Září 2009

Nový měsíc Swallow the Sun

20. září 2009 v 20:40 | Monsterfuck |  Music News
Finští doomaři Swallow the Sun vydají své čtvrté dlouhohrající album "New Moon" 4. listopadu. Kapela podle toho už zařídila grafickou stránku svých oficiálních stránek a svého MySpace profilu. Na obou stránkách si můžete poslechnout krátké ukázky z desky. Tracklist a obal zhlédněte někde tady okolo.

01. These Woods Breathe Evil
02. Falling World
03. Sleepless Swans
04. And Heavens Cried Blood
05. Lights on the Lake (Horror Pt. III)
06. New Moon
07. Servant of Sorrow
08. Weight of the Dead

Bloody Lair - Vzestup zla

20. září 2009 v 12:57 | Monsterfuck |  Recenze
Vzestup zla
Bloody Lair je undergroundová black metalová smečka z Prahy, která letos v dubnu vydala svoje první album "Vzestup zla". Jak již název i s obalem napovídají, v tomto případě se nedá očekávat nic jiného, než porci zuřivého black metalové oldschoolového zla...

Desku otvírá titulní song "Vzestup zla". Opravdu pěkné, zhruba minutové, intro se zvrhne ve více než solidní black metalovou hoblovačku. Následný přechod do středního tempa a zase zpátky k sypačce mému sluchu sedí. Něco podobného se děje i v následujících dvou peckách "Rasa ohně" a "Nastává válka", takže zase prolínání středně rychlých valivých kousků s dvojkopákovými nájezdy. Ano, ano, takhle to mám rád. Zvláště pak v druhé jmenované (nebo vlastně spíš třetí jmenované) si Bloody Lair okolo jedné a tři čtvrtě minuty vystřihnou naprosto devastující pasáž, ze které jsem na mrtvici. Přestože se nejedná o žádnou festovní originalitu, kapela nemá špatné nápady a rozhodně se to neposlouchá špatně.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Noví Rammstein i s bonusy

19. září 2009 v 19:16 | Seda |  Music News
Skupina Rammstein poodhalila nové informace k právě vycházejicí desce s názvem "Liebe ist für alle da." K normálnímu CD přibude i speciální verze s pěti písněmi navíc. Plánované datum vydání je stanoveno na 20. října přes Universal Records. Rammstein nedávno vydali do světa svůj nový videoklip, novinku o něm čtěte zde.

Tracklist "Liebe ist für alle da":
1. Rammlied - 05:19
2. Ich tu dir weh - 05:02
3. Waidmanns Heil - 03:33
4. Haifisch - 03:45
5. B******** - 04:15
6. Frühling in Paris - 04:45
7. Wiener Blut - 03:53
8. Pussy - 04:00
9. Liebe ist für alle da - 03:26
10. Mehr - 04:09
11. Roter Sand - 03:59

Bonus CD:
01. Führe mich - 04:34
02. Donaukinder - 05:18
03. Halt - 04:21
04. Roter Sand [orchester Version] - 04:06
05. Liese - 03:56

Inferno a jejich "Black Devotion"

19. září 2009 v 17:05 | Monsterfuck |  Music News
Česká black metalová cirkulárka Inferno již brzy, konkrétně 25. září, vydá svojí novinku nazvanou "Black Devotion". Album o celkové délce 48 minut (rozložené do 11 písniček) vyjde skrze polský label Agonia Records jako digipack a jako limitovaný vinyl. Ukázku v podobě skladby "Holy Poison" poslouchejte na MySpace stránce kapely.

Tracklist "Black Devotion":
1. Prolog
2. Superior Will
3. Whisper of Hope in Bloody Tears
4. Holy Poison
5. Eaten by Rats Forever
6. Loyality of Honour
7. Altar of Perversity
8. Message to Ages
9. Sign of Hell
10. Way to Illumination Lies in Darkness
11. Epilog

Shatter: tracklist a další ukázka z nového alba

19. září 2009 v 16:36 | Monsterfuck |  Music News
Domácí metalcoristé Shatter brzy vydají další album, které se bude jmenovat stejně jako samotná kapela, tudíž "Shatter". Další ukázka z placky se objevila na jejich Bandzone profilu, tentokráte se jedná o song "Epitaph E11". Vydání samotné fošny by prý mělo být už brzy.

Tracklist "Shatter":
01. Epitaph E11
02. Disbelief
03. God Save Us
04. Killed for Purpose
05. Never Know
06. Whore
07. Fuck Pride
08. Shades of Soul
09. Bastard
10. Damned
11. Apple Town

Rozhovor se Shatter čtěte zde!


Rotting Christ nahrávají

19. září 2009 v 11:10 | Monsterfuck |  Music News
Řekové Rotting Christ se pustili do nahrávání nástupce alba "Theogonia" z roku 2007. Dosud nepojmenovaná novinka by měla vyjít začátkem příštího roku. Kapela slibuje, že album bude "natolik duchaplné, aby kapelu posunulo směrem dál v jejím vývoji". Poznávací znaky jejich hudby by prý měly zůstat zachovány, což ale nezabrání několika překvapením.

Posledním počinem Rotting Christ je luxusní set "Non Serviam - A 20 Year Apocryphal Story" vydaný letos v únoru. První DVD je záznamem koncertu z Athén z prosince 2007, kdy skupina odehrála speciální, dvouhodinovou show ke svému 20. výročí. Druhé DVD je po okraj zaplněno dokumenty, promo videoklipy a také velkou spoustu živého materiálu natočeného fanoušky. Komplet pak také obsahuje ještě 2 CD s audio záznamem athénského koncertu a několika dalších živáků.

Powerman 5000 - tracklist a ukázky z nové desky online

18. září 2009 v 20:21 | Corey(8) |  Music News
Elektro-metalisté z Powerman 5000 zveřejnili finální podobu tracklistu své velmi očekávané nové nahrávky "Somewhere on the Other Side of Nowhere", která by měla vyjít už 6. října tohoto roku. Z přehrávačů se budou linout tóny následujících písní:

01. Intelligent Creatures
02. Show Me What You've Got
03. Super Villain
04. V Is for Vampire
05. Do Your Thing
06. Somewhere on the Other Side of Nowhere
07. Time Bomb
08. Get Your Bones
09. Make Us Insane
10. Technology Eats Its Young
11. Horror Show

Sestava kapely je v tuto chvíli následující:
Spider One (Michael Cummings) - zpěv
Velkro (Dave Pino) - kytara
Evan 9 (Evan Rodaniche) - kytara
X51 (Gustavo Aued) - baskytara
GFlash (Gordon Heckaman) - bicí

Vydání se kapela rozhodla podpořit i zveřejněním krátkým reklamních poutačů, první si můžete pustit zde, druhý pak najdete tady:


Heiden - rozhovor

18. září 2009 v 9:59 | Monsterfuck |  Rozhovory
Ať se komukoliv poslední deska Heiden s názvem "Obsidian" líbí nebo ne, každý musí uznat, že je to jedno z nejpozoruhodnějších a také nejdiskutovanějších alb, která se na tuzemské scéně v letošním roce objevila, a tudíž si bezesporu zaslouží pozornost. Po mírně opožděné recenzi tak přichází také rozhovor. Historii Heiden i záležitosti okolo "Obsidian" s odstupem zhodnotil zpěvák a kytarista Kverd...

Akt I: Tajemství věcí minulých

01. Zdravím, rád bych pro začátek trochu projel historii Heiden, pokud ti to tedy nevadí. Ta se tuším táhne již od roku 2003. Za jakých okolností byla kapela založena? Co jsi od projektu tenkrát v začátcích očekával a co z toho nakonec dopadlo podle tvých původních představ?

Ahoj, ano po naší cestě jdeme od léta 2003, kdy se věci kolem Heiden (coby projektu) začaly dávat do pohybu. Tvořit na vlastní pěst jsem se rozhodl s ohledem na odlišnosti v hudebním vkusu mě a zbytku Svardenvyrdu, kde jsem tehdy krákoral. Okolnosti byly tvrdé - žádné zkušenosti, žádné peníze, žádní známí - jen ohromná chuť dělat hudbu. Za dobu 6-ti let, co Heiden existuje se nám toho, i přes krušné počátky, povedlo docela dost. Vzhledem k tomu, že podobné infomace se dají najít již v mnoha opisech na mnoha jiných místech, budu velmi stručný. 1 demo "V moudrosti stromů", 2 projektové desky s pohanskou tematikou - "Potomkům pozemského soumraku" (CD 2004, Eclipse prod.) a "Tinne" (CD 2005, Naga prod.), pár kompilací, splitko s Trollech (splitCD 2007, Naga prod.) nominované v novinářské anketě Břitva 2007 a konečně 2 regulerní desky Heiden coby plnohodnotné kapely v celé šíři vnímání toho pojmu - jmenovitě "Era 2" (CD 2007, Blood fire death prod.) a "Obsidian" (CD 2009, Naga prod.). Zatu dobu se ani nám nevyhly personální změny: od podzimu 2004 se Tom po odchodu ze Svardenvyrd věnuji čistě kytaře v Heiden, v červenci 2005 k nám z téže kapely přišel i Einsk (bicí), v březnu 2006 na post basáka nastoupil Kalanis, který nás však opustil v květnu 2007 a konečně v srpnu 2007 přichází dalias qelhma, který s námi vleče naši káru doteď.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Čtvrteční porce čerstvých videoklipů

17. září 2009 v 18:42 | Monsterfuck |  Music News
Vejde pán do krámku na rohu, jde k pultu s uzeninou a povídá prodavačce:
"Dobrý den, prosil dva videoklipy."
"Hned to bude... Výchází to na 6 a půl minuty, můžu to tak nechat?"
...aneb vaše pravidelná dávka metalu...

>>> Vtipný úvod máme za sebou, tak přejdeme k tomu hlavnímu. První dnešní výlet směřuje k finskému jezeru Bodom, kde operují místní poděsové Children of Bodom. Tentokrát pro své fandy ukuchtili desku předělávek zvanou "Skeletons in the Closet" (datum vydání 23. září) a vzali si na paškál téměř všechno od Slayer až po Britney Spears. Aby vám tato skutečnost náhodou neunikla, přichystali pro vás také propagační videoklip k songu "Lookin' Out My Back Door", původně od Creedence Clearwater Revival.


>>> I v druhém dnešním případě zůstaneme na severu Evropy, ale posuneme se o kousek dál (na mapě směrem doleva) do Švédska. To je totiž domovina Dark Tranquillity, kteří zase 26. října vydávají DVD "Where Death Is Most Alive". Na jeho propagaci vzniklo video k písni "Misery's Crown". Sledujte jej zde:


Ex Deo poprvé koncertně

17. září 2009 v 8:58 | Monsterfuck |  Music News
Ex Deo, vedlejší projekt zpěváka Maurizia Iacona z Kataklysm, se poprvé představili na koncertních podiích. Premiéra proběhla 14. září v rámci turné Paganfest (mj. dále vystupují třeba Korpiklaani, Unleashed nebo Die Apokalyptischen Reiter) a jeho první zastávky v německém městě Norimberk. Záznam titulní skladby debutní fošny "Romulus" sledujte níže.

Paganfest i s kapelou Ex Deo dorazí i do České republiky. Koncert se odehraje 27. září v Masters of Rock Café ve Zlíně.


"Pussy" od Rammstein už je venku

16. září 2009 v 22:44 | Seda |  Music News
Konečně jsme se dočkali, dlouho očekávané video "Pussy" od německých drtičů Rammstein je už venku. Tuto novinku nebudeme nijak prodlužovat a video můžete sledovat tomto odkazu.


Tenacious D - The Pick of Destiny

16. září 2009 v 15:30 | Seda |  Recenze
the DTenacious D je velice zvláštní skupina, která je vedena spíše herci než muzikanty. Kapela se do podvědomí fanoušků dostala až svým filmem, vydaným v roce 2006. Na svém kontě má Jack Black a Kyle Gass (nebo zkráceně JB a KG) dvě alba, film a DVD se záznamem ze svého koncertu. Tenacious D fungují už od roku 1994, v té době například měli svoji stejnojmennou show na televizní stanici HBO. S debutovým albem přišli v roce 2001, této práci se dostalo velice dobré kritiky, i přesto, že songů tam máte asi jen pět, ostatní jsou jakési proslovy, různé situace a podobně. Tenacious D dokonce vystupovali i s legendární Metallicou na jednom koncertě, kde jí dělali předkapelu.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Seznamy songů k novým albům Roba Zombieho a Nile

16. září 2009 v 10:54 | Monsterfuck |  Music News
>>> 10. září vydá Rob Zombie svou novou a očekávanou sólovku. Další kolekce jeho písniček bude ukryta pod lehce zapamatovatelným názvem "Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool" (aneb proč pojmenovávat věci jednoduše, když se dají pojmenovat složitě). Už 29. října se vydá na turné na podporu alba. Koncertovat začne v Severní Americe.

01. Jesus Frankenstein
02. Sick Bubble-Gun
03. What?
04. Mars Needs Women
05. Werewolf, Baby
06. Virgin Witch
07. Dream Factory
08. Burn
09. Cease to Exist
10. Werewolf Women of the SS
11. The Man Who Laughs

>>> Rob Zombie ale samozřejmě není jediný, kdo chystá novou desku. Vydávat budou také egyptologové Nile. Jejich novinka ponese jméno "Those Whom the Gods Detest". Podle slov hlavního mozku Karla Sanderse bude album nejvyzrálejší dílo kapely s mnoha orientálními vlivy. Datum vydání je stanoveno na 3. listopadu.

01. Kafir!
02. Hittite Dung Incantation
03. Utterances of the Crawling Dead
04. Those Whom the Gods Detest
05. 4th Arra of Dagon
06. Permitting the Noble Dead to Descend to the Underworld
07. Yezd Desert Ghul Ritual in the Abandoned Towers of Silence
08. Kem Khefa Kheshef
09. The Eye of Ra
10. Iskander D'hul Karnon


Obal(y) novinky od Slayer

15. září 2009 v 17:45 | Monsterfuck |  Music News
Legendární Slayer odhalili obal své příští desky. Nebo lépe řečeno obaly, neboť "World Painted Blood" bude k sehnání se čtyřmi obálkami. Na každé z nich bude část mapy světa, upravené k obrazu kapely. Všechny dohromady pak budou tvořit kompletní mapu Země (aneb thrash metalový zeměpis). Pro lepší pochopení zhlédněte obrázky níže.

Limitovaná verze alba zvaná "World Painted Blood Deluxe Edition" bude mít svojí vlastní podobu světové mapky, rozšířený booklet a také DVD s krátkým (cca 20 minut) animovaným filmem "Playing with Dolls", v němž zazní i některé songy z nového alba. To vše v digipacku, který bude ukrytý v "kravě rudé, průhledné" krabičce.


Nálož nových klipů

14. září 2009 v 18:46 | Monsterfuck |  Music News
Dvě stylově rozdílné, ale zajímavé formace se sešly v dnešní videoklipové novince...

>>> První na řadě je legenda Alice in Chains, která zveřejnila první video ukázku ze své nové a dlouho očekávané desky "Black Gives Way to Blue", což bude první nový materiál kapely po mnoha dlouhých letech. Klip ke skladbě "Check My Brain" sledujte zde.

>>> Nový klip vyplivla také kanadská mlátička Despised Icon. "Day of Mourning" je titulní song nového alba, jež vyjde 22. září. Video společně s dokumentem o jeho natáčení můžete sjíždět níže.Nine Inch Nails se loučili ve velkém stylu

13. září 2009 v 18:18 | Corey(8) |  Music News
Industriáloví průkopníci z Nine Inch Nails (nebude lepší mluvit v jednotném čísle?) se 10. září rozloučili se světly reflektorů, naposledy přičichli k oponě, zamávali fanouškům a na časově neomezenou dobu opustili koncertní pódia. Ještě předtím však parta okolo jediného a jedinečného Trenta Reznora vytáhla kdesi z podrážek svých bot následující mega-setlist:

01. Home
02. Somewhat Damaged
03. The Collector
04. Discipline
05. March of the Pigs
06. Something I Can Never Have
07. The Frail
08. The Wretched
09. Ruiner
10. Head Down
11. Burn
12. Just Like You Imagined [
host Mike Garson]
13. La Mer [
host Mike Garson]
14. Eraser [
host Mike Garson]
15. The Becoming [
host Mike Garson]
16. Down in the Park [
host Mike Garson]
17. Down in the Park [
host Gary Numan]
18. Metal [
host Gary Numan]
19. I Die: You Die [
host Gary Numan]
20. 1,000,000
21. Letting You
22. Survivalism
23. Suck
24. Down in It
25. The Hand That Feeds
26. Head Like a Hole

První přídavek:

27. Me, I'm Not [
host Atticus Ross]
28. The Warning/Sign [host Dave Navarro]
29. Piggy [remix]
30. Gave Up

Druhý přídavek [host The Dillinger Escape Plan]:

31. Mr. Self Destruct
32. Wish

Třetí přídavek:

33. Atmosphere
34. Dead Souls
35. The Good Soldier
36. The Day the World Went Away
37. Hurt
38. In This Twilight

Koncert, který se konal v losangeleském Wiltern Theater, byl poslední show v rámci rozlučkového Wave Goodbye Tour a vyprodaná hala (2200 míst) mohla na pódiu sledovat speciální hosty jako například The Dillinger Escape Plan nebo Garyho Numana, jenž je Reznorovou hlavní hudební inspirací. Několik videí z koncertu najdete zde!

Ensiferum - From Afar

12. září 2009 v 9:00 | Monsterfuck |  Recenze
From Afar
Ensiferum jsem měl svého času docela rád. První dvě alba nebyla vůbec špatná. Jejich třetí řadovka už sice šla s kvalitou dolů a s dávkou klišé naopak nahoru, přesto se to pořád dalo poslouchat. Aktuální počin "From Afar" jde ale ještě dál a směle se tak může pyšnit titulem "nejdebilnější album Ensiferum". Relativně nedávno jsem tu pranýřoval Leaves' Eyes za jejich vikinskou kýčovitost. Jenže jestli jsou Leaves' Eyes kýč, pro nové Ensiferum už mě prostě nenapadá dostatečné přirovnání...

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Soulfly jdou v listopadu do studia

12. září 2009 v 8:14 | Monsterfuck |  Music News
Maxe Cavaleru ze Soufly si nedávno pro rozhovor odchytl server Fangoria.com. Padla také otázka týkající se nového alba kapely, na kterou Max odpověděl následovně:

"Práce jdou pozvolna. Právě teď zkoušíme dávat dohromady některé naše nápady s písničkami, které jsem složil na turné během posledních dvou let. Zatím máme jenom kousíčky a útržky, spoustu různých riffů a tak. Opravdu pořádně na tom začneme makat začátkem listopadu, kdy skončí naše turné a my rovnou nastoupíme do studia.

Nahrávání potrvá celý listopad a prosinec, takže vyjít by to mělo začátkem příštího roku. Záleží na tom, jak dlouho potrvá mix, master a výroba artworku. Tentokrát budeme nahrávat v Kalifornii a mix proběhne v Anglii. Až bude všechno hotové, oznámíme přesné datum vydání. Na to je ale ještě čas."


Sledujte nový klip Megadeth

11. září 2009 v 21:48 | Monsterfuck |  Music News
Thrashová stálice Megadeth natočila první video na podporu své nadcházející placky "Endgame", která vyjde už 15. září. Zfilmována byla pecka "Headcrusher". Klip sledujte zde!


Gorgoroth - Ad Majorem Sathanas Gloriam

11. září 2009 v 12:56 | Monsterfuck |  Recenze
Ad Majorem Sathanas Gloriam
Na Gorgoroth se mi líbí jedna věc. Když se po albu "Destroyer, or About How to Philosophize with the Hammer" začali s nahrávkou "Incipit Satan" a s příchodem zpěváka Gaahla a basáka Kinga vyvíjet směrem dál od klasického oldschool hoblování (pro potřeby recenze to můžeme nazvat post-black metalem, i když post-black metal vypadá přece jenom trochu jinak), sklidili od většiny recenzentů i fanoušků uznalé pokyvování hlavou. Pak ale nastal onen neblaze proslulý soudní proces o jméno kapely, kdy Gaahl s Kingem vykopli z Gorgoroth posledního zakládajícího člena (přičemž se ještě předtím za jeho zády postarali, aby práva na kapelu připadla jim); soud dal ale nakonec za pravdu Infernovi a práva na užívání značky Gorgoroth vrátil. Do toho všeho ještě přišlo prohlášení, že Gaahl je gay, což byla pro všechny "trve and cvlt" fandy poslední kapka a začali alba, na nichž se podílela inkriminovaná dvojice, nenávidět. Celkem ironie, neboť se vůbec nejedná o špatné desky. Právě naopak, jde o zatím nejprogresivnější období Gorgoroth.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Soundtrack k filmu Saw VI

11. září 2009 v 11:02 | Monsterfuck |  Music News
Šestý díl hororové série "Saw" bude mít stejně jako jeho předchůdci řízný soundtrack. Vyhřívají se v něm kapely jako Hatebreed, Suicide Silence nebo Mushroomhead (kompletní tracklist níže). Soundtrack bude v prodeji od 20. října, samotný film pak do českých kin dorazí o dva dny později.

První díl série "Saw" vznikl v roce 2004. Z nízkorozpočtového filmu (natáčení vyšlo na 1,2 milionu dolarů) se stal od té doby kult, který jenom v americkým kinech vydělal téměř 46-násobek svého rozpočtu! Od té doby jej pravidelně každý rok následuje nové pokračování.

Tracklist "Saw VI OST":
01. Hatebreed - "In Ashes They Shall Reap"
02. Lacuna Coil - "The Last Goodbye" *
03. It Dies Today - "Reckless Abandon"
04. Mushroomhead - "The Very Many Few" *
05. Chimaira - "Warpath" *
06. Danko Jones - "Code of the Road"
07. Suicide Silence - "Genocide" (Saw VI Remix) *
08. Memphis May Fire - "Ghost In The Mirror"
09. Outbreak - "The Countdown Begins" *
10. Shadows Fall - "Still I Rise" (Saw VI Remix) *
11. Type O Negative - "Dead Again"
12. Converge - "Dark Horse"
13. Kittie - "Cut Throat"
14. Nitzer Erbb - "Never Known" *
15. Every Time I Die - "Roman Holiday"
16. My My Misfire - "The Sinatra"
17. The Flood - "Lethal Injection"
18. James Brothers - "More Than a Sin"
19. The 69 Eyes - "We Own the Night"
20. Ventana - "Watch Us Burn"
21. Miss May I - "Forgive & Forget"

*dříve nevydané

Dying Fetus: kompletní novinka k poslechu

11. září 2009 v 10:53 | Monsterfuck |  Music News
Brutal death metalová mlátička Dying Fetus uvolnila celé své nové album "Descend into Depravity" k poslechu na této adrese. V obchodech bude fošna od 15. září.


Tarja Turunen odhalila koncertní sestavu pro příští turné

11. září 2009 v 10:44 | Monsterfuck |  Music News
Tarja Turunen, bývalá zpěvačka Nightwish, prozradila, kteří hudebníci s ní vyjedou na její příští turné Final Storm Tour 2009, které startuje 19. září v Nizozemsku. Během této koncertní šňůry se Tarja zastaví také v České republice, a to 16. října v Pardubicích.

Sestava pro Final Storm Tour 2009:
Tarja Turunen - zpěv
Alex Scholpp (Farmer Boys) - kytara
Oliver Holzwarth (Blind Guardian) - baskytara
Mike Terrana (Masterplan, ex-Rage) - bicí)
Christian Kretschmar (Schiller) - klávesy
Max Lilja (Hevein, ex-Apocalyptica) - cello

Puddle of Mudd připravují nové album

10. září 2009 v 21:30 | Corey(8) |  Music News
U nás ne tolik zavedená hard rocková formace Puddle of Mudd je, alespoň dle slov zpěváka Wese Scantlina, těsně před koncem nahrávání svého nového studiového počinu, který by měl nést název "Jacket on the Rack". Album, jehož producentem je Brian Howes, by mělo sjet z výrobní linky ještě během tohoto roku. V rozhovoru pro Quad City Times Scantlin prohlásil, že se jeho kapela na nové desce, na rozdíl od té předchozí, oprostí od všech vnějších vlivů a celou nahrávku si napíše sama.

"Poslední deska byla divná. Bylo tam hodně materiálu, s nímž nám někdo pomáhal, podíleli se na tom lidé, kteří do toho neměli být vůbec zapojeni. Byla to pro mne docela zvláštní situace. Tentokrát jsme se vydali mnohem přímočařejším způsobem. Všechno to bude o čistém rocku, nejde mi o to, aby se něco z toho dostalo na přední příčky hudebních žebříčků."

Zatím poslední album Puddle of Mudd, nazvané "Famous" (malá ochutnávka v podobě singlu "Psycho" tady), vyšlo v říjnu roku 2007 a do dnešního dne se jej jenom za oceánem prodalo přes 420 000 jednotek. Za celou svou kariéru pak skupina z Kansas City prodala přes osm milionů kusů svých čtyř řadových desek.

Septicflesh pomalu kutí novou desku

10. září 2009 v 21:21 | Monsterfuck |  Music News
Řekové Septicflesh (dříve působili jako Septic Flesh) už začali tvořit materiál pro svojí novou desku. Podle předběžného plánu by měli začít nahrávat nástupce alba "Communion" z roku 2008 příští léto a vydat jej na podzim. Nahrávka vznikne opět ve studiu Fredman ve Švédsku. Septicflesh také prozradili, že stejně jako u "Communion", i tentokrát se chystají spolupracovat s Pražskou filharmonií.

"S velkým potěšením vám oznamujeme, že jsme pro naše budoucí úsilí začali spolupráci se dvěma firmami. Spojili jsme své síly s The Agency Group (Dimmu Borgir, Lamb of God, Behemoth, Cannibal Corpse), kteří nám budou zajišťovat koncerty v Severní Americe, a s Hard Impact Management (Kataklysm, Arsis, Blackguard) jako naším novým celosvětovým managementem.

Dále bychom vás rádi informovali, že již pracujeme na nových skladbách, které se objeví na nástupci alba 'Communion'. Plán je takový, že příští léto nastoupíme s Fredrikem Nordströmem do Fredman Studia a také se opět chystáme spolupracovat s Pražskou filharmonií. Předběžné vydání je plánováno na podzim 2010."