Sarah Jezebel Deva dokončuje sólové album

24. září 2009 v 9:33 | Monsterfuck |  Music News
Zpěvačka Sarah Jezebel Deva, známá především dlouholetou spoluprácí s Cradle of Filth (zpívala téměř na všech jejich řadových albech), ale také učinkováním v dalších kapelách jako Antgoria, Therion nebo Mortiis, právě dokončuje své sólové album s názvem "A Sign of Sublime". Vše je již kompletně nahráno a zbývá jenom závěrečný mix. Vydávat se bude někdy v říjnu.

O bicí se postaral Max Blunos z Trigger the Bloodshed, na albu vypomáhali také Martin Powell (ex-Cradle of Filth, ex-My Dying Bride, ex-Anathema) a Dave Pybus (Cradle of Filth).

K albu vznikne také videoklip, a to pro titulní písničku "A Sign of Sublime". Dočkáme se jak cenzurované, tak necenzurované verze. Obě by se měly objevit jako bonusy k limitované edici desky.

Sarah Deva se také nezapomněla vyjádřit k hudebnímu směřování alba: "Není to další Antgoria, nejsou to ani Cradle of Filth... co to vlastně je? Haha... je to hudba! Žádné labely, jenom já a lidé, kteří mi s tím pomáhají. Je to pompézní, ale nikterak přehnaně. Řekla bych, že je to prostě kombinace stylů a pocitů. Některé songy jsou rychlé, občas se dokonce otírají o black metal, některé jsou pomalé, blížící se filmové hudbě... nezní to prostě pořád stejně, nejsou to sypačky od začátku do konce, má to svojí hloubku, a tak to prostě je!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama