Zpěvačka Nightwish o své sólové dráze

29. srpna 2009 v 17:50 | Corey(8) |  Music News
Zpěvačka finských Nightwish, Anette Olzon, se v jednom z nedávných rozhovorů rozpovídala o svém rozhodnutí pracovat se švědským producentem a skladatelem Andersem Baggem na materiálu pro svou debutovou sólovou nahrávku, která by měla být nahrána někdy začátkem příštího roku, tedy v době, kdy si její kmenová kapela bude užívat zaslouženého odpočinku. Podle Anette je zatím bezejmenné album "samozřejmě teprve v počáteční fázi příprav, ale chci se na písních podílet společně s Andersem a chci s tím začít co nejdřív. Anders na tom pracuje u sebe a já tady, pak dáme hlavy dohromady a uvidíme, co z toho vzejde. Bude to určitě rockové. Žádný metal, spíš rock."

K případnému ovlivnění jejího statusu v Nightwish řekla švédská rodačka následující: "Všichni víte, že tu kapelu miluji, navíc to není žádná sólová kariéra, jenom album. Nemůžu jen tak sedět a nic nedělat další rok a půl nebo dva [zatímco se Nightwish budou připravovat na vydání další studiovky - pozn. redakce]. Nechci působit v žádné jiné kapele, protože mám Nightwish. Sólová deska je proto perfektní. Mohu se sama rozhodnout, kdy a kde budu vystupovat - vše samozřejmě s přihlédnutím k tomu, kdy Nightwish přijdou s něčím novým. My to nevíme. Vše je v rukou Tuomase [Holopainena, klávesák Nightwish], to on je mozek. My ostatní jsme pouhé nástroje."

Anette je jednou z vyvolených dívek, které se nám podařilo přemluvit k účasti v naší anketě o nejsexy metalistku současnosti. Hlasovat můžete zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 29. srpna 2009 v 18:15 | Reagovat

Ten poslední odstavec je na tom nejzajímavější :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama