close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Duben 2009

Headliner pro letošní Metalgate potvrzen

30. dubna 2009 v 21:13 | Monsterfuck |  Music News
MetalGate Spring Prelude
Druhý ročník severočeského festivalu MetalGate již zná svou hlavní hvězdu - stali se jí God Dethroned z Nizozemska. Na festivalu dále vystoupí Bad Face, Hyperion, Abstract Essence, Ador Dorath, Galadriel (SVK), Livores Mortis a Amortez. MetalGate se koná 20. června 2009 v areálu Vostrov u Mnichova Hradiště.

Samotnému festivalu předcházejí dvě klubové akce - MetalGate Awakening, která se za účasti DMC, F.O.B., Liveevil a Euthanasia odehrála 18. dubna; a MetalGate Spring Prelude, která se odehraje 16. května v pražském klubu Exit Chmelnice s kapelami Demencia Mortalis, D.A.D., Return to Innocence, V.A.R., Mortfilia a Agony.

Old Man's Child: detaily o speciální edici novinky

30. dubna 2009 v 18:59 | Monsterfuck |  Music News
Jednočlenný projekt Old Man's Child, vedený kytaristou Galderem z Dimmu Borgir, vydá své dlouho očekávané album "Slaves of the World" už 19. května. Deska vyjde i jako luxusní digipack (viz obrázek níže), který bude obsahovat jednu bonusovou píseň - znovu nahranou "Born of the Flickering" ze stejnojmenného debutového alba z roku 1995.

"Tak, konečně je nové album 'Slaves of the World' připraveno k vydání. Celá jeho příprava dala opravdu zabrat, ale na výsledek jsem pyšný. Bude to nejvíce pokroková deska Old Man's Child. Nemůžu se dočkat, až tu nahrávku všichni uslyšíte", říká o albu Galder.

Na MySpace profilu Old Man's Child, který se již převlékl do výtvarné stránky novinky, si můžete poslechnout ukázku z desky - titulní song "Slaves of the World".


Kytarista ze Sonata Arctica chystá novou sólovku

30. dubna 2009 v 17:25 | Earthworm |  Music News
Kytarista skupiny Sonata Arctica, Elias Viljanen, vydá svou třetí sólovou desku v červnu. Deska je velmi ovlivněna kytaristy, jako je Joe Satriani, a bude mít 12 skladeb a 10 z nich instrumentálních. Zazpívají Marco Hietala (Nightwish, Tarot) a Tony Kakko (Sonata Arctica).

Winds of Plague natáčejí nové album

29. dubna 2009 v 23:33 | Monsterfuck |  Music News
Symphonic deathcorová sebranka Winds of Plague z Kalifornie nastoupila do studia Sound Temple, kde započala nahrávat svou třetí řadovku. Deska ponese název "The Great Stone War" a vyjít by měla ještě letos, někdy na sklonku roku. Produkovat bude Daniel Castleman, který má za sebou spolupráci například s As I Lay Dying.


Detaily o nové desce Ava Inferi

29. dubna 2009 v 21:14 | Monsterfuck |  Music News
Ava Inferi, současná kapela Blasphemera, bývalého kytaristy norských black metalových legend Mayhem, vydá 25. května své třetí album "Blood of Bacchus". Na desce si zahostují například členové Ulver (konkrétně Kristoffer Rygg) nebo Pantheon I (Live Kostöl).

Tracklist "Blood of Bacchus":
01. Truce
02. Last Sign of Summer
03. Colours of the Dark
04. Black Wings
05. Appeler Les Loups
06. Be Damned
07. Tempestade
08. Blood of Bacchus
09. Memoirs

Svoji koncertní premiéru v České republice si Ava Inferi odbyli 15. února letošního roku v pražském Abatonu po boku The 69 Eyes a Tiamat.

E-karta k nadcházejícímu albu 1349

28. dubna 2009 v 19:15 | Monsterfuck |  Music News
Norští black metaloví zabijáci 1349 již brzy vydají své dlouho očekávané album "Revelations of the Black Flame". Dnes jejich label Candlelight Records vypustil e-kartu na jeho podporu. Prohlédnout si ji můžete zde. Deska byla - stejně jako dva její předchůdci - nahrána v norském studiu Nyhagen a o mix se postaral samotný Tom Gabriel Fischer z legendárních Celtic Frost. Vydání je plánováno na 2. června.

Tracklist "Revelations of the Black Flame":
01. Invocation
02. Serpentine Sibilance
03. Horns
04. Maggot Fetus… Teeth Like Thorns
05. Misanthropy
06. Uncreation
07. Set the Controls for the Heart of the Sun [Pink Floyd cover]
08. Solitude
09. At the Gate…Fear Factory na Brutal Assaultu

28. dubna 2009 v 12:34 | Monsterfuck |  Music News
Brutal Assault 09
Vypadá to, že po minulých silných ročnících nechtějí pořadatelé Brutal Assaultu ani letos ponechat nic náhodě a zvou opravdu luxusní skupiny. Dnes bylo na oficiálních stránkách festivalu potvrzeno, že na Brutal Assaultu vystoupí Fear Factory! V současnosti se jedná o jediný potvrzený koncert skupiny (i když několik dalších letních festivalů by mělo ještě následovat). Fear Factory vystoupí v sestavě: Burton C. Bell - zpěv, Dino Cazares - kytara, Byron Stroud - basa a Gene Hoglan - bicí.

Brutal Assault se odehraje 6.-8. srpna ve vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře. Kromě Fear Factory jsou dále hlavními taháky například Opeth, Testament nebo Immortal.

Nové video Heaven & Hell

28. dubna 2009 v 9:50 | Monsterfuck |  Music News
I když to pár dní trvalo, než byl nový klip Heaven & Hell s názvem "Bible Black" vypuštěn po televizní premiéře i na internet, nakonec je to tady a tak si i ti z nás, jejichž televize neoplývá programem VH1, mohou klip prohlédnout. A protože bylo video zveřejněno na serveru, který nepodporuje náš milý blog, musíme vás odkázat na oficiální stránky Heaven & Hell, kde je "Bible Black" k vidění.

Black Lights festival

27. dubna 2009 v 14:19 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
Black Lights Festival 2009
10.7. - 11.7. 2009
areál Autoklubu Divišov, Divišov u Benešova

kompletní informace na http://blacklights.cz
kontaktní e-mail: festival@blacklights.cz

Festival pořádají:
Naga Productions http://naga-productions.com
Metal Swamp http://metalswamp.com

Vystoupí: CRUACHAN (Irl), DARKSPACE (Swi), SEAR BLISS (Hun), WYRD (Fin), AZAGHAL (Fin), DARKESTRAH (Kgz), EMANCER (Nor), SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY (Cze), BLACK FLAME (Ita), KROMLEK (Ger), GORATH (Bel), GALADRIEL (Svk), CONTROL HUMAN DELETE (Nld), HEIDEN (Cze), HROMOVLAD (Svk), STÍNY PLAMENŮ (Cze), INFER (Svk), PANYCHIDA (Cze), ŽREC (Cze), NATAN (Bel), KORIUM (Svk), TORMENT (Cze), CTULU (Ger), DOOMAS (Svk), GORGONEA PRIMA (Cze), SECRET OF DARKNESS (Cze).


Charakteristika festivalu:
V průběhu druhého červencového víkendu (10. - 11. 7. 2009) proběhne v areálu Autoklubu v Divišově u Benešova první ročník metalového open-air festivalu Black Lights. Black Lights festival si klade za cíl vyplnit mezeru mezi malými jednodenními undergroundovými koncerty a velkými metalovými festivaly a nabídnout zajímavý výběr účinkujících kapel z žánrů black / pagan / folk / industrial / doom metal, které nejsou na českých letních festivalech příliš frekventované, naopak 10 účinkujících zahraničních kapel vystoupí v České republice vůbec poprvé. Coby headlinery festivalu návštěvníci uvidí irskou folk metalovou legendu CRUACHAN (zal. 1992) a švýcarské temně metalové zjevení posledních let DARKSPACE (zal. 1999). Právě i obě tyto kapely vystoupí na území České republiky živě vůbec poprvé. Jedinečnou příležitost vidět tyto kapely mají i návštěvníci ze Slovenska, na jejichž pódiích se obě hudební uskupení též dosud neobjevily. Vedle headlinerů vystoupí během dvou festivalových dní dalších 24 zajímavých kapel z Finska, Itálie, Nizozemska, Kyrgyzstánu, Německa, Slovenska, Norska, Belgie, Maďarska a České republiky. Festivalovou samozřejmostí je dostatečný prostor pro stanové městečko, rozsáhlý metal market pro nákup metalových CDček a triček a bohatý výběr alko a nealko nápojů a občerstvení, včetně vegetariánského. Město Divišov se nachází přibližně 40 kilometrů za Prahou směrem na Brno, kousek od sjezdu z dálnice. Vstupenku v ceně 450 korun lze zakoupit přes internet v e-shopech pořádajících labelů Naga Productions a Metal Swamp, objednávkou přes SMS, ve vybraných kamenných obchodech v Praze, Brně, Ostravě a Plzni a v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal. Cena vstupenky na místě bude ještě upřesněna.

Kompletní informace o festivalu, kapelách a předprodeji vstupenek lze nalézt na festivalovém webu http://blacklights.cz.

Přehled kapel:
Irská folk metalová legenda CRUACHAN zahraje v České republice vůbec poprvé a rovnou jako jeden z headlinerů Black Lights festivalu. Od roku 1992 mají na svém kontě již 5 desek, z nichž nejznámější jsou "Pagan" a "Folk - Lore". Živelný metal doprovázený flétnami, dudami, mandolínou a spoustou jiných akustických tradičních nástrojů - to je to co můžete očekávat. DARKSPACE jako druhý headliner festivalu, sázejí na naprostou temnotu a chladnou atmosféru. Show kterou se prezentují je naprosto unikátní. V záři stroboskopů, vesmírných samplů a monotónního atmosferického black metalu, máte pocit, že nejste na planetě Zemi. Maďarská smečka SEAR BLISS představí svou zatím poslední desku "The Arcane Odyssey", nesoucí se v duchu atmosferického black metalu doprovázeného trombonistou. Tomi Kalliola představí svoji pohanskou družinu WYRD. Epický metal na pomezí pagan a doomu je v živém podání naprosoto uhrančivý. Druhý den ukáže tato smečka svou odvrácenou temnou tvář v podobě šílených AZAGHAL. Tato finská bestie zuří na scéně již 14 let a za tu dobu si vybudovala na black metalové scéně značný respekt. DARKESTRAH se prezentují epickým black metalem s vlivy orientální hudby, vždyť čerpají ze svých kyrgyzských kořenů. Bude to vůbec poprvé, co se kapela představí v České republice. Progresivní black metal přivezou z rodného Norska EMANCER coby akvizice českého vydavatelství Naga Productions, které obstaralo vydání jejich prozatím poslední desky "Twilight and Randomness".

SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY platí již několik za špičku české doom metalové scény. V jejich podání je doom obohacen o folkové prvky a smyčce, což z nich dělá unikátní spolek nejen na české scéně. Bestiální black / death metal předvedou mystikové BLACK FLAME z Itálie a progresivnější black metal v mystickém hávu lze čekat i od belgických GORATH. Skočný pagan metal předvedou němečtí KROMLEK a belgičtí NATAN. Šílená industriálně-black-ambient jízda jménem CONTROL HUMAN DELETE dorazí z Nizozemska na své vůbec první vystoupení v ČR stejně jako 3 předchozí spolky. Zástupci československé scény snad není třeba představovat podrobněji. Slovenská doom metalová stálice GALADRIEL je zárukou kvality, HEIDEN s novou temnou deskou dokazují své kvality, stejně jako výborní pagan / black metaloví HROMOVLAD ze Slovenska. Lord Morbivod přiveze svou kanálnickou chásku STÍNY PLAMENŮ, další kapela ze Slovenska hraje v pekelném tempu - INFER. KORIUM se drží spíše pomalejších temp a depresivních nálad. Příznivce pagan a folk metalu potěší mladší české kapely PANYCHIDA a ŽREC. Dále uvidíte TORMENT, CTULU, SECRET OF DARKNESS, DOOMAS a GORGONEA PRIMA.

[tisková zpráva pořadatele]


Kamelot v červnu do studia

27. dubna 2009 v 13:53 | Monsterfuck |  Music News
Norsko-američtí představitelé power metalu Kamelot obsadí v průběhu října studio, aby zde nahráli nové album, jehož vydání je plánováno na přelom letošního a příštího roku. Jako producenta si opět zvolili Saschu Paetha (kromě posledních pěti studiovek Kamelot má na triku třeba spolupráci s Edguy, Avantasia nebo Epica).


Nový klip Cocotte Minute

27. dubna 2009 v 12:36 | Seda |  Music News
Česká skupina Cocotte Minute, pod vedením Martina Zellera, natočila nový videoklip k nově vydané placce "Sado Disco". Vybrána a natočena byla píseň "1-2-3 vpřed!". Cocotte Minute se teď momentálně připřavují na křest letošního CD, aby dobře vydrželo, všem se líbilo a prodalo se ho co nejvíc; křest bude zítra od osmi hodin v pražské Akropoli.

Link na video zde

Hellyeah hlásí návrat! Co bude s Mudvayne?

25. dubna 2009 v 13:44 | Corey(8) |  Music News
Vinnie Paul Abbott (ex-Pantera, ex-Damageplan) řekl pro DallasObserver.com, že jeho superskupina kamarádů, vystupujících pod velmi oduševnělým názvem Hellyeah, se připravuje na návrat do nahrávacího studia, kde začne pracovat na nástupci eponymního debutu z roku 2007. Podle Vinnieho se kapela do studia vydá už 15. května! Hellyeah tvoří Chad Gray a Greg Tribbett (oba Mudvayne), Tom Maxwell (Nothingface), Bob "Zilla" Kakaha (Damageplan) a samozřejmě také již zmiňovaný bicman Vinnie Paul Abbott.

K otázce vydavatelství, pod jehož křídly album vyrazí do světa, Abbott řekl: "Zatím nevíme. Teď jsme mezi volnými agenty. S Epic Records [kteří vydali debut - pozn. redakce] jsme měli smlouvu na jedno CD a oni nás teď přemlouvají k podpisu smlouvy nové. Není divu, prodali jsme pro ně téměř 500 000 kusů debutu, což je v dnešních dnech velmi nezvyklé. Má to stejnou cenu, jako být platinový před deseti lety."

Co tedy bude s Mudvayne? Plánované pokračování alba "The New Game" z loňského roku, které, co se týče prodejů i názorů hudebních kritků, naprosto propadlo, se asi nedočkáme. Je to vůbec škoda? Pokud by se kapela i vydavatelství zachovaly jako v případě posledního studiového zářezu, jenž se dočkal naprosto katastrofální propagace (skupina poprvé v historii své album koncertně nepodpořila mimo USA), bude toto Hellyeah řešení asi tím nejmenším zlem.


Avenged Sevenfold znovu pod palbou kritiky

25. dubna 2009 v 13:10 | Corey(8) |  Music News
Avenged Sevenfold
O tom, že Avenged Sevenfold nejsou mezi svými kolegy z branže zrovna nejoblíbenější kapelou, svědčí názor kytaristy křesťanských metalistů z Underoath, Tima McTagueho, který se pro magazín Metal Hammer na adresu kalifornského kvintetu vyjádřil následovně:

"Lidé nás nejspíš spojují s Avenged Sevenfold, protože jsou to naštvaní republikáni, kteří se snaží vypadat strašně metalově, ale celé je to jenom póza, prostě cirkus. Neumí hrát a neumí napsat ani pořádný song. Nejhorší je ale to, jak vypadají - pokud musíš nosit make-up a dávat si stupidní pseudonymy typu Synyster Gates, abys prodával desky, pak tady nemáš co dělat. Tohle pro mě není rock'n'roll."

Tato kritika je už druhým veřejným útokem na Avenged Sevenfold v tomto roce - začátkem roku si nebral servítky zpěvák NOFX, Fat Mike, když o kapele řekl:

"Avenged Sevenfold jsou ztělesněním toho, co je špatně na dnešním rock and rollu. Podporují Bushe, podporují válku v Iráku, nechtějí pít alkohol, protože mají na druhý den koncert, ale všude rozhlašují, jak každý den paří. Aspoň že někteří z nich hrají solidně poker."

Avenged Sevenfold by koncem tohoto roku měli začít s nahrávání své nové řadové desky.

Obal nového alba DevilDriver online

24. dubna 2009 v 19:45 | Monsterfuck |  Music News
DevilDriver vypustili na internet obal svého nadcházejícího alba "Pray for Villains", které by mělo vyjít v červnu. Obálka má dvě verze - jedna pro klasickou a druhá pro speciální edici.

"Pray for Villains" bylo nahráno v Los Angeles s producentem Loganem Marderem (Gojira, Five Finger Death Punch ad.). První videoklip, který byl pořízen pro titulní song, je již také hotov a dočkat bychom se jej měli brzy.

V blízké době si DevilDriver zahrají i u nás, konkrétně 10. června v Ostravě jako předkapela Slipknot.

Obal klasické verze:


Obal speciální verze:


Heaven & Hell: nový videoklip již zítra

24. dubna 2009 v 19:08 | Monsterfuck |  Music News
I když se tady toho o Heaven & Hell psalo již relativně dost, zřejmě to jen tak neskončí. Nejnovější zprávou v jejich táboře je ohlášení premiéry prvního videoklipu na podporu nadcházející desky "The Devil You Know". Zfilmován byl třetí song na albu a zároveň první singl s názvem "Bible Black". Níže můžete ještě obdivovat obal alba a jeho alternativu, kterou budou nabízet pouze obchody Wal-Mart. Ještě níže můžete zhlédnout animovaný trailer k desce, který obsahuje ukázku právě z "Bible Black".

The Devil You Know cover
The Devil You Know alternate cover

Detaily o nadcházejícím albu Ragnarok

24. dubna 2009 v 18:42 | Monsterfuck |  Music News
Norská black metalová vichřice Ragnarok po stadiu menší hibernace již delší dobu pracuje na svém novém fláku. S kompletně obměněnou sestavou (z té původní zbyl jen bubeník Jontho) ukuchtili ve švédském městě Norrköping desku s názvem "Collectors of the King".

S vydáním se počítá během tohoto roku pod křídly Regain Records. Samotná firma se k novému materiálu Ragnarok vyjádřila více než výmluvně: "Očekávejte pravý norský black metal, tak jak má znít. Je to upřímný, true jak svině a oldschool."

01. Introduction
02. Stabbed by the Horns
03. Burning the Earth
04. In Honour of Satan
05. Collectors of the King
06. Eternal Damnation
07. The Ancient Crown of Glory
08. May Madness Hunt You Down
09. Wisdom of Perfection
10. Maze of the Abyss [LP bonus]

Na ukázku tvorby můžete zhlédnout jediné oficiální video kapely - titulní píseň z alba "Blackdoor Miracle" z doby, kdy v kapele řádil na postu vokalisty Hoest, jinak lídr kontroverzních Taake.


KoRn pracují na dvou albech

24. dubna 2009 v 18:24 | Monsterfuck |  Music News
KoRn
KoRn už začali po několika měsíční pauze makat na svém dalším albu. Dočkat bychom se ho měli do roka. Jako producent jim pomáhá Ross Robinson, který již s kapelou spolupracoval na jejich prvních dvou albech. Podle baskytaristy Fieldyho zní nový materiál víc oldschoolově než poslední alba KoRn.

Druhým chystaným projektem je deska předělávek, o které nejsou zatím známy bližší informace, dokonce ani jestli vyjde dřív nebo později než klasická řadovka.

Ex Deo se představuje

22. dubna 2009 v 17:06 | Monsterfuck |  Music News
Ex Deo je nový projekt zpěváka Kataklysm, Maurizia Iacona, který se zabývá historií starověkého Říma. Debutové album "Romulus" vychází 19. června. Maurizio si k nahrávání přizval kumpány ze své domovské kapely - Maxe Duhamela na bicí, Stéphane Barbeho na kytaru (v Kataklysm obsluhuje basu) a k produkci kytaristu Jean-François Dagenaise. Jako hosté se na "Romulus" představí Nergal z Behemoth, který si zapěje v písni "Storm the Gates of Alesia", a svými sóly přispějí kytaristé Karl Sanders (Nile) a Obsidian C (Keep of Kalessin) v písních "The Final War (The Battle of Actium)" a "Cruor Nostri Abbas". Maurizio se k hostování Nergala, Sanderse a Obsidiana vyjádřil následovně:

"Je to pro mě čest, že tak talentování hudebníci a přátelé poskytli své schopnosti pro pár písní na tomto albu. Zeptal jsem se pouze několika vybraných lidí, kteří se již ve své tvorbě historií zabývali a mají blízko ke konceptu mé skupiny. Tímto je zdravím, že přispěli k vzestupu Říma a budou za to bohatě odměněni."

Tracklist "Romulus":
01. Romulus
02. Storm the Gates of Alesia
03. Cry Havoc
04. In Her Dark Embrace
05. Invictus
06. The Final War (Battle of Actium)
07. Legio XIII
08. Blood, Courage and the God's That Walk the Earth
09. Cruor Nostri Abbas
10. Surrender the Sun
11. The Pantheon (Jupiter's Reign)


Ex Deo již mají i domluvené první koncerty. Svou premiéru si odbudou v rámci letošního Paganfestu, během nějž se zastaví i ve zlínském Masters of Rock Café, a to v neděli 27. září. Na Paganfestu dále zahrají Korpiklaani, Unleashed, Die Apokalyptischen Reiter, Alestorm a Blackguard.

Prvního videoklipu Ex Deo k titulní písni "Romulus" bychom se měli dočkat již brzo, protože natáčení, které probíhalo v Bělehradě v Srbsku, již skončilo a právě probíhají finální úpravy videa. Maurizio slibuje hodně epickou a velkolepou podívanou.

První ukázku tvorby Ex Deo v podobě songu "Cry Havoc" si můžete poslechnout na nedávno zřízeném MySpace profilu skupiny.

Bury Your Dead s novým albem

22. dubna 2009 v 12:09 | Monsterfuck |  Music News
Američané Bury Your Dead vydají své nové album "It's Nothing Personal" už 26. května. A pomalu začínají odkrývat podrobnosti. K již známému názvu byl teď zveřejněn i tracklist. O vydání se stejně jako v případě minulých desek postarají Victory Records.

01. Hurting Not Helping
02. Without You
03. Broken Body
04. The Great Demonizer
05. Dead End Lovesong
06. Swan Song
07. Lakota
08. The Forgotten
09. Lion's Den
10. Legacy of Ashes
11. Closed Eyes
12. Enough

Níže ještě můžete zhlédnout video "House of Straw" ze tři roky starého alba "Beauty and the Breakdown".


Ocenění pro Nightwish

20. dubna 2009 v 14:14 | Monsterfuck |  Music News
Kapela Nightwish získala finskou cenu Muuvi, která se každoročně udílí nejlepšímu videoklipu, za své video k písni "The Islander". Klip byl natočen v domácím Finsku blízko polárního kruhu s režisérem Stobe Harju.

Nightwish právě vydali živé minialbum "Made in Hong Kong (and in Various Other Places)", což je v podstatě koncertní verze jejich posledního studiového alba "Dark Passion Play". "Made in Hong Kong (and in Various Other Places)" také obsahuje bonusové DVD o skupině.

V létě se Nightwish představí na českém festivalu Masters of Rock, což bude jejich jediné vystoupení v ČR až do roku 2011.


Info o nové fošně Suffocation

19. dubna 2009 v 23:51 | Monsterfuck |  Music News
Do smršti vydávaných desek přispějí svou novinkou i američtí řezníci Suffocation. Album ponese název "Blood Oath" a firma Nuclear Blast jej vydá 3. července. O obal, který si společně s tracklistem můžete prohlédnout níže, se opět postaral americký kreslíř brutálních obrázků Jon Zig. Suffocation právě dokončili první turné na podporu novinky po Americe a v létě přijedou do Evropy, kde se představí i v České republice na festivalu Brutal Assault.

01. Blood Oath
02. Dismal Dream
03. Pray For Forgiveness
04. Images of Purgatory
05. Cataclysmic Purification
06. Mental Hemorrhage
07. Come Hell or High Priest
08. Undeserving
09. Provoking the Disturbed
10. Marital Decimation


Usraný koncert Papa Roach

18. dubna 2009 v 17:08 | Corey(8) |  Music News
Papa Roach
I když se tady o Papa Roach v posledních týdnech psalo dost a dost a prostor už by pomalu zasloužily i jiné kapely, některé novinky prostě zveřejněny být musí. Jako například kauza "tajná stolice", která se Papa Roach přihodila v Manchesteru. Britský magazín Rock Sound obdržel následující e-mail (pozor, velké nebezpečí nekontrolovatelných záchvatů smíchu):

"Ahoj, jenom jsem chtěl, abyste věděli, že se někdo včera na koncertě Papa Roach v Manchesteru v zadní části mosh-pitu posral! Zhruba v polovině show se všichni začali pozastavovat nad tím, co tam tak hnusně smrdí. Bylo to jako by si někdo prdl nebo tak něco, ale MNOHEM horší! Najednou se mezi fanoušky vytvořila obrovská díra a můj kamarád mi řekl, že se tam někdo posral! Otočil jsem se a zahlédl jsem chlápka z úklidovky, jak se to snaží uklidit. Díky bohu za to, že jsem do toho nešlápnul! Nemyslím si, že by o tom kapela věděla. Každopádně si myslím, že ta osoba si prostě řekla, že se musí vysrat. Nemám ponětí, jestli se to stihlo uklidit, nebo to lidi roznesli všude kolem!"

Rock Sound si pravdivost hnědé kauzy samozřejmě musel ověřit, a tak kontaktoval Neila Mahonyho, který byl členem pořadatelské služby. Neil řekl následující: "Celou kauzu můžu potvrdit. Ten zápach byl strašlivý a sekuriťáci byli hodně naštvaní. Podle mých informací zatím pachatel nebyl dopaden. Tajné hovno."

Až se 7. června objeví Papa Roach v pražském klubu Roxy, nezapomeňte se patřičně vybavit (rozuměj rouška samozřejmostí). Fanoušci této kapely se totiž řídí heslem "když musíš, tak musíš". Mrkající

Debustrol - rozhovor

17. dubna 2009 v 22:07 | Monsterfuck |  Rozhovory
Česká thrash metalová jednička Debustrol právě přichází se svojí novou fošnou "Rwanda", což jsme na Sicmaggotu nemohli nechat bez povšimnutí. O novince promluvil zpěvák a kytarista Kolins. Jeho odpovědi jsou ještě doplněny o minirecenzi. Thrash 'til death!

01. Na začátek celkem klasická otázka - "Rwanda" právě vyšla a je to fakt náser. Jak ty sám bezprostředně po vydání novinku hodnotíš a jak jsi spokojený s konečným výsledkem?

Samozřejmě jsem spokojený maximálně jinak by "Rwanda" nevyšla. Udělali jsme pro to všechno, takže doufám, že budou spokojený hlavně naši fans. Zatím jsou reakce velmi pozitivní.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Manson představuje obal a tracklist nového alba

17. dubna 2009 v 16:12 | Corey(8) |  Music News
Profláklý nudista a nařachanec Marilyn Manson dnes zveřejnil obal (prohlížejte níže) a tracklist svého nového alba "The High End of Low". Konečná podoba tracklistu vypadá následovně:

01. Devour
02. Pretty as a Swastika
03. Leave a Scar
04. Four Rusted Horses
05. Arma-Goddamn-Motherfuckin'-Geddon
06. Blank and White
07. Running to the Edge of the World
08. I Want to Kill You Like They Do in the Movies
09. WOW
10. Wight Spider
11. Unkillable Monster
12. We're from America
13. I Have to Look Up Just to See Hell
14. Into the Fire
15. 15

Až na vás někdo neznalý vybafne s tím, že zrovna poslouchá desku nějakého Marilynsona, který vypadá jako starší brácha Amy Winehouse, nedivte se, obal desky totiž svádí k nejrůznějším myšlenkám:


Wallpaper - duben - Lamb of God

17. dubna 2009 v 13:44 | Corey(8) |  Tapety

Skupina: Lamb of God
Autor: NeXteR
Rozlišení: 1600 x 1200