Old Man's Child - Slaves of the World

29. května 2009 v 16:48 | Monsterfuck |  Recenze
Slaves of the World
Před mnoha dávnými věky, kdy byl underground opravdu undergroundem a po black metalové scéně se neproháněli tuny trapných pozérů, vznikli i Old Man's Child. Tehdy ještě jako regulérní kapela přežili až dodnes, i když teď působí v podobě jednočlenného projektu Galdera, který později nastoupil i do Dimmu Borgir. Ti jsou dnes pro něj skupinou číslo jedna, tudíž se Old Man's Child věnuje jen v přestávkách mezi jejich alby. A protože Dimmu Borgir v poslední době zrovna nehýří aktivitou a většina členů se rozprchla do svých bočních projektů, Galderova cesta tudíž vedla logicky k Old Man's Child a nové desce "Slaves of the World".

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 uNs_ uNs_ | 29. května 2009 v 17:33

Já radši tohle http://www.youtube.com/watch?v=3SPvJFqASEM  ;
Bylo to pro mne překvapení roku 2008 a toto skvělé album doporučuju!

2 Whiplash Whiplash | 29. května 2009 v 22:21

asi tak odpovidajici recenze... mne to album moc nechytlo ale co mne opravdu prekvapilo je nove album dream theater to album je nechci prehanet.... ale to  nejlepsi co sem slysel za posledni ROK!!!  O_O  O_O to album nema zadny slaby stranky... nic co by mne tam nesedelo vse beha jak svycarsky hodinky priznam se ze u songu Count of tuscany sem ukapl i slzu   :-D (to se mne zatim podarilo vcetne tohoto u 3 songu + linkin park tam sem brecel smichy  :-D )s timto albem ma podle mne theater i na bozi metallicu PROSTE KDO NEUSLYSI NEUVERI TAK BYCH TO REKL!!!

3 uNs_ uNs_ | 30. května 2009 v 9:14

Jak může někdo brečet u hudby?? :D
To teda nežeru, protože buď se hudba líbí a nadchne, a nebo se nelíbí a unudí vás k smrti. Ani jedna skutečnost nenasvědčuje k brečení!

4 earthworm earthworm | 30. května 2009 v 16:58

tak to jsi toho jeste slysel malo :)
jinak ja jsem nove DT jeste neslysel ale kazdej rika ze je to hodne slabota, ale to jsou ty true fans, co maj prolezlou i starsi tvorbu, takze zalezi na tom, jestli i ty mas skrz naskrz prosle images and words nebo awake :)

5 Monsterfuck Monsterfuck | 30. května 2009 v 17:13

Mě teda DT nikdy moc nebrali, přidou mi až moc přeceňovaný. Netvrdim že to sou ňáký mrdkoňové co neuměj hrát, ale prostě mě to nechytlo:) To nový CDčko  sem sice ještě neslyšel, ale pochybuju, že se mi vůbec bude chtít po něm schánět:)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama