Informace z našich luhů & hnojů III

1. března 2009 v 14:43 | Monsterfuck |  Music News
Dnes začneme zostra s Obscene Extreme. Ve Svojšicích u Přelouče bude mezi 16.-18. červencem k vidění (= k propaření) například Napalm Death, Dead Infection, Municipal Waste nebo singapurský grindcore Wormrot. Seznam všech zatím potvrzených kapel je k vidění na oficiálních stránkách Obscene Extreme.

Czech Death Fest bude letos hostit tyto skupiny:
Bed Sores (CZ), Colp (CZ), D.A.D. (CZ), Demogorgon (POL), Depresy (SVK), Desolated (CZ), Despise (CZ), Disfigured Corpse (CZ), F.O.B. (CZ), Hate (POL), Ingrowing (CZ), Isacaarum (CZ), Locomotive (CZ), Martyrium Christi (CZ), Masturbace (CZ), Melancholy Pessimism (CZ), Pandemia (CZ), Poppy Seed Grinder (CZ), Sabathory (CZ), Shatter (CZ), Sinister (NL), Slytract (HUN), Tortharry (CZ), !Úl (CZ), X-Core (CZ)

To vše během 12. a 13. června v Červeném Kostelci.
Brutal Assault, pevnost Josefov, 6.-8. srpna. K to mu není co dodat... tedy vlastně, je k tomu co dodat - seznam kapel:
Beneath the Massacre (USA), Bonded by Blood (USA), Dark Funeral (SWE), Evile (UK), Gama Bomb (IRL), Gwar (USA), Hate Eternal (USA), Krisiun (BRA), Machine Head (USA), Madball (USA), Marduk (SWE), Misery Index (USA), Necrophagist (GER), Opeth (SWE), Suffocation (USA), Suicide Silence (USA), Testament (USA), The Faceless (USA), Turisas (FIN), Vomitory (SWE), Vreid (NOR), Walls of Jericho (USA)

Pořádně rozjíždět se začíná Noc plná hvězd, která se již tradičně bude konat v Třinci, tentokrát 26. a 27. června. Zatím zveřejnění headlineři jsou Anthrax a Saxon. Dále pak vystoupí:
Ahard (CZ), Anthrax (USA), Arakain (CZ), Argema, Citron (CZ), Doga (CZ), Dymytry (CZ), Egotrip (CZ), Faith Factor (USA), Hazydecay (CZ), Jaksi Taksi (CZ), James D.S. (CZ), Komunální odpad (CZ), Kreyson (CZ), Krucipüsk (CZ), Legendy se vrací (CZ), Medvěd 009 (CZ), Root (CZ), Rybičky 48 (CZ), Salamandra (CZ), Satisfucktion (CZ), Saxon (UK), Season Crack (CZ), Shaark (CZ), V.A.R. (CZ), Visací zámek (CZ)

Hlavní hvězdy už také vybalila Benátská noc z Malé Skály (letos 24.-26.7.), a to Guano Apes (GER), Tarju Turunen (FIN), Paradise Lost (UK) a Holanďany Epica. Pro zhlédnutí ostatních vystupujících se podívejte na oficiální stránky festivalu.

Druhý ročník Hardline Therapy (4.-6.6. v Brněnci u Letovic) bude hostit například Vader (POL), Hollenthon (AUT) nebo Hate (POL). Zbytek sestavy můžete rozluštit z přiložené plakátu.

Apocalyptic Form of Death, sídlící v Trhových Svinách mezi 27. a 28. červnem, nezahálí a potvrzuje další kapely, včetně několika zahraničních. Prozatimní sestava je následující:
Abstract (SVK), Arch of Hell (CZ), Azahel's Fortress (AUT), Belligerence (CZ), Colp (CZ), Dievision (CZ), Distaste (AUT), Everlasting Dark (CZ), Fleshgod Apocalypse (ITA), Fleshless (CZ), F.O.B. (CZ), Galadriel (SVK), Gorgonea Prima (CZ), Helfahrt (GER), Hollenthon (AUT), Infer (SVK), Mater Monstifera (CZ), Minority Sound (CZ), Secret of Darkness (CZ), Stigma (CZ), Tortharry (CZ), Winselland (CZ), Yorpu (CZ)

První ročník festivalu Blacklights, který se bude konat v Divišově u Benešova, už zkompletoval celou svou soupisku. Ta vypadá následovně:
Azaghal (FIN), Black Flame (ITA), Control Human Delete (NL), Cruachan (IRL), Ctulu (GER), Darkestrah (KGZ/GER), Darkspace (SWI), Doomas (SVK), Emancer (NOR), Galadriel (SVK), Gorath (BEL), Gorgonea Prima (CZ), Gospel of the Future (CZ), Heiden (CZ), Hromovlad (SVK), Infer (SVK), Kromlek (GER), Korium (SVK), Panychida (CZ), Sear Bliss (HUN), Silent Stream of Godless Elegy (CZ), Secret of Darkness (CZ), Torment (CZ), Stíny plamenů (CZ), Wyrd (FIN), Žrec (CZ)

Na závěr dnešního dílu se podíváme do Vizovic, kde se 9.-12. července na všechny těší Masters of Rock. Od minula přibylo hned několik zvučných jmen. Jejich seznam v abecedním pořadí vypadá takto:
Arch Enemy (SWE), Axxis (GER), Bethrayer (CZ), Blind Guardian (GER), Deathstars (SWE), Die Happy (GER), DragonForce (UK), Edguy (GER), Europe (SWE), Evergrey (SWE), Heaven Shall Burn (GER), In Extremo (GER), Kataklysm (CAN), Kissin' Dynamite (GER), Korpiklaani (FIN), Kreyson (CZ), Legion of the Damned (NL), Nightwish (FIN), Rage (GER), Schandmaul (GER), Shaaman (BRA) + Gocmen Symphony Orchestra of Turkey, Stratovarius (FIN), The Sorrow (AUT), Tiamat (SWE), Voivod (CAN)

Několik dalších kapel má své vystoupení potvrzeno na svých oficiálních stránkách, i když o nich na webu Masters of Rock není ani zmínka. Jmenovitě jde o Callejon (GER), Innocens (CZ) a Sonic Syndicate (SWE) (v jejich případě je to napsané na stránkách labelu). Když je ale samotný festival nepotvrdil, nebudu se o tom vůbec zmiňovat Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggot Maggot | 1. března 2009 v 17:22 | Reagovat

Brutal je dnešní rok slabej, na muj vkus. Krom Suicide Silence mě tam nezajímá prakticky nic.

Pokud ale seženu dostatek času a financí, tak vypálim na OBscene Extreme.

2 S@t S@t | 1. března 2009 v 17:28 | Reagovat

Masters Of Rock je opravdu našláplý.. jenže já už rodičovská svolneí pro tento rok vyčerpala :D

3 uNs_ uNs_ | 1. března 2009 v 21:03 | Reagovat

S@t jedeš kam? Na SlipKnoT?

Každopádně Brutal není špatnej. Proč? Protože Machine Head :)

MoR je našlapanej, jak sešlapaný zelí. Tam člověk musí bejt i přez nesouhlas rodičů. :)

4 Robinson Robinson | E-mail | 1. března 2009 v 21:53 | Reagovat

ja by som doplnil este o slovenske festivali: Na topfeste Limp Bizkit a Ska-p a na Minikvas Behemoth

5 Monsterfuck Monsterfuck | 1. března 2009 v 22:31 | Reagovat

Původem sme česká stránka, takže je celkem logický, že je tady info o koncertech a festech v ČR. Sem rád, že stíhám sledovat co se děje u nás (a ještě to všechno přepisovat sem), druhou zemi už bych vážně nezvlád:)

6 Vocko Vocko | Web | 2. března 2009 v 9:08 | Reagovat

A co Rock for People? To neni cesky fest?

7 prdelwody prdelwody | E-mail | 2. března 2009 v 14:40 | Reagovat

Obscene Extremem!!!!! Napalm death!!!!

8 S@t S@t | 2. března 2009 v 16:56 | Reagovat

uNs_: jdu na Disturbed do Roxy ;) SlipKnoTy naši znaj a vůbec se jim nelíběj :D

9 uNs_ uNs_ | 2. března 2009 v 18:23 | Reagovat

Na Disturbáky jdem taky. Tak třeba o sebe ťuknem loktama v kotli :)

10 Pazzy Pazzy | 3. března 2009 v 18:37 | Reagovat

Ty vole, Brutal je letos pro mě totálně narvanej. Kdyby tam mělo bejt cokoli, vyměnil bych to všechno za Machine Head, ale takhle moje požadavky splněny na 100 % a taky tam hodlám pařit v kotli na 100 % . A to nemluvim ani o Opeth a Testamentu....paráda

11 Monsterfuck Monsterfuck | 3. března 2009 v 20:59 | Reagovat

Shindy (pořadatel BA) řek na foru na stránkách brutalu, že sou s Machine Head ňáký problémy. Jestli sem to správně pochopil, hrát by měli, ale neni to na 100% jistý. A Madball sou prej zrušený (odřek to jejich management), ale že se je prej snažej vyjednat zpátky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama