Nile, Grave, Belphegor, Amon Din: Praha - Futurum, 2.9.2008

16. září 2008 v 13:08 | Monsterfuck |  Reporty
Každému death metalistovi se při pohledu na sestavu tohoto koncertu zaručeně musely rozsvítit oči. Takhle luxusní parta deathových kapel se vidí málokdy. Původně se však zastávka u nás neměla vůbec konat, protože v prvně potvrzených datech žádná ČR napsána nebyla. Až na poslední chvíli se pořadateli Shindymu podařilo domluvit i jedno datum pro Prahu. A tímto mu děkuji. Tenhle deathový večírek byl totiž hodně našláplý.

Rozjezd připadl na celkem neznámé Amon Din ze Srbska, kteří podle mě byli jen do počtu, aby jako první nezačínala kapela, jakou jsou Belphegor. Během vystoupení Amon Din stálo na place jen pár lidí, kteří většinou jen občas pokývali hlavou, a to bylo vše. Sice se objevilo asi pět týpků, kteří se snažili alespoň trochu pařit, ale nechali toho stejně rychle jako začali. Zbytek návštěvníků se zatím věnoval vpravování pivního moku do těla. Samotná hudba skupiny ani její výkon mě moc nezaujaly. Všechno to bylo děsně statické. Jednou za písničku hudebníci udělali krok do strany a tím veškerá "show" končila. Navíc mi některé kousky jejich songů připadaly, jako bych už je někde jinde slyšel. Nechci říct, že byli Amon Din prachsprostou vykrádačkou, jen mi některé pasáže přišly podezřele povědomé.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 prdelwody prdelwody | 16. září 2008 v 17:50

Kurva, proč ždycky zjistim že je někda taková akce až tejden po ní!

2 Monsterfuck Monsterfuck | 16. září 2008 v 21:49

To je smůla:D Kupuj si ňákej metal časopis (Hardrocker nebo Spark) a zkus trochu sledovat stránky dvou největších machrů na koncerty u nás - Shindy ( http://www.shindy.cz/ a http://www.obscure.cz/ ) a Pragokoncert ( http://www.mastersofrock.cz/ a http://www.pragokoncert.com/ ). Jinak se o tom asi nedozvíš:)

3 Konys Konys | 17. září 2008 v 15:55

Hehe tak to je zajimave...pokud si prectete report na metalopolis http://www.metalopolis.net/art_concerts.asp?id=4283 tak to vypada  ze Monsterfuck a Reaper byli na uplne jinych akcich...

4 Rock3r Rock3r | 17. září 2008 v 20:39

=D tjn...a ted komu verit...=D

5 Monsterfuck Monsterfuck | 17. září 2008 v 22:31

Komu věřit? Samozřejmě že mně:D Ale teď vážně. Opravdu nevím, jestli jsme oba byli na té stejné akci. Možná si psavec z Metalpolisu spletl klub, ale já sem byl na Nile určitě:D Zvuk mi z místa, kde jsem stál (první řada přímo uprostřed), připadal na klubové poměry celkem luxusní, narozdíl od jiných akcí (například takové jeblé nazvučení 4 roky starého koncertu Gorgoroth v BlackPsu mě straší dodnes). Sice jsem i já na Nile čekal trochu větší kotel, ale rozhodně jsem nebyl sám, kdo v prvních řadách pařil jak magor, což ale Reaper mohl z předsálí vidět jen těžko. Jak jsem napsal v reportu, mě osobně to přišlo jako hodně povedený koncert, ale netvrdím, že to tak musel cítit každý (což je zřejmě případ Mr. Reapera).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama