Frontman Dope hovoří o "No Regrets"

26. února 2009 v 11:38 | Speedy |  Music News
Greg Maki ze serveru Live-Metal.net si pro interview vybral zpěváka Edsela Dope z kapely Dope. Zde je několik otázek, kde se dozvíme něco o albu a o spolupráci se Zakkem Wyldem a pár dalších informací.

Live-Metal.net: "Pro ty, kteří něměli šanci slyšet 'No Regrets' (vydání je stanoveno na 10. března) jak bys toto nové album srovnal s předchozími alby? Co je odlišné?"

Edsel Dope: "Osobně si myslím, že naše předchozí album 'American Apathy' bylo skvělou ukázkou, co umí Dope nejlépe. Udělali jsme mnoho věci v předchozích albech. Nahráli jsme heavy metalové věci, hard rockové a dokonce i akustické songy a myslím si, že jsme našli ten pravý styl, který Dope umí nejlépe, a to nejlepší jsme udělali na 'American Apathy'. Myslím si, že nové album si vzalo jen to nejlepší, co jsme se naučili na předešlém albu, protože jsme se hlavně zaměřili na to, jak to bude znít. Stále máme naše hloupé vytahování, naši hravost, která dělá Dope zábavnou sex-drogovou rock & rollovou kapelou. Zaměřili jsme se na to, abychom se ujistili, že tam bude hodně práce na kytaru. Představ si, že jsi kluk s kytarou a budeš se chtít naučit hrát tuto desku, ale zjistíš, že to vůbec není lehké. Jsou tam velice dobré kytarová sóla a skvělé riffy a ještě lepší bicí. Tohle byl náš cíl, zlepšit kapelu."

Live-Metal.net: "Jo to máš pravdu, protože kytarová sóla mě vážně dostala a byl jsem ohromen. Zmínil jsi Zakka Wylda. Jak jste se dali dohromady, že si zahrál dokonce i na albu?"

Edsel Dope: "Zakk je už několik let součástí našich životů. Vypadá to, že to začalo v Kalifornii, kde jsme měli koncert. Po koncertě přichazíš k autobusu, kde sedi Zakk, který popijí a baví se s tvojí kapelou a ty mu řekneš: 'Děláš si ze mě kurva srandu? Je to vážně Zakk Wylde v našem autobuse?' Ale takto to prostě začalo, setkání se Zakkem na tour a během tohoto poflakování s ním zjitiš, že je to v pohodě týpek. Dostali jsme příležitost odehrát několik vystoupení s Black Label Society asi před rokem a půl a bylo to naprosto úžasné! Jsme Zakkovi velice zavázáni. Během nahrávání mě napadlo se ho zeptat zda by si nechtěl s náma zahrát a on nebyl proti. Věděl jsem, že tento song je ten song, který chci s ním nahrát. Měl jsem nápad, který jsem chtěl uskutečnit, a on nám ho pomohl realizovat.

Live-Metal.net: "Takže se tešíš na své historicky první BLB (Black Label Bash)?"

Edsel Dope: "To si kurva piš, že jo! Těším se, až bude zde vše hotové a vyrazíme na turné, kde budu v naprosté pohodě. Jsem kurevsky zvědavý na tyto show. Kluci ze Sevendust jsou naši staří kámoši. Před několika lety jsme s nimi měli tour, je to jedna z mých oblíbených kapel, která má úžasnou show, a baví mě sledovat tuto show. Takže to bude naprosto skvělé! Odehraju koncert, půjdu si dát sprchu a potom jen dojít a sledovat show Sevendust. Dám si pár piv a během toho, co se budu opíjet, přijde kytarový bůh a každý večer bude naprosto skvělý. Pro mě to zní kurevsky dobře."

Úplně celé interview najdete na této adrese!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Speedy Speedy | Web | 26. února 2009 v 11:40 | Reagovat

Snad se Vám můj překlad bude líbit, protože po ránu nemůžete čekat žádné zázraky a navíc jejich vyjadřování je někdy úžasné :D

2 uNs_ uNs_ | 26. února 2009 v 20:25 | Reagovat

Hlavně ať už se to dostane na net :-D Jsem mrtě zvědavej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama