Marduk - Panzer Division Marduk S.E.

5. března 2009 v 18:32 | Monsterfuck |  Recenze
Marduk. To už je dnes ve světě black metalu pojem. A tenhle pojem vypustil na svět přesně před deseti lety (myšleno na den přesně) své nejslavnější album "Panzer Division Marduk". K připomenutí odehrají Marduk i jeden speciální koncert, kde zazní celá tato deska (tím vyvoleným místem se stal festival Party San v Německu). A nakonec, v únoru loňského roku bylo "Panzer Division Marduk" znovu vydáno a právě této re-edici se dnes budeme věnovat.

V čem se tedy znovu-vydání liší od původní edice? První změna je zřejmá na první pohled - jiný obal. Tady záleží na každém samostatně, jestli se mu líbí víc ten nový, bílý nebo "verze '99". Podle mého skromného osobního názoru byl ten původní takový působivější (u obrázku je nový obal dole, starý nahoře). O dost více určitě potěší, že re-edice vychází na digipacku. Co si budeme povídat, skládací "leporelo" z tvrdého papíru vypadá o mnoho lépe než plastiková krabička. Na dvou stranách digipacku je pak dobová recenze na "Panzer Division Marduk" z časopisu Metal Hammer. Samozřejmě se jedná o recenzi, která album vychvaluje, jak jen to jde. Značného upgradu se dočkal i booklet, který na nové edici čítá úctyhodných 36 stran.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 5. března 2009 v 18:34

5.3.1999 - vydání Panzer Division Marduk

5.3.2009 - zveřejnění Sicmaggot recenze na Panzer Division Marduk;)

2 whiplash whiplash | 5. března 2009 v 19:42

Monsterfuck: tvl good recenze ty bys to natrel aji nejakym tem papalasum ze sparku... fakt good :)

Jinak k Marduk je to zase kapela uplne blazniva alias gorgorth atd. ten satanismus nejaky skupiny opravdu prehaneji... co se da ustat tak to jsou (vic komercnejsi) dimmu borgir bo cradle of filth ale (ty hardcore 666) skupiny posledni dobou nemusim... to si radsi poslechnu nejaky stary dobry album AC/DC nez poslouchat takovy papalase :)

3 uNs_ uNs_ | 5. března 2009 v 21:18

Recenze dobrá. Hudba horší :)

4 Maggot Maggot | 5. března 2009 v 21:55

Souhlas s Uns_ em... recka se čte fakt dobře. Hudba je na muj vkus jiná.

5 Monsterfuck Monsterfuck | 5. března 2009 v 22:42

Díky za zhodnocení recenze:)

Ňáký kapely to občas trochu přeženou, to jo, ale hlavní je hudba. A Marduk i Gorgoroth sou ve svym žánru 1. liga:) Jo a, sou 1000× bláznivější BM skupiny než Marduk s Gorgorothama dohromady, tyhle dvě sou ještě celkem v normě:D

6 Niflheim Niflheim | 7. března 2009 v 18:52

Od odchodu Legiona Marduk za moc nestojí..navíc ze satanistické BM kapely je nacistická,ale dá se...:D

(Nechápu jak muže nekdo srovnávat Marduk Gorgoroth?)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama