Výlet za Finntroll do studia

7. září 2009 v 18:50 | Monsterfuck |  Music News
Finská cháska slyšící na jméno Finntroll dotočila svou novou desku. Její pracovní (což znamená, že ještě ne konečný) název zní "Mot Skoggornas Värld". Pokud by vás zajímalo, jak to během jejich nahrávání vypadalo, následujte tento odkaz pro report a několik fotek.

Známy už jsou také názvy některých skladeb, které se na nahrávce objeví: "Solsagan", "Den Frusna Muhnen", "Dråp" nebo "Under Bergets Rot".

Půjde o první desku Finntroll s nálepkou Century Media, kterým se kapela upsala na tři alba. Předběžné datum vydání je stanoveno na začátek příštího roku.

Již dříve se na adresu nového materiálu vyjádřil klávesák Finntroll - Trollhorn: "Vypadá to, že na albu bude devět songů o celkové délce kolem 39 minut. Věnujte ale pozornost slovu 'vypadá to'. Cokoliv se ještě může změnit, vždyť se bavíme o Finntroll. Já osobně si myslím, že to bude naše nejlepší album. Celkově mohu říct, že v tom cítím hodně divokosti, bude to jiné - mnoho riffů namísto akordových vyhrávek, také trochu folkových partů a plíživá, temná atmosféra. Na škále tvrdosti to bude zřejmě nejtvrdší deska, jakou jsme kdy udělali. Mohl bych klidně říct, že to zní jako více zlá a více divoká verze 'Ur Jordens Djup' s občasnými zásahy prvního alba. Těm, co očekávali písničky, které budou znít jako 'Trollhammaren' nebo 'Jaktens Tid', bych doporučil, aby radši vyzkoušeli nové Korpiklaani."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama