Chimaira odehrála "tajnou" show

22. října 2008 v 13:27 | Speedy |  Music News
Clevelandská skupina Chimaira odehrála "tajnou" show 18. října pod jménem Pure Hatred v Roc Baru v Clevelandu. Fotku z koncertu najdete na konci článku.

Zpěvák Mark Hunter to komentoval následovně : "Poprvé v naší historii jsme to udělali. Minulou noc jsme odehráli koncert pro pár fanoušků, přátel a rodinu.

"Tento nápad přišel od Roba Arnolda [kytarista], mluvil o tom, když jsme byli mladí a začínali jsme, tak jsme chtěli hrát pro naše přátele a jak bylo vtipné jim volat a přemlouvat je, aby přišli na náš koncert. Já mu na to odpověděl: 'A proč to tedy neuděláme?' Takže jsme všem zavolali, vymysleli si název pro skupinu a další večer jsme už hráli a bylo to úžasné."

Kapela si připravuje k nahrávání nového CD s producentem Benem Schigelem, který předtím pracoval s kapelou na albech "This Present Darkness" (producent), "The Impossibility Of Reason" (producent), "Chimaira" (producent) a "Ressurection" (nahrávání bicí). O mixování se postará Chris "Zeuss" Harris.

Nové dosud nepojmenované album bude vydáno 28. dubna 2009 v Severní Americe pod vydavatelstvím Ferret Music. Chimaira stále hledá vydavatelství, které by vydalo album mimo Severní Ameriku, protože už nespolupracuje s vydavatelstvím Nuclear Blast, které vydalo "Ressurection" v Evropě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama