Symphony X - Paradise Lost

19. srpna 2009 v 12:03 | Earthworm |  Recenze
"Ztracený Ráj", aneb "Paradise Lost" je epická báseň Johna Miltona, která pojednává o vyhnání z ráje Adama a Evy. Michael Romeo, kytarista a hlavní mozek americké power/progressive metalové smečky Symphony X, se rozhodl zpracovat toto dílo do koncepčního alba a v roce 2007 spatřilo "Paradise Lost" světlo supermarketů a e-shopů.

Bylo to moje první album Symphony X a já se toho trochu bál, protože je tato skupina často srovnávána s Dream Theater, a tak jsem si myslel, že to bude jen nějaká laciná napodobenina a od alba jsem nečekal vůbec nic. Nevím, proč jsou tyto dvě kapely srovnávány, protože spolu nemají, kromě množství skillu v rukou instrumentalistů a zlata v hrdlech vokalistů, společného vůbec nic. Moje nadšení začalo hned s designem desky, obálka je vážně super, a já jen doufal, aby byl obsah alespoň stejně tak dobrý.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 19. srpna 2009 v 12:25

Některý pasáže sou výborný, ale jiný sou zase totální nuda. Jedinej úplně bezchybnej song je právě to intro :D Sóla mě spíš serou, než aby mě bavili, podobný kytarový onanie nemám moc rád :-) Svoje objektivní kvality to má, ale  neni to hudba pro mě. Fandům žánru se to určitě bude líbit víc než mě, ale i tak mi hodnocení 90% příde hoooooodně přestříklý ;-)

2 Seda Seda | 19. srpna 2009 v 16:31

Album jsem neslysel, procital jsem ale jiny recenze a vetsinou to ma podobny hodnoceni. Takze podle me to prestrikly ani tak neni :P

3 Corey(8) Corey(8) | E-mail | 19. srpna 2009 v 17:50

dal bych tak 70%, ale neslyšel jsem to.. :-D  :-D

4 earthworm earthworm | 20. srpna 2009 v 11:45

Na první poslech bych dal taky tak 70% ale kouzlo je v tom že čim víc to posloucháš tim je to lepší, taky se mi to zdálo po prvnim oslechu že je půlka super a půlka debilní :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama