close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Dani Filth pro The Metal Forge

18. února 2009 v 17:38 | Corey(8) |  Music News
Simon Milburn ze serveru The Metal Forge nedávno pořídil obsáhlé interview se zpěvákem známé britské metalové skupiny Cradle of Filth, Dani Filthem. Některé zajímavé části rozhovoru jsem podrobil překladu, který si můžete přečíst zde:

O tom, jestli kapela někdy zahraje album 'Godspeed on the Devil's Thunder' v celého jeho stopáži živě na koncertě:
"Možná ano. Uvidíme. Viděl jsem Iron Maiden, jak se o něco podobného pokoušeli s albem 'A Matter of Life and Death' - bylo to pro mě strašně nudné a většina publika byla znuděná taky. Takže vlastně ani nevím. Když jsme přijeli do Austrálie, lidé tam očekávali, že odehrajeme set, který chtějí slyšet - naše hity. Je to zajímavý nápad a dokonce jsme o tom už i mluvili, ale zatím je příliš brzy, vždyť jsme k nové desce ještě ani nestihli pořádně začít koncertovat. Nicméně je to něco, s čím se možná ještě setkáme."

O četných změnách v sestavě, které kapelu provázely po dlouhá léta její existence:
"Jo, může to být velice rozptylující, ale je to jedna z těch věcí, se kterou si prostě musíte vědět rady. Někdy si říkám, že lidé zapomínají na fakt, že kapela pracuje po celý rok, pak někoho potkám a ten řekne: 'Na novém albu máte nového bubeníka,' a já mu odpovím: 'No, on je vlastně v kapele už dva a půl roku.' Je to strašně dlouhá doba, když děláte koncert za koncertem a k tomu si připojíte práci ve studiu, cestování po redakcích časopisů a všechno ostatní, co je spojeno se správným chodem kapely. Někdy mi to připomíná lidi, kteří pracují pro nějaký časopis. Časák má pořád stejné jméno, stejný náhled na věc, dělá pořád to samé, ať už zapadá do jakékoliv kategorie. Ale cestou dojde k výměnám redaktorů a lidí z vedení, což je naprosto to samé, co se děje i u nás. Bohužel to jsou věci, které se stávají. Někdy prostě ti lidi nejsou dost dobří, zjistí, že je to všechno příliš těžké, chtějí trávit více času se svými rodinami nebo třeba dají přednost studiu před kapelou - je to prostě jedna z věcí, která udržuje motor v hladkém chodu."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama