studiu, kde pracuji na vokálech. Zatím mám za sebou čtyři songy a s elegancí a přesvědčením postupně přidávám další. Nikdo dosud nepřišel s názvem desky, ale máme vytipovaného jednoho favorita, který se nám hodně líbí. Datum vydání zveřejníme ve chvíli, kdy dokončím nahrávání vokálů. Ještě předtím musíme zamakat na singlu a videoklipu.

Chtěli bychom se dostat do Jižní Ameriky a na další jiná místa, jak nejrychleji to jen půjde. Taky chceme samozřejmě zahrát v USA a Kanadě. Následovat bude celosvětové turné, máme už nabídky na pozici headlinera od většiny festivalů konajících se v příštím roce."


Název a datum vydání druhé desky Airbourne

27. října 2009 v 18:11 | Monsterfuck |  Music News
Australští rockeři Airbourne, kteří jsou často přirovnáváni ke svým slavným krajanům AC/DC, prozradili název a datum vydání svého příštího alba. Druhá řadovka "No Guts, No Glory" vyjde 23. února příštího roku pod křídly labelu Roadrunner Records. Nahrávalo se v Chicagu v USA s producentem Johnnym K, který má na triku spolupráci například s Disturbed, 3 Doors Down nebo Staind.

Airbourne

Hledá se redaktor! Značka: rocker!

26. října 2009 v 18:23 | Corey(8) |  Blog News
question
Máš rád black metal? Odhazují při pohledu na tebe v průchodu lidé peněženky? Jsi opásán větším množstvím nábojnic než rakouský dub v Komandu? Splňuješ-li všechny tři podmínky, přesně tebe nepotřebujeme. Zkus si ale představit svůj pravý opak - zavilý romantik v nejlepších letech, který za vrchol extravaganze považuje otrhané džíny s plackou Zeppelínů (mladší ročníky třeba Billy Talentů). Ano, to je on, našeho srdce žampión! Pokud ti je druhá osoba povahově bližší, můžeš nyní zkusit své štěstí a připojit se k našemu redakčnímu týmu!

Krom zmiňované charakteristiky to chce hromadu odhodlání, špetku znalostí angličtiny, neplavat ve slohu a nenosit pětky z gramatiky (příběhy o vyjmenovaných slovech snad můžu nechat na příště). Prostě žádná zdravověda, stačí se podívat na úroveň zdejšího pisatelství, on to žádný Ústav pro jazyk český není. Obavy tedy nejsou na místě.

Stále to vidíš nadějně? Pak se ozvi na e-mail redakce@simaggot.cz a rockový vývoj našeho blogu může být svěřen právě do tvých rukou!

P.S.: Výzva platí samozřejmě i pro něžnou část čtenářstva!

Endstille s novým klipem

26. října 2009 v 17:31 | Monsterfuck |  Music News
Německá black metalová horda Endstille natočila nový videoklip k songu "Depressive / Abstract / Banished / Despised", aby tak podpořila vydání své poslední řadovky "Verführer", která je venku od poloviny letošního dubna. Klip sledujte zde:


Nazpívá John Bush příští album Anthrax?

25. října 2009 v 23:35 | Monsterfuck |  Music News
Zajímavou zprávu vypustil do světa v jednom ze svých nedávných rozhovorů kytarista Rob Caggiano z Anthrax. Podle něj je totiž docela dost dobře možné, že novinku "Worship Music" nazpívá bývalý zpěvák kapely John Bush, což by s největší pravděpodobností znamenalo jeho návrat do kapely. Jak ale Rob upozornil, nic není oficiální. Na to, jak se celá záležitost vyvine, si ještě musíme počkat.

Lordi brzy začnou nahrávat

25. října 2009 v 23:28 | Monsterfuck |  Music News
Finská monstra Lordi se připravují nastoupit do studia, aby zde mohla zaznamenat své nové řadové album, které by mělo vyjít začátkem příštího roku. Právě teď probíhá vybírání správného producenta. Podle kapely by se mělo jednat o známé jméno.

Zpěvák Mr. Lordi prozradil, že novinka se ponese více ve stylu debutu "Get Heavy", bude více melodická a "méně vážná". S novou deskou přijdou samozřejmě i nové obleky a masky, na kterých se již také pracuje.

Alice in Chains u Jimmyho Kimmela - videa online

25. října 2009 v 18:52 | Corey(8) |  Music News
Alice in Chains sice ve slavném pořadu rozumbrady Jimmyho Kimmela zahráli už koncem září - kdy byly v plné proudu přípravy na vydání comebackové desky "Black Gives Way to Blue" - namydlená klávesnice, svázané tkaničky a extrémně rychlý postřeh autora tomu ale chtěly tak, že se záznam jejich vystoupení na stránkách našeho blogu objevil až nyní. S křížkem po funuse, zato v lahůdkové kvalitě. Sledujte zde:

"Would?":


"Your Decision":


"Check My Brain":