Robert Trujillo miluje Meshuggah

10. března 2009 v 17:25 | Corey(8) |  Music News
robtrujillo
Baskytarista legendární Metallicy, Robert Trujillo, ve svém nedávném rozhovoru pro švédskou televizi Afonbladet neskrýval své velké sympatie k místním experimentálním metalistům z Meshuggah. Trujillo řekl následující:

"Je skvělé sem přijet [do Švédska - pozn. redakce] a hrát. Mám velký respekt nejenom pro místní fanoušky, ale i pro místní kapely. Miluju například takové Meshuggah. Jsou jednou z mých nejoblíbenějších metalových kapel. Osobně bych byl nesmírně šťastný, kdyby s námi Meshuggah někdy vyrazili na společné turné, i když dobře vím, jak moc zaneprázdnění pořád jsou. Myslím si, že jsou ale celkem nedocenění - když se zeptám v USA někoho na Meshuggah, buďto lidé vůbec neví, o kom mluvím, nebo naopak říkají něco ve stylu 'Jsou úžasní!' Ta odezva je buď chladná nebo naopak velmi pozitivní," uzavírá Trujillo.

Metallica byla kvůli nemoci zpěváka Jamese Hetfielda nakonec nucena zrušit jeden ze dvou plánovaných koncertů v Stockholmu. Hetfield je podle všech informací znovu v dobré kondici a připojil se zpět ke zbytku kapely.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 earthworm earthworm | 12. března 2009 v 17:30 | Reagovat

noo, teď si u mě šplhnul s mešuge držka jedna :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama