Annihilation 666, Sekhmet, Bloody Lair: Děčín - Black Shadows, 25.10.2008

1. listopadu 2008 v 19:58 | Monsterfuck |  Reporty
K metalu odjakživa patřili UG akce a co bychom to byli za metalovou stránku, kdybychom vás neoblažili článkem o nějaké z nich? Ale nebojte, nebudem to do vás hustit nějak častěji. Na Mass Catharsis of Man Vol. I se ale objevila i zahraniční účast, takže to stojí za zmínku. Původně byli potvrzeny dva zahraniční hosté - němečtí Annihilation 666 a Seeds of Sorrow z Rakouska. Seeds of Sorrow ale odpadli dlouho před začátkem. Na jejich místo byli potvrzeni Watch My Dying z Maďarska. Po příjezdu a po zhlédnutí programu sem ale zjistil, že ani Watch My Dying nebudou. Náhradou však byli hned dvě domácí kapely - Sator Marte a Hellocaustor.

První na řadu přišli Obscurum. Pohodový death metal a zároveň jejich první koncert s novým kytaristou. Většina návštěvníků obsadila během vystoupení Obscurum místní bar (přece jen šlo o blackovou akci). Pro těch několik málo přítomných to však byl dobrý důvod si protáhnout krční svaly před tím hlavním.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 1. listopadu 2008 v 20:43

Omlouvám se za trochu horší kvalitu fotek. Neměl sem ten den k dispozici svůj normální foťák, takže sem musel použít náhradní. A ten zdaleka nedělá tak hezký fotky. Na příštím koncertu už bych měl fotit tím normálním, takže fotky budou vypadat o dost luxusněji:)

2 Infidel Infidel | 1. listopadu 2008 v 23:00

sem z Děčína a musím říct, že taková pořádná akce tu dlouho nebyla...bratry Šípky ze Sekhmet znám...to byly časy když jako malý sme si hráli :-D a taky mě celkem sere za odchod Davida tedy Samaela z Obscurum...dodnes nevim proč je pryč !

3 abdaláh ah maláh abdaláh ah maláh | 1. listopadu 2008 v 23:01

by mě zajímalo, jak si s tím ostnatým pásem na ruce utírá zadek.. :))

4 Monsterfuck Monsterfuck | 2. listopadu 2008 v 10:39

s tim se prdel neutíra ty vole

to Infidel: Taky si myslim že to byla luxusní smažba. Proč David odešel taky nevim. Už sem slyšel asi 3 verze, ale vždycky to byla informace "jeden ožralej metalista v hospodě povídal":D takže nevim. Někdy se na to budu muset zeptat Judase.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama