Červen 2009

Wallpaper - červen - Burzum

30. června 2009 v 19:00 | Corey(8) |  Tapety


Skupina: Burzum
Autor: NeXteR
Rozlišení: 1440 x 900

Suicide Silence – No Time to Bleed

29. června 2009 v 18:26 | Maggot |  Recenze
V dnešní době se nevyplatí zastavovat. Pokud jen trošku zaváháte, budete nemilosrdně smeteni vlnou pokroku, kterou si prošel i celý hudební průmysl za posledních několik let. Suicide Silence tvrdí to samé: "Není čas krvácet"! Zástupci moderní vlny deathcoru se vyšvihli z ničeho a vypracovali se na samotný vrchol potravního řetězce z prachu, špíny a hniloby. První deska "The Cleansing" byla a v podstatě stále je precizně nahraná, její následovník, čerstvě narozené album "No Time to Bleed", se vrací spolu s celou kapelou daleko silnější, nacpaná steroidy, ovšem stejně tak daleko smyslnější. Při poslechu si uvědomíte, kdo je tu vlastně král deathcoru. Pokud se vám tedy líbila předchozí deska, nebudete na tom jinak ani s "No Time to Bleed".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Linkin Park u Kuby Kimmela - video online

29. června 2009 v 15:24 | Corey(8) |  Music News
Linkin Park se objevili coby hudební hosté v pořadu "Jimmy Kimmel Live!", který vysílá každou středu americká televizní stanice ABC. Pokud se chcete podívat, jak zní v live provedení jejich nejnovější flák "New Divide", jenž byl sepsán a nahrán speciálně pro potřeby letního blockbusteru "Transformers 2: Pomsta poražených", můžete tak učinit níže. Videoklip k songu "New Divide" se stal letošním nejsledovanějším videem na portálu MySpace Music, kde si jej za první čtyři dny po zveřejnění prohlédlo přes dva miliony uživatelů. Video si navíc drží od svého zveřejnění status každodenně nejsledovanějšího videa na celém MySpace. Robotické mašinky, věčně pubertálního Shiu LaBeoufa a výstřihem hrající Megan Fox můžete v kinech obdivovat od 25. července. Linkin Park můžete ve skvělé obrazové kvalitě obdivovat (nebo cokoliv jiného) tady a teď:


Melodie a tvrdost nestojí proti sobě, tvrdí Lombardo

27. června 2009 v 12:45 | Corey(8) |  Music News
lombardo
Redaktor britského bulvárního deníku Sun, Darryl Sterdan, pořídil před pár dny vcelku zajímavé interview s bubeníkem legendárních metalových průkopníků Slayer, Davem Lombardem, jenž povídal například o nadcházejícím turné s Megadeth, fanoušcích Slayer i nové desce "World Painted Blood" (s užíváním tohoto názvu je Lombardo zatím opatrný). Překlad pasáže, která se věnuje právě velmi očekávanému novému albu, najdete zde:

Lombardo: "Zatím to není hotové. Nemáme pro to zatím název ani obal. S mixováním celé nahrávky jsme hotovi zhruba tak ze 3/4. Ale už teď můžu říct, že je to srovnatelné s klasikami jako 'Reign in Blood', 'South of Heaven' a 'Seasons in the Abyss' - a nebojte, netvrdil bych to, kdybych to nemyslel vážně. Melodie vokálů a jejich celkový sound je velmi přístupný velkému spektru posluchačů - ale ne tak, aby lidé říkali 'Kámo, oni jsou teď strašně komerční.' To v žádném případě, prostě je to jen trochu víc melodické. Lidé se trochu bojí slova melodie, protože pro velkou část je to synonymum ke slovu veselý. Ale melodická hudba může být klidně i temná a extrémní. Není to nic, čeho by se měl člověk bát. Hudba se dělí jenom na dobrou a špatnou - dobrá hudba obsahuje něco, co tě chytne a už nepustí, prostě něco, co tě dokáže bavit."

Machine Head - nové proshot záběry online

27. června 2009 v 11:25 | Corey(8) |  Music News
Profesionálně natočené záběry z vystoupení Machine Head na letošním ročníku festivalu Kobetasonik, který proběhl 19. června ve španělském Bilbau, můžete sledovat níže. Parta okolo frontmana Robba Flynna neúnavně pokračuje v koncertování na podporu své předloňské desky "The Blackening", která se dočkala, jako vůbec první deska těchto amerických thrash metalových veteránů, nominace na cenu Grammy. A jelikož si dobré duše z labelu Roadrunner Records nemohly nechat ujít možnost vytřískat z úspěšného matroše ještě nějaký ten centík, dočkalo se loni "The Blackening" i své speciální edice, jež obsahuje například velmi úspěšný cover songu "Hallowed Be Thy Name" původně od Iron Maiden.

Zatím není jasné, kdy se Machine Head nastěhují znovu do studia, podle koncertního rozvrhu to však vypadá, že dřív než v průběhu příštího roku to nebude. Pokud tedy netrpělivě vyhlížíte nové album, musíte si nechat zajít chuť minimálně do konce roku 2010.
"Struck a Nerve":


Alestorm mají nové video

26. června 2009 v 21:26 | Monsterfuck |  Music News
Skotští veselí piráti Alestorm nabrali na svoji palubu nový videoklip k songu "Keelhauled". Písnička pochází z jejich druhého, nedávno vydaného alba "Black Sails at Midnight". Podívat se na něj můžete zde:


Ex Deo - Romulus

26. června 2009 v 15:58 | Monsterfuck |  Recenze
O debutovém albu ExDeo, "Romulus", se toho poslední dobou namluvilo a napsalo opravdu dost. Ale konečně až teď, po vydání desky, máme možnost zjistit, zda si tento počin pozornost opravdu zaslouží. Odpověď je jednoznačné ano. Maurizio Iacono z Kataklysm si pro tento svůj projekt vybral téma mimořádně zajímavé - antický Řím - a co je hlavní, doplnil koncept výbornou hudbou.

Přestože i Ex Deo mají nejblíže ke škatulce death metalu, brutality a tahu na bránu domovských Kataklysm zdaleka nedosahují. "Romulus" sází mnohem více na atmosféru a hloubku namísto zabijáckých sypaček a rubanic, což je jedině dobře, protože se záměř opravdu vydařil - jinak samozřejmě nic proti Kataklysm a podobným sypačkám, i těch je občas potřeba. Nečekejte ale zase nějaký ucajdaný umíráček, muzika Ex Deo totiž také řádně šlape, jen je tu a tam proložena kouskem římské atmosféry. Zkráceně řečeno, je to prostě dobrá hudba a dál se v tom nepitvejme.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Marduk a červi

25. června 2009 v 11:45 | Monsterfuck |  Music News
"Wormwood". Tak zní název nové desky švédské black metalové mašiny Marduk. Tento nástupce alba "Rom 5:12" je stále ještě natáčen v rodném městě kapely Norrköpingu. Produkci si vzal na starost baskytarista Devo. Vydání se dočkáme někdy během podzimu (předběžně je uváděno září, ale datum se téměř jistě ještě bude posouvat).

Po vydání "Wormwood" se Marduk vydají turné Funeral Nation, které započne v Evropě. V dosud potvrzených datech Česká republika není. Na Marduk se ale můžete vydat na festival Brutal Assault v Josefově, kde by měli hrát 8. srpna (tj. poslední den festivalu).


Shadows Fall představují své nové album

24. června 2009 v 23:37 | Monsterfuck |  Music News
Jak jste se nedávno mohli na Sicmaggot dočíst (ehm, dva články zpátky), Shadows Fall pojmenovali svou nadcházející desku "Retribution". Dlouho ale neváhali a zveřejnili o ní mnohem více detailů. K vydání dojde 15. září a produkci se postral Chris Harris (Hatebreed, Whitechapel nebo Municipal Waste). Na klasickou dávku v podobě seznamu songů a obalu mrkněte níže. Kapela už také hrála jeden z nových songů ("A Public Execution") naživo, záznam můžete zhlédnout zde na YouTube (kvalita sice není nijak extra vysoká, ale alespoň něco).

01. The Path to Imminent Ruin
02. My Demise
03. Still I Rise
04. War
05. King of Nothing
06. The Taste of Fear
07. Embrace Annihilation
08. Picture Perfect
09. A Public Execution
10. Dead and Gone


Disturbed: Praha - Roxy, 23.6.2009

24. června 2009 v 16:42 | Seda |  Reporty
Nezničitelní Disturbed nám přijeli ukázat, co umí, a vybrali si pro to datum 23.6. a jako místo pražský klub Roxy. Tato parta se k nám podívala po celých devíti letech, poprvé u nás byli jako support dnes již upadajícího Marilyna Mansona. Začátek koncertu byl plánovaný na sedmou, ale jako skoro všude nějaké to menší zpoždění bylo, a sice zhruba 10 minut.

Když už jsme vevnitř a čekáme na start, tak se dočkáme české skupiny the.switch. Pokud jste byli 9. června na KoRn, určitě se vám jméno této skupiny vybaví, hráli totiž i před nimi. Tuto kapelu jsem do té doby ani neznal, poslechl jsem si jen pár songů, než jsem vyšel na koncert. Na jedné straně se na internetu se the.switch nadává, že znova už je ti dotyční nechtějí slyšet a nemají tam co dělat, ale na straně druhé na ně padá i chvála, že momentálně patří mezi nejlepší české kapely a lépe nikdo vybrat nemohl. A můj názor? Jejich vystoupení v sobě neskrývalo nic extra, pro mě byli zklamáním. Na začátku bylo na klucích vidět, že své vystoupení prožívají a baví je, zasloužili by si ale lepší publikum, než jsme byli my. O potlesk a zvedání rukou si často museli sami požádat, lidé spíše stáli a koukali, než aby si je užívali. Kytaru jsem vůbec neslyšel a zpěvu nerozuměl ani slovo. Pochválit snad můžu jen bubeníka, který mi připadal z celé skupiny nejlepší. the.switch se také pokoušeli o slipknoťácké "jumpdafuckup", což jim sice vyšlo, ale docela dlouho trvalo dostat všechny diváky dolů na zem. Když se nás zpěvák snažil rozezpívat nebo chtěl, aby se zpívalo místo něj, chytal se jen málokdo. the.switch mě o svých kvalitách nepřesvedčili, naštěstí ale moc dlouho nehráli.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Fotky byly vypůjčeny ze serveru Musicserver.cz (autor: Vladimír Komjati)

Novinky... spousta novinek

23. června 2009 v 10:18 | Monsterfuck |  Music News
>>> Jak už titulek napovídá, na programu je toho hodně, tak se nijak nezdržujme úvodními kecy. První v pořadí je "jůesej metalkór" v podání Shadows Fall, kteří na nás vybalili název své příští desky - "Retribution". Vydání je plánováno na 15. září.

>>> I druhá kapela dnešního článku má rovněž v kolonce americkou vlajku. DevilDriver mají na kontě nový klip "Pray for Villains" na podporu nadcházející fošny stejného názvu (vychází 14. července). Video je sice venku už pěkných pár dní, ale protože nám to uniklo, máte to tady alespoň teď, ať si splníme informační limit:


>>> Další výlet bude opět za oceán, tentokráte ale za Killswitch Engage, o jejichž stejnojmenné novince se toho napsalo už dost. Teď ale máte možnost si ji poslechnout úplně celou na oficiálním MySpace kapely. Kupovat můžete od 30. června.

>>> Ameriky bylo dost, na řadě jsou Poláci Behemoth. Každý, kdo netrpělivě čeká na jejich desku "Evangelion", která vychází 9. srpna, určitě si rád prohlédne nově přebudovaný MySpace profil právě v barvách "Evangelion", kde kromě nových promo fotek najdete i nový song "Ov Fire and the Void" k poslechu.

>>> A na závěr jsou tu thrash metalové hoši Evile z Velké Británie, kteří vypustili komplet info servis o svém nadcházejícím počinu. Jmenovat se bude "Infected Nations" a vyjde 22. září. Tracklist a obal můžete podrobit průzkumu níže:

01. Infected Nation
02. Now Demolition
03. Nosophoros
04. Genocide
05. Plague to End All Plagues
06. Devoid of Thought
07. Time No More
08. Metamorphosis
09. Hundred Wrathful DeitiesFear Factory ruší koncerty

22. června 2009 v 14:32 | Monsterfuck |  Music News
Znovureformovaní Fear Factory byli nuceni na poslední chvíli zrušit svůj první plánovaný koncert po reunionu, který se měl odehrát včera (tj. neděle 21. června) na španělském festivalu Metalway. Důvodem jsou spory ohledně užívání jména Fear Factory. V nově stvořených Fear Factory totiž hrají jen dva z původních členů, Burton C. Bell - zpěv a Dino Cazares - kytara. Ex-členové kapely Raymond Herrera (bicí) a Christian Olde Wolbers (basa, později kytara) teď své bývalé parťáky žalují.

Podle jednoho zdroje ruší Fear Factory také všechny své koncerty mezi daty 3.-12. srpna, což by zahrnovalo i český festival Brutal Assault. Ostatní domluvené koncerty jsou údajně rovněž v ohrožení.

UPDATE: Fear Factory na Brutal Assaultu opravdu nevystoupí. Potvrdili to pořadatelé festivalu. Kromě Fear Factory zrušili své vystoupení na této akci i kapely Gwar, Krisiun a Bonded by Blood. Vyjádření pořadatele a důvody výpadku těchto skupin si můžete přečíst na oficiálních stránkách Brutal Assaltu.


Suicide Silence a jejich hra na podporu novinky

19. června 2009 v 19:41 | Monsterfuck |  Music News
Suicide Silence vydali krátkou internetou hru, aby podpořili své nadcházející album "No Time to Bleed", které vyjde 30. června. Tuto krvavou hříčku můžete najít zde.

Tracklist "No Time to Bleed":
01. Wake Up
02. Lifted
03. Smoke
04. Something Invisible
05. No Time to Bleed
06. Suffer
07. …and Then She Bled
08. Wasted
09. Your Creations
10. Genocide
11. Disengage

Další dvě kapely opouští Unholy Fest

18. června 2009 v 16:02 | Monsterfuck |  Music News
Už je to pomalu trapné psát to jako novinku, ale další dvě skupiny odřekly účast na ostravském Unholy Festivalu. Tentokrát se jedná o Impaled Nazarene a české Root. Důvody jsou stejné jako v předchozích případech - neseriózní jednání ze strany pořadatelů, nedodržení podmínek atd. Root navíc na svých stránkách píší, že se zřejmě jedná o podvod a Impaled Nazarene se zase vyjádřili, že celý festival je "zkurvený vtip" a přejí hodně štěstí těm, ktěří si už koupili lístky. Vystoupení už dříve zrušili Cradle of Filth, Gorgoroth, Amon Amarth, Obituary, Enslaved, Taake a Hate. Celkem tedy již devět kapel.

UPDATE: Další vypadlou kapelou jsou Švédové Shining. Důvody jsou opět stejné. Ve zprávě na svých stránkách ale slibují, že i tak by měli zanedlouho v České republice zahrát (pod jiným pořadatelem samozřejmě).

Unholypiča

Nové video Napalm Death

17. června 2009 v 17:29 | Monsterfuck |  Music News
Jedni z praotců grindcoru - Napalm Death - mají na kontě nové video k titulnímu songu z poslední fošny "Time Waits for No Slave". Zhlédnout jej můžete právě zde:


Theatre of Tragedy se svojí novinkou

17. června 2009 v 17:27 | Monsterfuck |  Music News
Norové Theatre of Tragedy odhalili jméno svého nadcházejícího alba - "Forever Is the World". Vydání je plánováno na 18. září. Podle slov kapely je už nahráno teď se celý materiál mixuje.

Kromě titulu desky jsou známy už i názvy některých písniček - například "Frozen", "Deadland", "Illusions", "Hide and Seek", "Forever Is the World", "A Nine Days Wonder" nebo "Hollow".

Konec Gorefest

16. června 2009 v 14:20 | Monsterfuck |  Music News
Nizozemští death metalisté Gorefest zveřejnili na svých stránkách zprávu, že končí svojí činnost. Poprvé se rozpadli v 1998 a začali opět hrát roku 2005. Tentokrát to ale vypadá na definitvní konec.

"Po dvou albech, na která jsme opravdu pyšní, a po stovkách koncertů, vyvstala otázka: co dál? Odpověd je jednoduchá: nic. (...) Každá jízda jednou skončí. Teď končí ta naše."

Zkráceně řečeno, svět je opět chudší o jednu pořádnou death metalovou skupinu.


Kompletní debut Ex Deo k poslechu

15. června 2009 v 19:33 | Monsterfuck |  Music News
Pokud patříte mezi ty, kteří netrpělivě čekají na debutní album "Romulus" od Ex Deo, projektu Maurizia Iacona z Kataklysm, určitě uvítáte možnost si celou desku poslechnout na oficiálním MySpace. Fyzický nosič bude k dispozici ke koupi od 19. června v Evropě a od 30. za oceánem.

Tracklist "Romulus":
01. Romulus
02. Storm the Gates of Alesia
03. Cry Havoc
04. In Her Dark Embrace
05. Invictus
06. The Final War (Battle of Actium)
07. Legio XIII
08. Blood, Courage and The God's That Walk The Earth
09. Cruor Nostri Abbas
10. Surrender the Sun
11. The Pantheon (Jupiter's Reign)

K realizaci "Romulus" si Maurizio přizval nejen svou partu z Kataklysm, ale i členy skupiny Martyr a Blackguard. Speciální hostovačky mají na triku Nergal z Behemoth (zpěv v "Storm the Gates of Alesia"), Karl Sanders z Nile (sólo v "The Final War (Battle of Actium)") a Obsidian C z Keep of Kalessin (sólo v "Cruor Nostri Abbas").

Koncertně můžete na Ex Deo vyrazit 27. září do Masters of Rock Café ve Zlíně, kde projekt zahraje ve společnosti skupin Korpiklaani, Unleashed, Die Apokalyptischen Reiter, Alestorm a Blackguard.


In Vain: další odklad alba

15. června 2009 v 18:11 | Monsterfuck |  Music News
Smůla provází Nory In Vain a jejich plánovanou desku "Mantra". Po odkladu z letošního května na září příchází další zpráva, že album nevyjde dříve než v příštím roce. Další kombinace metalové avantgardy, progrese a extrému se tedy dočkáme až na začátku 2010.

"Velmi nás to mrzí, ale musíme vám oznámit, že naše nadcházející album 'Mantra' nebude vydáno dřív než na začátku roku 2010. Nemá to nic společného s kvalitou materiálu nebo našimi spory, ale je to kvůli labelu a jeho přeorganizaci všeho vydávání. Nemůžeme k tomu nic víc dodat. Je to absolutně mimo naši kontrolu.

Na druhou stranu, vydáním v roce 2010 dostane deska mnohem větší podporu a reklamu, takže se to nakonec možná vyplatí. Ještě jednou se tedy omlouváme za další odklad alba. Něco takového jsme vůbec nechtěli. Doufáme, že jste ještě neztratili všechnu důvěru a trpělivost k nahrávce."

Tracklist "Mantra":
01. Captivating Solitude
02. Mannefall
03. Ain't No Lovin'
04. On the Banks of the Mississippi
05. Circle of Agony
06. Wayakin (The Guardian Spirit of the Nez Perce)
07. Dark Prophets, Black Hearts
08. Sombre Fall, Burdened Winter

Zpěvák Trivium promlouvá z Download Festivalu

15. června 2009 v 17:46 | Corey(8) |  Music News
Jedna rychlonovinka dnešního rozpáleného dne - NME TV pořídila během letošního Download Festivalu, jenž probíhal během uplynulého víkendu v Donington Parku, poměrně zajímavé interview s frontmanem kapely Trivium, Mattem Heafym, který se rozpovídal například o předchozích vystoupeních Trivium na tomto festivalu, současných koncertech, přeplněných záchodech a dalších libůstkách. Rozhovor můžete sledovat zde:


Zatím poslední album floridských mladíků, nazvané "Shogun", vyšlo 30. září loňského roku u Roadrunner Records.

Tracklist novinky Immortal

14. června 2009 v 17:57 | Monsterfuck |  Music News
Legenda norského black metalu Immortal se chystá po sedmi letech vydat nové studiové album. Jak jsme již informovali, ponese název "All Shall Fall" a dnes byl zveřejněn i seznam songů. S vydáním se počítá někdy na podzim.

8. srpna se Immortal konečně představí poprvé v České republice jako jedni z headlinerů festivalu Brutal Assault v Josefově.

01. All Shall Fall
02. The Rise of Darkness
03. Hordes to War
04. Norden on Fire
05. Arctic Swarm
06. Mount North
07. Unearthly Kingdom

Nová deska Alice in Chains v barvách

14. června 2009 v 12:49 | Corey(8) |  Music News
Legendární Alice in Chains vydají 29. září letošního roku konečně své dlouho očekávané nové album, které ponese název "Black Gives Way To Blue"; půjde o první sbírku nového materiálu po více než deseti letech. Skupina začala s nahráváním desky už loni v říjnu s producentem Nickem Raskulineczem (Rush, Stone Sour, Foo Fighters, Trivium) a v současné době se věnuje finálnímu mixování celé nahrávky.

"Byl to sakra dlouhý příběh," řekl kytarista a zpěvák Jerry Cantrell. "Jsme rádi, že jsme našli svůj nový domov u vydavatelství Virgin/EMI a těšíme se, až napíšeme dalších několik kapitol do knihy Alice in Chains."

"Jsme teď v dobrém rozpoložení," dodává bubeník Sean Kinney. "Udělali jsme desku, z které máme všichni opravdu velkou radost, jsme jeden tým, který do hudby dává neuvěřitelnou vášeň, a nemůžeme se dočkat, až fanoušci uslyší naše nové písně."

"Alice in Chains sehráli významnou roli v procesu hudební evoluce a pořád nemůžu uvěřit tomu, že s nimi spolupracujeme. Jejich nová hudba lidem připomene věci, které jim tak dlouho scházely," uzavírá Jeff Kempler, zástupce labelu EMI.

KoRn na Download Festivalu - videa online

14. června 2009 v 12:09 | Corey(8) |  Music News
Pokud jste z nějakého důvodu prošvihli vystoupení KoRn na letošním Download Festivalu, nemusíte nutně házet kosu do žita. Celé vystoupení si totiž proháčkovalo svou cestu na internet, a tak se na něj mohou podívat i všichni opozdilci, kterým utekl live stream této show na oficiálních stránkách Downloadu. Videa sledujte zde:

KoRn - "Chi":


KoRn - "Did My Time":


KoRn - "Another Brick in the Wall":


Kompletní show ve formátu FLV můžete stahovat zde!

Nový klip Linkin Park

12. června 2009 v 22:58 | Monsterfuck |  Music News
Linkin Park mají nový videoklip, a to k písni "New Divide", kterou natočili pro soundtrack k filmu "Transformers: Revenge of the Fallen" (u nás jako "Transformers: Pomsta poražených"; v českých kinech od 25. června). Video můžete zhlédnout zde:


Gorgoroth ruší svou účast na Unholy Festu

12. června 2009 v 22:54 | Monsterfuck |  Music News
Další skupina odřekla svojí účast na ostravském (ale polskou agenturou pořádaném) Unholy Festu. Tentokrát se jedná o norské black metalisty Gorgoroth, kteří měli být jednou z hlavních hvězd akce. Situaci kapela vysvětluje na svém oficiálním MySpace:

"Gorgoroth nebudou hrát na Unholy Festu v Ostravě 24. července, přestože jsou stále vedeni mezi kapelami na stránkách festivalu. Žádná dohoda nebyla vůbec uzavřena. Snažili jsme se jednat s promotéry, aby se vystoupení uskutečnilo, ale všechna jednání nikam nevedla kvůli jejich téměř nulové komunikaci. Gorgoroth tak NEBUDOU účinkovat na festivalu."

Dodejme, že se jedná již o pátou skupinu, která takto oficiálně odřekla účast na akci. Jmenovitě se kromě Gorgoroth jedná o Enslaved, Taake, Amon Amarth a Obituary. Vždy se jednalo o stejný důvod - nulová komunikace pořadatelů a nedodržení dohod. Na internetu se dále šušká o neúčasti i několika dalších kapel, ale žádná z nich se k tomu ještě nevyjádřila. Faktem ale je, že například takoví Satyricon už festival nemají mezi potvrzenými koncerty na svých stránkách, přestože tam ještě před časem byl.

UPDATE: Svojí účast už oficiálně odřekli i Cradle of Filth. Zveřejnili to dnes na svých oficiálních stránkách. Důvody jsou stejné jako ve všech ostatních případech.

UPDATE: Vystoupení zrušili už i Poláci Hate.