Orphaned Land konečně nahrávají

5. května 2009 v 20:56 | Monsterfuck |  Music News
Izraelští vizionáři Orphaned Land konečně začali nahrávat své dlouho očekávané a také dlouho odkládané album "ORwarriOR", k čemuž se vyjádřil i hlavní mozek a vokalista kapely Kobi Farhi:

"Zdravím všechny ORphaned bojovníky světla - jsme šťasti, že jsme konečně vstoupili do studia, abychom vám předali dlouho očekávané koncepční dílo 'ORwarriOR'. Album bude mít více jak 70 minut a jako obvykle bude obsahovat spoustu tradičních nástrojů a různých jazyků. Podle mého názoru to je nejlepší deska Orphaned Land vůbec! Nemůžeme se dočkat, až ji budete mít v ruce, těšíme se také na turné a setkání s vámi všemi během cest. Sledujte náš deník ze studia na našem Ultimate Metal fóru (odkaz zde) a brzy naviděnou! Váš osiřelý [osiřelý = orphaned - pozn. redakce] bratr Kobi."

Producentem alba bude Steven Wilson (Opeth, Porcupine Tree) a ani on si neodpustil komentář k novince: "Konečně! Mám radost a těším se na mixování nového alba Orphaned Land. Jsem si jistý, že tohle bude jedno z největších a nejoriginálnějších alb na metalové scéně!"

Zatím poslední řadovka Orphaned Land s názvem "Mabool: The Story of Three Sons of Seven" vyšla před dlouhými pěti lety v roce 2004.

V současnosti mají Orphaned Land potvrzené jen jediné dva koncerty, přičemž jeden z nich bude na letošním Brutal Assaultu v Jaroměři.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama