Září 2009

Arch Enemy: trailer k novému albu

10. září 2009 v 21:02 | Monsterfuck |  Music News
Arch Enemy vydávají 28. září nový počin "The Root of All Evil", což jsou znovu nahraná a současnou zpěvačkou přezpívaná první tři alba kapely. Bližší obrázek o desce si můžete udělat pomocí traileru:


Ihsahn maká na další sólovce

10. září 2009 v 17:11 | Monsterfuck |  Music News
Ihsahn, mozek dnes již nefungující legendy, Emperor, se pustil do příprav svého dalšího sólového alba. Jeho třetí počin ponese jméno "After" a vyjde začátkem příštího roku. Video z nahrávání sledujte níže.

První Ihsahnovo album "The Adversary" vyšlo v roce 2006. Jeho druhý sólový počin "angL" se na pultech objevil obchodů loni.


Skindred - Roots Rock Riot

10. září 2009 v 12:37 | Seda |  Recenze
Skindred se dají označit jako unikát na hudební scéně. Jako jedni z mála dali dohromady reggae styl s tvrdší hudbou. To nejde k sobě, říkáte si? Toto album vám ukáže pravý opak, Skindred tuto kombinaci výborně vypilovali a vypracovali ke skvělému poslechu. "Roots Rock Riot" je pořadově druhé album této velšské skupiny, debut těchto hudebníků vyšel v roce 2002 a nesl název "Babylon".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Ram-Zet: novinka již brzy

10. září 2009 v 12:01 | Monsterfuck |  Music News
Ram-Zet, norští představitelé extrémní avantgardy, brzy vydají nové, v pořadí už čtvrté album. Deska s názvem "Neutralized" definitivně vyjde 12. října. Dvě z nových písní můžete poslouchat na MySpace stránce Ram-Zet.


Příští album Gama Bomb bude zadarmo

9. září 2009 v 13:24 | Monsterfuck |  Music News
Thrashová smečka Gama Bomb z Irska poskytne své příští album "Tales from the Grave in Space" zadarmo ke stáhnutí na internetu, a to v celé jeho délce, plné kvalitě a včetně kompletního artworku. K dispozici bude na stránkách jejich labelu od 5. listopadu.

Rammstein odhalili název a obal nové desky

9. září 2009 v 13:05 | Monsterfuck |  Music News
Jak nadpis napovídá, Rammstein se konečně odhodlali zveřejnit obal a název své novinky. Album se bude jmenovat podle jedné z písní - "Liebe ist für alle da" a vyjde už 20. října. Deska podle tradice Rammstein obsahuje 11 písniček.

18. září bude do světa vypuštěn první singl "Pussy".

Tracklist "Liebe ist für alle da":
01. Rammlied
02. Ich tu dir weh
03. Waidmann's Heil
04. Haifisch
05. B********
06. Frühling in Paris
07. Weiner Blut
08. Pussy
09. Liebe ist für alle da
10. Mehr
11. Roter Sand

Rammstein: obal nového singlu

8. září 2009 v 15:46 | Monsterfuck |  Music News
Rammstein se konečně začali zabývat kromě nahrávání nové desky také její propagací. 18. září vyjde první singl k písničce "Pussy". Někdy ve stejné době by mělo být venku i video k tomuto songu. Obal singlu, stejně tak jako promo ke klipu, zhlédněte níže.

Vydání nového řadového alba Rammstein bylo stanoveno už na 20. října. Jeho název ale zatím stále ještě není znám.

[pozn. 2012 - původní video již bylo smazáno a nebylo možné jej zpětně dohledat]

Pussy

Upoutávka a obal DVDčka Dark Tranquillity

8. září 2009 v 15:34 | Monsterfuck |  Music News
Švédští průkopníci melodického death Dark Tranquillity vydávají 26. října své nové DVD s názvem "Where Death Is Most Alive". Teď je čas na jeho obal a také upoutávku (viz níže). Komplet vyjde mimojiné také jako čtyřdisková sada. První DVD obsahuje záznam koncertu v Miláně v Itálii z loňského října. Jedná se o vůbec nejdelší show v celé historii kapely. Jako host se s nimi na pódiu objevila také Nell Sigland (Theatre of Tragedy) ve dvou písních.

Druhé DVD bude po okraj zaplněno všemi videoklipy Dark Tranquillity a také 21 koncertními záznamy od roku 1991 až po rok 2007. Většina z nich nebyla nikdy dříve zveřejněna. Další dva disky budou CDčka se zvukovým záznamem milánského koncertu.

Na trailer k "Where Death Is Most Alive" se můžete podívat na YouTube!

Na začátku příštího roku pak Dark Tranquillity vydají nové studiové album.

Five Finger Death Punch - War Is the Answer

7. září 2009 v 20:09 | Maggot |  Recenze
5FDP
Možná jste zaspali několik posledních měsíců, možná prostě nemáte rádi změny a možná se vůbec nezajímáte o řadu moderních thrash metalových kapel, kterých na svět vyskakuje v poslední době více a více. Ačkoli se může na první pohled zdát, že právě neo-thrash hudebních formací spíš ubývá, pořád jsou mezi námi takové kousky, na které se prostě nevyplatí zapomínat. Příkladem budiž Five Finger Death Punch, kteří v roce 2007 vyskočili odnikud a způsobili kalamitu v hudebních žebříčcích, přehrávačích a hlavách. Jejich debutová deska "The Way of the Fist" byla plná chytlavého materiálu, jež byl velice precizně sestaven. Zároveň se ale posluchači dělili spíš na dva tábory - buďto je miluješ, nebo nenávidíš. Rok se s rokem sešel, nedočkavci nedočkaví jak panicové začali pořizovat adventní kalendáře a my máme tu čest znovu vstoupit do, dá se říci, totožné řeky, tentokrát však s očekávanou deskou "War Is the Answer". A jak na tom je? To se dočtete o pár řádků níže, jako obvykle si ale neodpustim pár zbytečných keců o již tak krátké historii kapely. Trošky rádoby chytrých řečí není nikdy na škodu, zvláště když víte, co posloucháte, ale už ne koho.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Mantic Ritual mění sestavu

7. září 2009 v 19:18 | Monsterfuck |  Music News
Dosavadní zpěvák a kytarista Mantic Ritual, Dan Wetmore,opouští řady této thrashové formace. Vyjádření ostatních členů skupiny čtěte tady:

"Po dlouhém přemýšlení se Dan rozhodl nepokračovat dále s Mantic Ritual. Jsme mu velice vděční za jeho obrovský přínos kapele a přejeme mu hodně štěstí do budoucna. Pro nadcházející podzimní turné se jeho pozice ujme náš dobrý kamarád Dave Watson. Známe jej už nějaký čas a kromě toho, že je výborným hudebníkem, je také vynikajícím zvukařem (staral se například o mix našeho dema 'Executioner' z roku 2007). Nemáme pochyb, že Dave mezi nás na těch pár měsíců skvěle zapadne a my tak budeme moci pokračovat v hraní pořadného rock 'n' rollu jak ze 60. let."

Samotný (teď již bývalý člen Mantic Ritual) Dan Wetmore okomental svůj odchod následovně: "Bylo to pro mě těžké rozhodnutí, protože mám Adama, Bena a Jeffa rád, stejně jako mám rád i muziku, kterou jsme spolu stvořili. Vždy jsem byl kapele oddaný a užíval si hraní a skládání naší hudby. Teď se chci pořádně věnovat fotografování, což by při životě na cestách moc nešlo. Je to má vlastní volba, odejít z kapely a vrátit se do školy. I když se to někomu nemusí líbit, já věřím, že je to pro mě to nejlepší. Bylo ale nelehké rozhodnutí, protože posledních 5 roků s kapelou jsem si ohromně užíval. Spousta lidí si určitě bude myslet, že jsem vůl nebo blázen, ale mě je to jedno. Hoši z kapely jsou horliví a věřím, že se jim povede dobře i s Davem na mém místě. Přeju jim všechno nejlepší, jsou to moji kámoši."

Výlet za Finntroll do studia

7. září 2009 v 18:50 | Monsterfuck |  Music News
Finská cháska slyšící na jméno Finntroll dotočila svou novou desku. Její pracovní (což znamená, že ještě ne konečný) název zní "Mot Skoggornas Värld". Pokud by vás zajímalo, jak to během jejich nahrávání vypadalo, následujte tento odkaz pro report a několik fotek.

Známy už jsou také názvy některých skladeb, které se na nahrávce objeví: "Solsagan", "Den Frusna Muhnen", "Dråp" nebo "Under Bergets Rot".

Půjde o první desku Finntroll s nálepkou Century Media, kterým se kapela upsala na tři alba. Předběžné datum vydání je stanoveno na začátek příštího roku.

Již dříve se na adresu nového materiálu vyjádřil klávesák Finntroll - Trollhorn: "Vypadá to, že na albu bude devět songů o celkové délce kolem 39 minut. Věnujte ale pozornost slovu 'vypadá to'. Cokoliv se ještě může změnit, vždyť se bavíme o Finntroll. Já osobně si myslím, že to bude naše nejlepší album. Celkově mohu říct, že v tom cítím hodně divokosti, bude to jiné - mnoho riffů namísto akordových vyhrávek, také trochu folkových partů a plíživá, temná atmosféra. Na škále tvrdosti to bude zřejmě nejtvrdší deska, jakou jsme kdy udělali. Mohl bych klidně říct, že to zní jako více zlá a více divoká verze 'Ur Jordens Djup' s občasnými zásahy prvního alba. Těm, co očekávali písničky, které budou znít jako 'Trollhammaren' nebo 'Jaktens Tid', bych doporučil, aby radši vyzkoušeli nové Korpiklaani."

Paradise Lost a jejich klip k titulnímu songu příští desky

7. září 2009 v 17:56 | Monsterfuck |  Music News
Britové Paradise Lost natočili na podporu své nové desky "Faith Divides Us - Death Unites Us", která vychází 28. září v Evropě a 6. října za oceánem, první videoklip. Zfilmování se dočkala titulní píseň alba. Videoklip sledujte níže:


Wallaper - září - Slayer

6. září 2009 v 15:27 | Corey(8) |  Tapety
Po prázdninách se vrací náš pravidelný seriál tapet s motivy metalových a rockových seskupení. Své tipy na příští "otapetovanou" kapelu pište do komentářů.

Opethwall

Skupina: Slayer
Autor: NeXteR
Rozlišení: 1280x960

A nejlepším metalovým albem je...

6. září 2009 v 1:07 | Seda |  Music News
..."Master of Puppets"! Rozhodli tak čtenáři řeckého magazínu Metal Hammer. Vybralo se 54 různých skupin ze sedmi různých zemí, nejúspěšnejší jsou (jak jinak) angličtí Iron Maiden, kteří jsou na tomto seznamu rovnou sedmkrát.

Celý seznam můžete sledovat zde. Vyskytují se zde největší klasiky od Motörhead až po novější bandy typu Slipknot nebo System of a Down s jejich "Toxicity". Souhlasíte s tímto seznamem? Pište do komentářů své názory!

01. Metallica - "Master of Puppets"
02. Iron Maiden - "The Number of the Beast"
03. Judas Priest - "Painkiller"
04. AC/DC - "Back in Black"
05. Metallica - "Metallica" (a.k.a. Black Album)
06. Queensrÿche - "Operation: Mindcrime"
07. Slayer - "Reign in Blood"
08. Black Sabbath - "Heaven and Hell"
09. Black Sabbath - "Paranoid"
10. Iron Maiden - "Seventh Son of a Seventh Son"
11. Motörhead - "Ace of Spades"
12. Iron Maiden - "Powerslave"
13. Black Sabbath - "Black Sabbath"
14. Led Zeppelin - "[Untitled] (a.k.a. "Led Zeppelin IV")
15. Guns n' Roses - "Appetite for Destruction"
16. Megadeth - "Rust in Peace"
17. Dio - "Holy Diver"
18. Metalica - "Ride the Lightning"
19. Helloween - "Keeper of the Seven Keys Part I"
20. Metallica - "Kill 'em All"
21. AC/DC - "Highway to Hell"
22. Deep Purple - "Machine Head"
23. Paradise Lost - "Draconian Times"
24. Judas Priest - "British Steel"
25. Metallica - "...and Justice for All"
26. Manowar - "Hail to England"
27. Ozzy Osbourne - "Blizzard of Ozz"
28. Iron Maiden - "Piece of Mind"
29. Iron Maiden - "Somewhere in Time"
30. Rainbow - "Rising"
31. Iron Maiden - "Iron Maiden"
32. Helloween - "Keeper of the Seven Keys Part II"
33. Dream Theater - "Images and Words"
34. Deep Purple - "In Rock"
35. Exodus - "Bonded by Blood"
36. System of a Down - "Toxicity"
37. Savatage - "Gutter Ballet"
38. Opeth - "Blackwater Park"
39. Sepultura - "Arise"
40. Judas Priest - "Sad Wings of Destiny"
41. Judas Priest - "Defenders of the Faith"
42. Candlemass - "Epicus Doomicus Metallicus"
43. Slayer - "Seasons in the Abyss"
44. Ozzy Osbourne - "Diary of a Madman"
45. Pantera - "Cowboys from Hell"
46. Accept - "Restless and Wild"
47. Nevemore - "Dead Heart in a Dead World"
48. Anathema - "Alternative 4"
49. Whitesnake - "1987"
50. Paradise Lost - "Icon"
51. Tool - "Lateralus"
52. Gamm Ray - "Land of the Free"
53. Machine Head - "The Blackening"
54. Candlemass - "Nightfall"
55. Dream Theater - "Metropolis Pt. 2: Scenes From a Memory"
56. Pantera - "Vulgar Display of Power"
57. Iron Maiden - "Fear of the Dark"
58. Nevermore - "Dreaming Neon Black"
59. Crimson Glory - "Transcendence"
60. Led Zeppelin - "Led Zeppelin II"
61. Black Sabbath - "Master of Reality"
62. Manowar - "Into Glory Ride"
63. Bruce Dickinson - "Accident of Birth"
64. Kreator - "Extreme Aggression"
65. Accept - "Balls to the Wall"
66. Mötley Crüe - "Shout at the Devil"
67. Sepultura - "Beneath the Remains"
68. Death - "Symbolic"
69. Savatage - "Hall of the Mountain King"
70. At the Gates - "Slaughter of the Soul"
71. Guns 'n Roses - "Use Your Illusion II"
72. W.A.S.P. - "W.A.S.P."
73. Slayer - "South of Heaven"
74. Alice Cooper - "Trash"
75. Def Leppard - "Hysteria"
76. Black Sabbath - "Sabbath Bloody Sabbath"
77. Blind Guardian - "Nightfall in Middle-Earth"
78. Twisted Sister - "Stay Hungry"
79. Sepultura - "Chaos A.D."
80. Slipknot - "Slipknot"
81. Pink Floyd - "The Dark Side Of The Moon"
82. W.A.S.P. - "The Crimson Idol"
83. Blind Guardian - "Imaginations from the Other Side"
84. Mastodon - "Blood Mountain"
85. Tool - "Aenima"
86. Megadeth - "Peace Sells, But Who's Buying?"
87. Slipknot - "Iowa"
88. Scorpions - "Taken by Force"
89. Queensrÿche - "Rage for Order"
90. Fates Warning - "Parallels"
91. Van Halen - "Van Halen"
92. Motörhead - "Overkill"
93. Slayer - "Show no Mercy"
94. Nirvana - "Nevermind"
95. Death - "Spiritual Healing"
96. Sodom - "Agent Orange"
97. Saxon - "Denim and Leather"
98. Rotting Christ - "Theogonia"
99. Death - "Leprosy"
100. Manowar - "Sign of the Hammer"

Heiden - Obsidian

6. září 2009 v 0:23 | Monsterfuck |  Recenze
Tak jsem se konečně dokopal k tomu, abych si sehnal nové Heiden. A nebyl bych to já, kdybych se o to s vámi nepodělil. Na nahrávku "Obsidian" se ze všech stran sypou samé kladné až nadšené reakce (zatím jsem narazil jen na jednu negativní recenzi). Záměrně jsem si ale nepouštěl na internetu žádné ukázky nebo něco takového, abych k albu mohl přistupovat s relativně čistou hlavou, ale zároveň s očekáváním.

A první dojem? Naprosté nadšení! Začalo to jen letmým prohlédnutím obalu a bookletu, pokračovalo vložením samotného disku do přehrávače. Na poprvé mě to opravdu sebralo. Ta atmosféra, panečku. Jen se placka dotočila, hned jsem pustil znovu. A znovu. A znovu a znovu...

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Skitliv: informace o debutu

5. září 2009 v 18:28 | Monsterfuck |  Music News
Skitliv, sebranka vedená bývalým zpěvákem Mayhem, Maniacem, konečně trochu přibližuje svou debutovou nahrávku "Skandinavisk Misantropi". Dlouho odkládaná (a v undergroundu také dlouho očekávaná) deska vyjde s definitivní platností 19. října pod křídly Season of Mist. Na albu se objeví také několik exkluzivních hostů, jako např. Attila Csihar (Mayhem) nebo Gaahl (God Seed, Trelldom, ex-Gorgoroth). Demoverze několika písní můžete poslechnout na MySpace kapely.

Tracklist "Skandinavisk Misantropi":
01. Luciferon
02. Slow Pain Coming
03. Hollow Devotion
04. Skandinavisk Misantropi
05. Towards the Shores of Loss
06. A Valley Below
07. Densetsu
08. ScumDrug


The Black Dahlia Murder s novým klipem

5. září 2009 v 18:21 | Monsterfuck |  Music News
Příval nových klipů v posledních dnech neustává. Tentokrát jsou na řadě The Black Dahlia Murder a jejich "Necropolis". Video natočil stejný režisér, který s kapelou spolupracoval již na jejich DVD "Majesty".

"Necropolis" se objeví na nadcházejícím albu The Black Dahlia Murder s názvem "Deflorate". K dispozici bude od 15. září.


Koncerty na říjen

5. září 2009 v 17:43 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
Chimaira (USA), Unearth (USA), Throwdown (USA), Dååth (USA)
1. 10. - Praha, Abaton (19:00)
Cena: 450/490
Více informací a vstupenky: Obscure Promotion a Shindy

Secrets of the Moon (GER), Code (NOR/UK), Sólstafir (ISL)
3. 10. - Brno, Favál (19:00)
Cena: 350/380
Více informací a vstupenky: Obscure Promotion a Shindy

Pentagram (USA), Trouble (USA), Syrach (NOR)
8. 10. - Zlín, Masters of Rock Café (20:00)
Cena: 490, 690 (VIP)
Více informací a vstupenky: Pragokoncert a Masters of Rock

Into Sickness (MEX), Fleshless (CZ), Onanizer (CZ) ad.
9. 10. - Slavonice, Kawarna
Vystoupí: Into Sickness (MEX), Fleshless (CZ), Onanizer (CZ), Spineless Fuckers (CZ), Mincing Fury a.G.C.o.Q.D. (CZ)
Více informací: Mládí má zelenou

Tarja Turunen (FIN), Kings of Modesty (FIN), Furnaze (UK)
16. 10. - Pardubice, ČEZ Aréna (20:00)
Cena: 590
Více informací a vstupenky: Pragokoncert a Masters of Rock

Crematory (GER), Interitus (CZ)
16. 10. - Plzeň, KD Šeříkovka (21:00)
17. 10. - Brno, Fléda (21:00)
Cena: 580
Více informací a vstupenky: RM Production

Lyfthrasyr (GER), Mater Monstifera (CZ), Trollech (CZ), Erased (CZ), Tears of Rain (CZ)
17. 10. - České Budějovice, Marty's Club (19:00)
Cena: 150
Více informací: Mater Monstifera

Amorphis (FIN), Before the Dawn (FIN), Amoral (FIN)
17. 10. - Zlín, Masters of Rock Café (20:00)
25. 10. - Praha, Futurum (19:00)
Cena: 550 (Zlín), 420/450 (Praha)
Více informací a vstupenky: Pragokoncert a Masters of Rock / Obscure Promotion a Shindy

Burnt by the Sun (USA) + support
20. 10. - Praha, 007 (19:00)
Cena: 199
Více informací a vstupenky: Obscure Promotion a Shindy

Spiritus Mortis (FIN), Fall of the Idols (FIN) + support
23. 10. - Brno, Yacht

Epica (NL), Amberian Dawn (FIN), Sons of Seasons (GER)
23. 10. - Praha, Abaton (20:00)
24. 10. - Zlín, Masters of Rock Café (20:00
Cena: 550
Více informací a vstupenky: Pragokoncert a Masters of Rock

Dark Moor (SPA), Power 5 (CZ), Innocens (CZ)
23. 10. - Praha, Exit Chmelnice
24. 10. - Brno, Favál
25. 10. - Ostrava, Tančírna
Cena: 390
Poznámka: Power 5 vystoupí pouze v Praze a Ostravě, v Brně ne.
Více informací a vstupenky: Nemesis Productions

Absu (USA), Pantheon I (NOR), Razor of Occam (AUS), Zoroaster (USA)
24. 10. - Praha, Black Pes (19:00)
Cena: 350/380
Více informací a vstupenky: Obscure Promotion a Shindy

Into the Darkness Tour 2009
25. 10. - Praha, Abaton (19:00)
Vystoupí: Deathstars (SWE), Diary of Dreams (GER), The Birthday Massacre (CAN), Dope Stars Inc. (ITA)
Cena: 590
Více informací a vstupenky: Pragokoncert a Masters of Rock

Skyclad (UK), Silent Leges Inter Arma (GER), Lyrinx (UK) ad.
28. 10. - Brno, Melodka (17:00)
Vystoupí: Skyclad (UK), Silent Leges Inter Arma (GER), Lyrinx (UK), Totalselfhatred (FIN), Hypothermia (SWE), Heiden (CZ)
Cena: 200

Municipal Waste - Massive Aggressive

5. září 2009 v 13:16 | Earthworm |  Recenze
Nevím, co napsat na začátek, tak začnu trochu stroze. Municipal Waste je crossoverová thrash metalová skupina, což pro ty, co se nevyznají v milionech škatulek, znamená - hrají thrash metal, jaký známe z 80. let. Pořádně ovlivněný punkem, takže není vůbec zvláštní, když vokalista energicky vyřvává duši z těla (opravdu jen vyřvává, zpěv se tomu říkat nedá) a na albu není žádný song delší než tři minuty. Album nemá ani půl hodiny, a tak je ideální pro nabití energie ráno, když jdete do práce/školy, a že je v něm energie plno.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Hatebreed - "In Ashes They Shall Reap" video

4. září 2009 v 17:49 | Monsterfuck |  Music News
Dnešek s náloží nových klipů nekončí. Svou troškou do mlýna přispívají také Hatebreed se svým kouskem "In Ashes They Shall Reap". Jde o první video k jejich nové desce "Hatebreed", jejíž vydání je plánováno na 29. září.

Klip sledujte tady:


Moonspell - Memorial

4. září 2009 v 15:13 | Monsterfuck |  Recenze
Některé ne zrovna nejnovější desky si i přes svou "neaktuálnost" prostě zaslouží pozornost. Mezi ně bezesporu patří i tři roky staré dílo Portugalců Moonspell. "Memorial" je pro kapelu jedním ze vztyčných bodů jejich diskografie. Po sérii experimentů se začali plynule a přirozeně s deskami "Darkness and Hope" a "The Antidote" vracet ke svému původnímu zvuku. Jenže zatímco "The Antidote" je jen malý ohníček, "Memorial" je vybuchlá bomba, která Moonspell zastihla ve vrcholné formě. Společně s nastupujícím "Night Eternal" a samozřejmě i dávným debutem "Wolfheart" patří k tomu nejlepšímu, co kdy z jejich dílny vzešlo.

Po intru "In Memoriam" přichází na Moonspell až netypicky tvrdý otvírák "Finisterra". To ale není vůbec na škodu, právě naopak. Tvrdé riffy Portugalcům sluší (a jak už dnes víme, na následujícím "Night Eternal" šli ještě dál) a je tomu tak z jediného důvodu - stále si totiž ponechali svojí jedinečnou temnou atmosféru a právě tohle přitvrzení ji ještě zahušťuje. Refrény, riffy, charismatický vokál Fernanda Ribeira, to vše je na svém místě.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Videojízda brzkého pátečního odpoledne

4. září 2009 v 13:26 | Monsterfuck |  Music News
>>> První na řadě je moderní americká sebranka The Agonist. Jelikož mají být novinky objektivní, vůbec se tu nebudeme zmiňovat, že za mikrofonem stojí opravdu pěkná samička. Dnes nás totiž zajímá, že nad ní můžeme slintat ve zbrusu novém klipu kapely k písni "Thank You, Pain".


>>> Nový klip nám přichystali také folkaři Ensiferum z Finska. Chtějí vás tím nenápadně upozornit, že 9. září vychází jejich nový počin "From Afar". Jestli je toto upozornění v podobě videa k titulnímu songu desky hodné vaší pozornosti, posuďte tady:


>>> Posledními pány na holení jsou perverzáci Belphegor, kteří na 9. října chystají další pekelnou nálož nových songů, ukrytých pod názvem "Walpurgis Rites - Hexenwahn". 30. září nám ještě předhodí svůj nový klip k písničce "Der Geistertreiber". Do té doby můžete zatím donekonečna sjíždět jeho trailer, který naznačuje, že Belphegor své pověsti hodlají dostát:


Další počin Arch Enemy v limitované edici

3. září 2009 v 23:01 | Monsterfuck |  Music News
Arch Enemy mají v plánu vydat počin "The Root of All Evil". Jedná se o kolekci jejich skladeb z prvních tří alb ("Black Earth" - 1996; "Stigmata" - 1998; "Burning Bridges" - 1999). Písničky byly znovu nahrány a hlavně přezpívány současnou zpěvačkou Angelou Gossow (původně měl vokál na svědomí Johan Liiva Axelsson). Evropské vydání je stanoveno na 28. září.

"The Root of All Evil" vyjde také v limitované edici, která bude kromě luxusního balení obsahovat i rozšířený a nabušenější booklet, alternativní grafiku, nášivku a na samotné placce budou navíc tři bonusové songy v živém podání.

The Root of All Evil limited

Tracklist:
01. The Root of All Evil (Intro)
02. Beast of Man
03. The Immortal
04. Diva Satanica
05. Demonic Science
06. Bury Me an Angel
07. Dead Inside
08. Dark Insanity
09. Pilgrim
10. Demoniality
11. Transmigration Macabre
12. Silverwing
13. Bridge of Destiny
14. Bury Me an Angel [live; bonus]
15. The Immortal [live; bonus]
16. Bridge of Destiny [live; bonus]

Obal klasické verze "The Root of All Evil":

The Root of All Evil

Аркона a jejich upoutávka na příští desku

3. září 2009 v 21:24 | Monsterfuck |  Music News
Ruská Аркона se chystá na přelomu října a listopadu vydat svou pátou dlouhohrající desku s názvem "Гой, Роде, Гой!". S nějakými podrobnějšími informacemi nebudeme dnes obtěžovat (kdyžtak tady) a přejdeme rovnou k tomu aktuálnímu - upoutávce, na kterou můžete kouknout tady:


Video novinka od Five Finger Death Punch

3. září 2009 v 20:51 | Seda |  Music News
Five Finger Death Punch vydali nový videoklip, konkrétně k písni "Hard to See". Nový singl z jejich momentálně vycházejícího alba "War Is the Answer". Plánové datum vydaní je 22. září pod Prospect Park Records. Video můžete sledovat níže: