Brutal Assault 2008: Jaroměř - Josefov, 14.-16.8.2008 (část 1)

8. září 2008 v 9:27 | Monsterfuck |  Reporty
Třináctka na logu letošního Brutal Assaultu znamená, že již 13 let mají všichni metaloví maniaci možnost jezdit na tento podle mého názoru nejlepší festival v ČR. To už je na festival velice slušný věk. Za tu dobu si BA vybudoval silné jméno jak u nás, tak po celé Evropě. Během tří dnů strávených ve vojenské pevnost mohl člověk potkat nejednoho člověka z Polska, Rakouska či Německa. Já osobně jsem dokonce potkal i pár týpků z Finska.

Brutal Assault je rovněž zajímavý rozestavením svých podií. Obscure Stage i Nosferatu Stage totiž stojí těsně vedle sebe (mezi nimi je jen velkoplošná obrazovka) a zatímco se na jednom pódiu hraje, následující kapela si na tom vedlejším může v klidu nazvučit. To znamená, že i dopolední skupiny mají minimálně půlhodiny na nazvučení, i přesto však zvuk nebyl vždy úplně optimální. Zvláště na Nosferatu Stage to občas skřípalo.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 prdelwody prdelwody | 8. září 2008 v 9:55

Jo bylo ta tam nejlepší!

2 Robinson Robinson | E-mail | Web | 8. září 2008 v 20:44

mayhem ma celkovo dosť sklama. Samael bola výborna hospačka....septic bez debaty jeden z vrcholov. Škoda že si vynechal Textures...boli taktiež výborný :)

3 Monsterfuck Monsterfuck | 8. září 2008 v 21:40

Mayhem se ti nelíbili? hehe, to je přesně to o čem sem tam kecal:D O Textures jsem slyšel, že jsou na živo hodně dobrý, ale nějak sem na ně po těch Mayhem už neměl náladu. Stejně mě jejich studiová tvorba i přes mojí snahu nechytla.

Jinak, na novinku by to asi nestačilo, tak to napíšu sem:) Viking metalová kapela Einherjer hlásí na jaro příštího roku reunion po 4 letech nečinnosti. Doufám, že Shindy nezachrápe a dostane ukecá je na BA09:)

4 Rock3r Rock3r | 8. září 2008 v 22:07

Attila se mel na ty obratce spis obesit...=D des bes...s 1349 se to abolutne neda porovnavat..nebe a dudy...nebe a dudy...B) Btw vrchol pro me EXODUS!!!B)

5 Monsterfuck Monsterfuck | 8. září 2008 v 23:04

Je to docela sranda, jak na Mayhem všichni nadávaj:D Je to ale si člověk od člověka, každýmu se líbí něco jinýho. Mě naopak Mayhem hodně překvapili, líbilo se mi to letos víc, než jak hráli na BA06. Zvláště po tom, co sem viděl záznam jejich vystoupení na letošním Hellfestu (cca měsíc před brutalem). Kdyby na BA hráli stejně jako tam, byl bych nasranej, ale to co předvedli v Josefově, se mi zamlouvalo nemálo.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama